Deka666
Posty: 15 (po ~171 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 0
Deka666
  8 grudnia 2014 (pierwszy post)

Witam.

Co się stało z skalą ocen? Nikomu nie moge przyznać oceny...

hydeprzegryw
hydeprzegryw
  8 grudnia 2014

chore zmiany!!!
usuwamy konta,nie dajmy im zarobic

Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  8 grudnia 2014

@EfektMotylka @hydeprzegryw - wszyscy doskonale wiemy, że kont nie usuniecie. A nawet jeśli usuniecie, to zaraz stworzycie kolejne. Taki komentarz nic nie wnosi.

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

Pascardo
Pascardo
  8 grudnia 2014

Odajcie kase za klub gwiazd złodzieje i głosy

Deka666
Posty: 15 (po ~171 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 0
Deka666
  8 grudnia 2014

Zmiana mi się nawet podoba, chociaż mogli zostawić oceny na pojedyncze zdjęcia. Suma ocen byłaby wyznacznikiem w dodatkowym rankingu.

IzUsKa87
Posty: 4 (po ~392 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 44
IzUsKa87
  8 grudnia 2014

fotka idzie w kase i nic wiecej. Ciagle zmiany, i coraz czesciej - nie masz klubu gwiazd wykupionego dostajesz gowno. Za chwile, zeby swoj profil zobaczyc trzeba bedzie byc w klubie gwiazd. Zaczyna byc to nie tyle smieszne co zalosne...

JestemFejkiem
JestemFejkiem
  8 grudnia 2014

i po to płacę za klub gwiazd, żeby usuwali mi funkcjonalność, za którą zapłaciłem? to jest wywiązywanie się z umowy kupna-sprzedaży?

Choco111
Choco111
  8 grudnia 2014

Te zmiany są absurdalne!!!

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  8 grudnia 2014

Super. Skończyły się nierealne oceny powyżej 10. Teraz każda ma na ile zasłużyła opisem, fotkami i tym co sobą reprezentuje.

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
blondyna4375
blondyna4375
  8 grudnia 2014

Popieram ja raczej też usunę stąd konto

blondyna4375
blondyna4375
  8 grudnia 2014

W tyłek wsadźcie sobie to fotkę ja stąd spadam. Naciągacze i tyle!!!

Sniek
Sniek
  8 grudnia 2014

jeszcze aktywacja konta 25zł zróbcie będzie idealnie a dodanie zdjęcia 5zł :) będzie idealnie dla wszystkich

Sniek
Sniek
  8 grudnia 2014

portal randkowy jak badoo teraz, jak chce badoo to idę tam...

MesiaszCiszy
Posty: 2 (po ~437 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 5
MesiaszCiszy
  8 grudnia 2014

konta tez nie usuniecie bo kaza wam za to najpierw zaplacic

Darujcie sobie te tandetne podrywy

Sniek
Sniek
  8 grudnia 2014

teraz gwiazdka nic nie daje tylko zmianę koloru loginu i pisanie do wszystkich i za to 11zł bo reszta opcji to dno. Jak to warte max 5zł ;/

UpiornaKolorowanka
UpiornaKolorowanka
  8 grudnia 2014

A dlaczego po zmianie spadła ilość oddanych głosów? Ja miałam ponad 4 tyś a teraz mam około 3800. Czy ta różnica wynika z błędnie oddanych głosów na profil i jest wynikiem błędu informatycznego PKW? Inni tez mają z tym problem. Taka ilość zgubionych głosów może sugerować, że głosowanie które trwa tutaj latami było fałszowane i wymaga powołania Fotkowej Komisji Śledczej, Jako autorka tego zacnego pomysłu uzurpuję sobie stanowisko Przewodniczącej Komisji oraz co ma się rozumieć słone wynagrodzenie. xD

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.