Wolny1977
Wolny1977
  8 grudnia 2014 (pierwszy post)

czy podobają wam sie zmiany na fotce

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  26 grudnia 2014
suchowiej
suchowiej: a w ogóle to gdzie było powiadomienie o wprowadzeniu zmian.?

Tutaj: http://www.fotka.pl/lista_zmian
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
suchowiej
Posty: 340 (po ~128 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
suchowiej
  26 grudnia 2014

No tak, dzięki, ale czy musiałem o tym pisać na forum, pewnego razu wchodzę na fotkę i nic, zadnego powiad. zmiany wprowadzone, i zaskoczenie, a czy gdzieś jest wypisane w normalny czytelny sposób: jak się głosuje, jak przeglada itp itd. bo tą listę zmian to się czyta średnio na jeża .

Kto lubi progressive house to dla niego super muza: Andrey Mikhailov - Abstract Space 008 (December 2012) on DI.fm

suchowiej
Posty: 340 (po ~128 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
suchowiej
  26 grudnia 2014

Co oznacza przycisk "Zagłosuj +10"?

Kto lubi progressive house to dla niego super muza: Andrey Mikhailov - Abstract Space 008 (December 2012) on DI.fm

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  26 grudnia 2014
suchowiej
suchowiej: ale czy musiałem o tym pisać na forum


Nie musiałeś ;)

suchowiej
suchowiej: zadnego powiad


Od dłuższego czasu nie ma powiadomień o tego typu zmianach (dawniej były podwieszone tematy o zmianach i linki do nich w powiadomieniach) - teraz jest zakładka z listą zmian ;)

W moim odczuciu jest to wygodniejsze (zwłaszcza, gdy ktoś loguje się co jakiś czas) - wchodzisz w zakładkę i wszystko jest w jednym miejscu a nie np w kilku osobnych tematach... ;)
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 657
esquilo
  26 grudnia 2014
suchowiej
suchowiej: Co oznacza przycisk "Zagłosuj +10"?

W sytuacji, kiedy zdjęcie Ci się podoba, możesz kliknąć w przycisk i tym samym oddać nań głos aprobaty.

suchowiej
suchowiej: tą listę zmian to się czyta średnio na jeża .

Jeżeli czegoś z info nie rozumiesz zapraszam na pw, wyjaśnię co będę mogła d83ddc81.
suchowiej
Posty: 340 (po ~128 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
suchowiej
  26 grudnia 2014

ok wielkie dzięki ;)

Kto lubi progressive house to dla niego super muza: Andrey Mikhailov - Abstract Space 008 (December 2012) on DI.fm

zHx
Posty: 3413 (po ~127 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 116
zHx
  26 grudnia 2014

troszke mnie nie bylo :D zmiany na ++++++++ ragni wiecej kasy lapie majac w dupie wszystkich :D portal z miesiaca na miesiac ma mniejsze online itp ale wazne ze hajs sie zgadza bo gimbusy placa ;D

Szukasz Pomocy ? Click !!! ?

Paffeuu
Paffeuu
  26 grudnia 2014
zHx
zHx: troszke mnie nie bylo :D zmiany na ++++++++ ragni wiecej kasy lapie majac w dupie wszystkich :D portal z miesiaca na miesiac ma mniejsze online itp ale wazne ze hajs sie zgadza bo gimbusy placa ;D

Przecież o to w tym wszystkim chodzi, hajs musi się zgadzać.. Tak to działa.
Nie oszukujmy się :jezyk2: po coś ten serwis powstał.

Co do samej popularności, to nie zgadzam się, trzyma się cały czas na tym samym poziomie + co dziwne, minimalnie wzrasta, zmiany są dość ciekawe, nie powiem.. Jeszcze dużo ciekawszych zmian czeka w kolejce na dodanie, co prawda, nie widzi mi się to, że jest to kopia czegoś, co powstało x czasu temu na innych serwisach, kopia odpowiednio edytowana i dostosowana rzecz jasna, ale ciekawie będzie.

Trolle i reszta patałajstwa ma coraz mniej pola "do popisu", bardzo dobrze, w końcuuu ludzie będą się tutaj poznawać i patola się zmniejszyd83dde02
Jedyny minus tego wszystkiego, to fakt, że fotka traci teraz cały swój urok, jak ludzie odbiorą to wszystko - will see, ale sam nie jestem pewien jak to będzie wyglądało za kilka miesięcy xd
zHx
Posty: 3413 (po ~127 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 116
zHx
  27 grudnia 2014

odpal pierwszy lepszy program do monitorowania - aktualnie online w swieta nie przekroczylo 5k ludzi - kiedys bylo 30-40 bez wiekszego problemu , wiec nie ma ze popularnosc lepsza, ilosc kont zalozonych nie ma nic wspolnego z popularnoscia portalu, bo zakladaja gimby zeby napisac do 5 osob wiec zaloza 5 kont.
Dobry chwyt :) zaluje tylko ze portal co sie da do sciaga z innych portali nowosci , wprowadza u siebie a ludzie maja i beda mieli pretensje ze nie po to fotka byla stworzona, ale fakt - hajs sie zgadza reszte miec w dupie ;D

Szukasz Pomocy ? Click !!! ?

Paffeuu
Paffeuu
  27 grudnia 2014
zHx
zHx: odpal pierwszy lepszy program do monitorowania - aktualnie online w swieta nie przekroczylo 5k ludzi - kiedys bylo 30-40 bez wiekszego problemu , wiec nie ma ze popularnosc lepsza, ilosc kont zalozonych nie ma nic wspolnego z popularnoscia portalu, bo zakladaja gimby zeby napisac do 5 osob wiec zaloza 5 kont.

Nie masz racji + nie wiem skąd wziąłeś ruch w wysokości do 5k na raz, śmieszna liczba + całkowicie nieprawdziwa :jezyk2:
Kolejna sprawa.. Wyznacznikiem "popiularności" serwisu nie jest liczba graczy - użytkowników online (w danej chwili), tylko czas danego ip (użytkownika) spędzony aktywnie "czyli w momencie, gdy korzysta live z all funkcji takich jak pw, czat, kamerki etc."
Właśnie te wykresy nieznacznie skaczą w ostatnim razie = zainteresowanie serwisem nieco wzrasta.

zHx
zHx: Dobry chwyt :) zaluje tylko ze portal co sie da do sciaga z innych portali nowosci , wprowadza u siebie a ludzie maja i beda mieli pretensje ze nie po to fotka byla stworzona, ale fakt - hajs sie zgadza reszte miec w dupie ;D

Tu akurat propsuję w całości xd

To bardzo radykalne zmiany, ale serwis był już w takim momencie, że chyba w dupie mieli konsekwencje, ludzi i tak nie ma tu tyle co kiedyś, mogli zaryzykować i pozmieniać wszystko tak jak chcieli zrobić x czasu temu bez obaw o jakieś mega spadki :D
Teraz może być tylko lepiej ^^

Skarbonka pęknie albo zacznie się znowu zapełniać xd

Same te zmiany naaaaweeet mi się widzą, ale fotka, to już nie fotka :lol:
zHx
Posty: 3413 (po ~127 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 116
zHx
  27 grudnia 2014

akurat ilosc osob onlin enie jest problemem sprawdzic akurat w tym momencie jest 15214 online k: 4692 m: 10522
1h wczesniej bylo duzo mniej osob, chodzi mi o sytuacje gdzie kilka lat temu 30-40k ludzi bylo norma, nie bylo marudzenia na zmian, wszelkie zmiany byly konsultowane z ludzmi, byly ankiety wypowiedzi. A aktualnie jest kilka osob ktore maja za zadanie podniesc finanse portalu - nie patrzac na konsekwencje ;D

skoro mowisz ze wyznacznikiem nie jest liczba online itp, to co jest lepsze ? kiedy srednia z godziny byla zalogowana 30-40k ? czy 5-15 ? chyba nie u mnie to jest problem z liczeniem ;) skoro portal ma 2-3 razy mniej ludzi online, z czego 20-30% sa to konta fejkowe zalozony by moc napisac wiadomosc, lub konta zbanowane by wejsc sobie po banie

tak teraz juz moze byc tylko lepiej bo chyba nizej juz portal upasc nie moze, aktualnie wszelkie inne serwisy spolecznosciowe - oferuja duzo wiecej darmowych opcji niz tutaj, po prostu szkoda mi czasow fotki gdzie 10 tfu nawet 5 lat temu wszystko bylo za darmo :) a teraz za byle gowno trzeba placic, rozumiem ze za darmo to mozna w ryj dostac. Ale niech za te pieniadze daja cos nowego a nie kolejne miesiace = kolejne obciecia mozliwosci darmowych.

po prostu w tych czasach jest duzo wiecej portali ktore juz oferuja wiecej mozliwosci darmowych niz glupia fotka ktora zaczela ten trend, Niestety mam wrazenie ze sa po prostu 1 rok z tylu w stosunku do innych portali

Szukasz Pomocy ? Click !!! ?

Paffeuu
Paffeuu
  27 grudnia 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
zHx
zHx: chodzi mi o sytuacje gdzie kilka lat temu 30-40k ludzi bylo norma, nie bylo marudzenia na zmian, wszelkie zmiany byly konsultowane z ludzmi, byly ankiety wypowiedzi. A aktualnie jest kilka osob ktore maja za zadanie podniesc finanse portalu - nie patrzac na konsekwencje ;D

No było tyle online, ale była też cała masa botów itd. Ludzi faktycznie siedzących na fotce było niewiele więcej niż teraz.. na czacie było z 400 - 500 wiary więcej? Na forum pisało z 50-100 loginów więcej? Nie jest tak najgorzej.. W dodatku temat ankiet.. widzisz jakieś ankiety na fejsie, twiterze etc.? Ja nie.. Dobrze jest, teraz badają rynek w inny sposób, już nie potrzeba tylu ankiet ^^
Marudzenia też nie widzę, jest w brud kont, dosłownie caala masa, online jest przeszło 20k dziennie, liczba ta jest przez cały dzień dość zbliżona. Po wprowadzeniu każdej zmiany widać tylko kilka osób, które narzekają :D Jak dla mnie.. jest okej d83dde01
zHx
zHx: skoro mowisz ze wyznacznikiem nie jest liczba online itp, to co jest lepsze ? kiedy srednia z godziny byla zalogowana 30-40k ? czy 5-15 ? chyba nie u mnie to jest problem z liczeniem ;) skoro portal ma 2-3 razy mniej ludzi online, z czego 20-30% sa to konta fejkowe zalozony by moc napisac wiadomosc, lub konta zbanowane by wejsc sobie po banie


Nie masz problemu z liczeniem, tylko z ogarnięciem tego tematu. Liczba online nie świadczy o samej popularności, wiadomo, jest bardzo ważna, ale to nie wszystko + nie rozmawiamy tutaj o tym, co było 5 lat temu.. Przyczepiłem się do tych Twoich 5k online w święta i nigdzie nie napisałem, że portal jest bardziej popularny niż 5 czy 10 lat temu. Napisałem tylko, że popularność serwisu wzrosła = zwiększyła się liczba ludzi online + zwiększył się czas spędzony przez każdą osobę w serwisie. Takie rzeczy sprawdza się na bierząco, także.. porównywałem to ze stanem sprzed miesiąca. 2, najdalej 3, a nie z 5 czy 10 lat ;p

Tak to wyląda.. Mógłbym zdrowo rozwinąć temat, ale zwyczajnie mi się nie chce :F
Z wiekiem robię się coraz bardziej leniwy, straszne to :zonk:

Podsumowując.. Nie ma co wyciągać wniosków na podstawie takich obserwacji/ obliczeń.. mamy erę fejsbruda i twittera, wiadome jest to, że luzdi będzie mniej niz 5, czy 10 lat temu. Może i jest 2x mniej online, ale ludzie którzy są online, są ciągle aktywni. Skąd to wiemy? Monitorowany jest właśnie czas spędzony w serwisie.. datego wiadomo, że jest ok.

zHx
zHx: 20-30% sa to konta fejkowe zalozony by moc napisac wiadomosc, lub konta zbanowane by wejsc sobie po banie

To nie te czasy co kiedyś, sporo się pozmieniało, zapewniam Cię, że nie ma już tylu fejkowych kont :D + założenie nowego konta nie jest takie proste jak kiedyś. Teraz trzeba się weryfikować na każdym kroku, nawet logując się przez fejsa.
MP i FP mają o wiele więcej możliwości, a co do tych trolli wracających po banach, permy skutecznie utrudniają im zabawę :lol:
W dodatku są przelogowania i powiązania kont, gdy taki dzieciuch włazi z nowego, ledwo założonego konta i coś tam gwiazdorzy, to dostaje tydzień lub miesiąc bana z buta "czasami nawet blok" i wsio :D

zHx
zHx: tak teraz juz moze byc tylko lepiej bo chyba nizej juz portal upasc nie moze, aktualnie wszelkie inne serwisy spolecznosciowe - oferuja duzo wiecej darmowych opcji niz tutaj, po prostu szkoda mi czasow fotki gdzie 10 tfu nawet 5 lat temu wszystko bylo za darmo :) a teraz za byle gowno trzeba placic, rozumiem ze za darmo to mozna w ryj dostac. Ale niech za te pieniadze daja cos nowego a nie kolejne miesiace = kolejne obciecia mozliwosci darmowych.

Powiem Ci, że tu też się nie zgadzam.. Wszystko nadal jest darmowe.. Wysyłać pw możesz? Możesz.. Wejść na czat, kamerki etc. możesz? Możesz.. Nie widzę żadnej różnicy.

Zmieniono nawet system głosowania, nie tylko po to, żeby nakłonić ludzi do korzystania z nowego bajeru "magnesu", ale także po to, by ludzie nie musieli kupować pakietu vip "star" ze względu na głosowanie etc. = jest lepiej niż było.
Jest wprowadzony limit pw, pewno do tego się przyczepisz, ja zrobiłbym to samo xd
No tak, limit jest, konto z gwiazdą może rozpocząć 100 nowych rozmów dziennie, non star - 1.
Jest to z pozoru MEGA ograniczenie, ale patrząc na to z innej strony..

Krótko pisząc - wilk syty i owca cała.
Botów, spametów etc. jest o wiele mniej, liczba online może i nawet spadać, ale ludzie są zadowoleni, siedzą tutaj dłużej, bo mogą w końcu normalnie korzystać z serwisu, bez obaw o to, że zostaną zasypani np. wiadomościami od botów, zboczków itp ^^
Klikacie sobie "taaak", w magnesie czy na profilu, dostajecie pw z systemu, rozpoczęta rozmowa jest - limit tak na prawdę nie obowiązuje, bo możesz raz rozpoczętą rozmowę kontynuować w każdej chwili.
Także sam limit jest bardzo dobry. Teraz ludzie faktycznie będą się tutaj poznawać w sposób NORMALNY.

Co do samej popularności fotka.pl.. Fotka dalej jest w czołówce Polskich serwisów. Wiadomo, że sporą część ludzi przęjęły gigantyczne serwisy typu fb, twitter etc, które oferują znacznie więcej + oferują także lepszy support, ale fotka dalej się liczy.

P.s. Sam patrzyłem na to wszystko w ten sposób.. Dopiero niedawno się ocknąłem ^^
Siedzimy tutaj już dość długo, ja siedzę tu od prawie samego początku, Ty też jesteś tu już ładnych kilka lat. Faktycznie wydawało mi się, że to wszystko zdycha, ale to nie prawda, zostali tu po prostu normalni ludzie + czasy się zmieniają i ludzie wolą inaczej spędzać czas w tego typu "miejscach", już nie ma całych mas ludzi spamiących na czacikach, forach etc. Ludziska siedzą teraz na privkach, pw itd.
.
Dłuugo szło by tu ciągnąć temat, ale po co xd

Podsumowując.. Jest całkiem w porzo! Dopiero po dłuższej chwili obserwacji można to zauważyć, szkoda tylko, że kopiują wszystko z innych serwisów, fotka wyróżniała się właśnie tym, że wprowadzane tu "nowości" były unikatowe, nigdzie indziej takich rzeczy jak tu zwyczajnie nie było.. Teraz będzie mix fejsbruda i badoo, troszkę szkoda, ale hajsy powinny z tego być ^^
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.