Wolny1977
Wolny1977
  8 grudnia 2014 (pierwszy post)

czy podobają wam sie zmiany na fotce

hydeprzegryw
hydeprzegryw
  8 grudnia 2014
http://www.fotka.pl/kontakt#formularz pisz do nich na kontakt,że ci sie nie podoba
Wolny1977
Wolny1977
  8 grudnia 2014

ciekawe co jeszcze odejmą i do dadza

synu06
synu06
  8 grudnia 2014

Witam drogą administrację serwisu Fotka
Zauważyłem , ze poraz kolejny zaszły na tym serwisie zmiany . Wg mojej skromnej osoby jest to zmiana na gorsze . Czyli teraz nie mogę zagłosować nawet na zdjęcia osób nie wykupując wcześn9iej tej śmiesznej gwiazdy ? Wybaczcie ale co chwilę wprowadzacie jakieś zmiany i wymagacie tego żeby ludzie płacili wam hajs . Może wprowadzicie jeszcze coś takiego , że nie można wchodzić na profile innych ludzi nie mając gwiazdy ? Albo że można dodać tylko 1 zdjęcie bez gwiazdy ? Nie wiem czy piszę ten skromny wywód w odpowiednim miejscu jednakże jestem prawie pewien , że ktoś z administracji odczyta to i wyciągnie z tego jakieś wnioski . Nie płaciłem , nie płacę i nie będę płacił za korzystanie z tego serwisu bo coraz bardziej obcinacie użytkowniką swobodę na tej stronie . Zapewne nie tylko ja jestem tego zdania . Serdecznie pozdrawiam i życzę powodzenia w dalszym dojeniu z hasju użytkowników :) Nie przepier***cie na głupoty :)

Wolny1977
Wolny1977
  8 grudnia 2014

na pewno bedzie to jakieś szajs za szmal

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 659
woland
  8 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: nie mogę zagłosować nawet na zdjęcia osób nie wykupując wcześn9iej tej śmiesznej gwiazdy
możesz
Konto usunięte
Konto usunięte: wymagacie tego żeby ludzie płacili wam hajs
nie wymagamy
Konto usunięte
Konto usunięte: Może wprowadzicie jeszcze coś takiego , że nie można wchodzić na profile innych ludzi nie mając gwiazdy
nie zamierzamy
Konto usunięte
Konto usunięte: estem prawie pewien , że ktoś z administracji odczyta to i wyciągnie z tego jakieś wnioski
nie przedstawiłeś żadnych
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie płaciłem , nie płacę i nie będę płacił
zatem nie wymagaj
Konto usunięte
Konto usunięte: życzę powodzenia w dalszym dojeniu z hasju użytkowników
dziękujemy

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

bowemnieniemauczuc
bowemnieniemauczuc
  9 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: czy podobają wam sie zmiany na fotce

Bardzo , Ależ to bardzo Mi się podobają szacunek dla człowieka który te zmiany robi i zaskakuje każdego z nas tymi zmianami STU % SZACUNEK DLA CIEBIE d83cdf7b
monek90
monek90
  9 grudnia 2014

żyd sie zajoł fotką?

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 659
woland
  9 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: żyd sie zajoł fotką?
Ty się zajmij słownikiem języka polskiego a potem próbuj siać antysemityzm.

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

Wolny1977
Wolny1977
  10 grudnia 2014

wy wszyscy jestescie żydami

Kanyenke
Kanyenke
  15 grudnia 2014

To tak odnośnie zmian na fotce www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=m7_E9D3AhRo ;)

Dawidekxddd7
Posty: 77 (po ~106 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 151
Dawidekxddd7
  15 grudnia 2014

lipa głosować nie można xD padaka xD

Envi
Posty: 1 (po ~134 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 27
Envi
  15 grudnia 2014

Siedzę już kilka lat na tym portalu, co rusz jakieś zmiany, które wprowadzają niegdyś darmowe opcje, teraz stały się płatnę.

PawelMarzyciel
Posty: 275 (po ~82 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 2
PawelMarzyciel
  16 grudnia 2014

dziadostwo się zrobiło

suchowiej
Posty: 340 (po ~128 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
suchowiej
  26 grudnia 2014

jak to jest z tym głosowaniem, ja widze opcje tylko 10+ a średnia jest mniejsza, usunięcie Ulubionych to minus, a w ogóle to gdzie było powiadomienie o wprowadzeniu zmian.?

Kto lubi progressive house to dla niego super muza: Andrey Mikhailov - Abstract Space 008 (December 2012) on DI.fm

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.