Deka666
Posty: 15 (po ~171 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 0
Deka666
  8 grudnia 2014 (pierwszy post)

Witam.

Co się stało z skalą ocen? Nikomu nie moge przyznać oceny...

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 661
woland
  15 grudnia 2014

Teraz sprawdź czy na profilu masz ustawione tak

chodzi o wybór płci - ustawienie na kobiety powoduje możliwość głosowania tylko na kobiety itd

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

Adolf
Posty: 10 (po ~149 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 0
Adolf
  15 grudnia 2014

Dlaczego w dalszym ciągu dostaję głosy skoro mam ustawione blokadę? Miałem wyzerowane. Kilka dni temu o tym pisałem ale odpowiedzi nie otrzymałem.

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 661
woland
  15 grudnia 2014
Adolf
Adolf: aczego w dalszym ciągu dostaję głosy skoro mam ustawione blokadę?

Te głosy pochodzą z magnesu ale nie są liczone do statystyk czy średniej profilu czy do popularności. Znamy ten problem i niedługo profile z blokadą głosowania nie będą się pojawiać na magnesie.

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

Adolf
Posty: 10 (po ~149 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 0
Adolf
  15 grudnia 2014

No tak ale rano miałem wyzerowane a teraz mam 5, więc liczą się do średniej.

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 661
woland
  15 grudnia 2014
Adolf
Adolf: No tak ale rano miałem wyzerowane
Ta średnia jest niewidoczna dla innych użytkowników więc nie robiłbym z tego tematu

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

sylvester
wpis jest ukryty
Pl4yBoOoY
Posty: 8 (po ~142 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 1
Pl4yBoOoY
  15 grudnia 2014

Teraz ten portal stracił jakikolwiek sens :/

[you] - "Pamiętasz To Miejsce W Piwnicy U Dziadka,
Kiedy Przychodziła Jesień Zrzucali Tam Węgiel I Jabłka,
I Tam Całowaliśmy Się Pierwszy Raz.."

Vika1531
Vika1531
  16 grudnia 2014

Widzę ze fotka przekształca sie w drugie badoo hmmm ... Osoby aktualizujace "nowinki- udoskonalenia" skubia troche pomyslow z innych portali społecznościowych troche badoo troche face za chwile fotka straci swój urok o ile juz nie stracił :/

xPrezeSsX
Posty: 1 (po ~222 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 38
xPrezeSsX
  16 grudnia 2014

Witam czy ktoś mógł by mi wyjaśnić jak to jest że nikt na mnie nie głosował a średnia głosów wynosi 5 Oraz przy wskaźniku oddanych na mnie głosów 0 średnia skoczyła mi o 0,25 w ciągu dzisiejszego dnia? :)

MalinowyBudyn
MalinowyBudyn
  18 grudnia 2014

Mnie zastanawia dlaczego przy wielu osobach pojawil sie moj głos NIE skoro z magnesu nie korzystam, jedynek też zbyt wiele nie oddalam - w sumie mam to w nosie, ale zastanawia mnie skad takie coś, a pytam juz kolejny raz i dalej nie uzyskalam odpowiedzi :P

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 657
esquilo
  18 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Mnie zastanawia dlaczego przy wielu osobach pojawil sie moj głos NIE skoro z magnesu nie korzystam, jedynek też zbyt wiele nie oddalam - w sumie mam to w nosie, ale zastanawia mnie skad takie coś, a pytam juz kolejny raz i dalej nie uzyskalam odpowiedzi :P

Prawdopodobnie trafiasz na profile z Twoim głosem "NIE", na które jakiś czas temu "klikałaś negatywnie"/na początku pojawienia się opcji - Magnesu jako nowości.
MalinowyBudyn
MalinowyBudyn
  18 grudnia 2014
esquilo
esquilo: MalinowyBudyn: Mnie zastanawia dlaczego przy wielu osobach pojawil sie moj głos NIE skoro z magnesu nie korzystam, jedynek też zbyt wiele nie oddalam - w sumie mam to w nosie, ale zastanawia mnie skad takie coś, a pytam juz kolejny raz i dalej nie uzyskalam odpowiedzi :P Prawdopodobnie trafiasz na profile z Twoim głosem "NIE", na które jakiś czas temu "klikałaś negatywnie"/na początku pojawienia się opcji - Magnesu jako nowości.

Problem w tym, że z magnesu skorzystałam tylko parę razy, a głosów jest masa, dlatego to mnie dziwi
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 657
esquilo
  18 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Problem w tym, że z magnesu skorzystałam tylko parę razy, a głosów jest masa, dlatego to mnie dziwi

Parę razy w zakładce nie wyklucza wielu kliknięć TAK/NIE, czyli to mogło wystarczyć.
Jednak nie wykluczam jakiegoś błędu, co zweryfikujesz najlepiej pisząc na kontakt :>.
Adolf
Posty: 10 (po ~149 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 0
Adolf
  18 grudnia 2014

Nie mam zdjęć w albumie ja od 3 dni i mam coś takiego



Z jakiej racji mam taką średnią??

Shaitan
Shaitan
  18 grudnia 2014
Adolf
Adolf: Nie mam zdjęć w albumie ja od 3 dni i mam coś takiego


Adolf
Adolf: Z jakiej racji mam taką średnią??


Z takiej racji, że ludzie głosowali na ciebie gdy miałeś zdjęcia.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.