Deka666
Posty: 15 (po ~171 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 0
Deka666
  8 grudnia 2014 (pierwszy post)

Witam.

Co się stało z skalą ocen? Nikomu nie moge przyznać oceny...

RolnikSzukaRzony
RolnikSzukaRzony
  20 grudnia 2014
skawin4
skawin4: no patrz Świat nie narzeka? to ciekawe czemu właściciel rozważa wprowadzanie takiej opcji?

Skonkretyzuj o co chodzi, bo nic z tego pytania konkretnego nie wyszło, a do co do LIKE już się wypowiadałem.
Nawijka1987
Nawijka1987
  20 grudnia 2014

Dlaczego mam teraz 6,13, a wcześniej miałem 10,40 2754 O co chodzi2754

Psyko
Psyko
  20 grudnia 2014
Deka666
Deka666: Co się stało z skalą ocen? Nikomu nie moge przyznać oceny...

teraz masz :Tak; "TAK PODOBA MI SIĘ LU DRYGI GŁOS NIE' zmiana dobra narzekanie tu 1 itp teraz to lub tak podoba się albo nie .
skawin4
Posty: 260 (po ~94 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 71
skawin4
  20 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Skonkretyzuj o co chodzi, bo nic z tego pytania konkretnego nie wyszło, a do co do LIKE już się wypowiadałem.


proszę http://bit.ly/1sSuJkt
RolnikSzukaRzony
RolnikSzukaRzony
  20 grudnia 2014
skawin4
skawin4: proszę http://bit.ly/1sSuJkt

Sorry nie klikam w jakieś "ref" linki.. :ninja:
skawin4
Posty: 260 (po ~94 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 71
skawin4
  20 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Sorry nie klikam w jakieś "ref" linki..


a szkoda ...
to inaczej...:
1) uruchom przeglądarkę internetową- Mozilla/Chrome/inna-może być IE(jeśli nie posiadasz żadnej przeglądarki zostań bohaterem w swoim domu)
2)wpisz adres www.google.pl
3) w ramce na środku strony wpisz:zuckerberg rozważna opcję unlike
4) Lewym przyciskiem mysz kliknij w w ramkę z napisem: Szukaj w Google
5) Wybierz jeden z linków w którego treści znajduje się:zuckerberg rozważna opcję unlike, kliknij na niego lewym przyciskiem myszy.Otworzy isę kolejna strona.
6)Przeczytaj artykuł...ze zrozumieniem:-)
Pozdro
Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  20 grudnia 2014

Widzę nową formę głosowania +10 - z ciekawości chciałem przetestować, kliknąłem i.. dostałem na twarz komunikat "Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie."

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

RolnikSzukaRzony
RolnikSzukaRzony
  20 grudnia 2014
skawin4
skawin4: jeśli nie posiadasz żadnej przeglądarki

Nie posiadam, bo mam internet z budki telefonicznej przez wi-fi w telefonie nokia 6210 i tylko plain text mam.

skawin4
skawin4: zuckerberg rozważna opcję unlike

Już klikać nie muszę wiem wszystko.
skawin4
Posty: 260 (po ~94 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 71
skawin4
  20 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: .

Gratuluję...
Psyko
Psyko
  20 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Sorry nie klikam w jakieś "ref" linki..

popieram http://www.fotka.pl/forum/fotka.pl/1179073,Regulamin_dzialu_Fot zasady forum
skawin4
skawin4: a szkoda ... to inaczej...: 1) uruchom przeglądarkę internetową- Mozilla/Chrome/inna-może być IE(jeśli nie posiadasz żadnej przeglądarki zostań bohaterem w swoim domu) 2)wpisz adres www.google.pl 3) w ramce na środku strony wpisz:zuckerberg rozważna opcję unlike 4) Lewym przyciskiem mysz kliknij w w ramkę z napisem: Szukaj w Google 5) Wybierz jeden z linków w którego treści znajduje się:zuckerberg rozważna opcję unlike, kliknij na niego lewym przyciskiem myszy.Otworzy isę kolejna strona. 6)Przeczytaj artykuł...ze zrozumieniem:-) Pozdro


"a ty skąd to urwałes nic z fotką spóknego to nie ma'
skawin4
Posty: 260 (po ~94 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 71
skawin4
  20 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: "a ty skąd to urwałes nic z fotką spóknego to nie ma'


Przeczytaj 2-3 strony tego tematu i zrozumiesz..może:-)
Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  23 grudnia 2014

Kolejny błąd. Widzę rozdzielenie na tak-nie i głosy. Na obu zakładkach miałem "1", ale po przejściu na "głosy" widzę komunikat "Jeszcze nikt nie głosował na Twoje zdjęcia."

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

BajecznaBogini
Posty: 2 (po ~421 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 271
BajecznaBogini
  23 grudnia 2014

Nie wiem do czego te Wasze "ulepszenia" mają prowadzić ...ale to na pierwszy rzut oka doprowadza do kryzysu portalu.. bo coraz mniej ludzi zaczyna korzystać z tej strony, może dlatego, że próbujecie tylko jakiś zmian które wam za cholere nie wychodzą :) do tego są słusznie porównywane do innych portali... bo kiedyś Fotka.pl miała inny sens. Oceny były dużo bardziej praktyczniejsze. Radzę przemyśleć dalsze zmiany na portalu .. bo nie wydaje mi się że zostaje "ULEPSZANY" :)

Ewik83
Posty: 1 (po ~169 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 0
Ewik83
  2 stycznia 2015

Jak widać z portalu Fotka zrobili portal randkowy a przecież nie każdy z tą myślą się tutaj rejestrował :) ciekawe czemu jeszcze pod tą nazwą funkcjonuje... ;)

Anonimka92
Posty: 1 (po ~51 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Anonimka92
  5 stycznia 2015

A o co chodzi z tym "oddaj glos +10" nad zdjęciem?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.