xCinuSx
xCinuSx
  8 grudnia 2014 (pierwszy post)

jesteście żałosni ! debile !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! żal wam dupsko sciska czy co !!!!!!!!!!

hydeprzegryw
hydeprzegryw
  8 grudnia 2014

uspokoj sie i usun konto jak ci nie pasuje

xCinuSx
xCinuSx
  8 grudnia 2014

hydeprzegryw haha ! sam usuniesz ! jak Cię wkur.. ! Ci ? piszę się z dużej litery ośle ! :D

DuzyBialyMiss
DuzyBialyMiss
  8 grudnia 2014

fotka juz dawno jest psem :D cenny gwiazdy 2x ciagle jakies gowniane reklamy kub gwiazde itd mam was w dupie :D nic wam nie kupie hahaha

Sztumpole
Sztumpole
  9 grudnia 2014

eh przesadzacie no nie każdemu musi pasić itp

dziames
Posty: 2 (po ~102 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
dziames
  9 grudnia 2014

xCinuSx po pierwsze, "nie piszę się" tylko PISZE, po drugie, nie z "dużej" tylko z WIELKIEJ litery. I nie nazywaj kogoś osłem skoro sam nim jesteś

xCinuSx
xCinuSx
  11 grudnia 2014

"dziames" schowaj się ;) tam gdzie psy dupami szczekają ! ;) bujaj się łyso pało ! pozdro !

Nawijka1987
Nawijka1987
  11 grudnia 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Moderatorzy musi zamknąć na ten temat.

soulassassin
soulassassin
  12 grudnia 2014

usuń to

realista84
realista84
  12 grudnia 2014
Ostatnio edytowany: za 18 kwietnia 9613
Konto usunięte
Konto usunięte: ciagle jakies gowniane reklamy kub gwiazde

Gdzie są te reklamy? Możliwe że Adblock mi za dużo blokuje, bo pomimo braku gwiazdy nie widzę nigdzie żadnych reklam. Po za tym tu nikt nikogo na siłę nie trzyma więc nie rozumiem czemu co niektórzy: a)marudzą zamiast usunąć konto; b)w dużej mierze wypowiadają się za innych użytkowników serwisu. Nie podoba się to siedzę cicho lub usuwam konto.
DuzyBialyMiss
DuzyBialyMiss
  12 grudnia 2014

chodzi o to ze bez klubu gwiazd nie oplaca sie siedziec na fotce :) wiec sila rzeczy servis jest platny choc reklamuja ze darmowy no teraz juz bez gwiazdy kompletnie nic nie mozesz 1 wiadomosc na dzien masz nie widzisz kto cie ocenial nawet juz kto podgladal badziewie i tyle

sylvester
sylvester
  12 grudnia 2014

Fotka.pl nie ustosunkował się do mojej prośby o zwrot pieniędzy za coś czego nie chciałem wykupować a siła zostało mi to zmienione... kolejny raz PROSZĘ o zwrot pieniędzy.. nie obchodzą mnie ewaluacje i zmiany do których nie wyraziłem chęci ani zgody. Chyba że ludzie pracujący w obsłudze klienta nie potrafią czytać ze zrozumieniem tekstu.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.