Avatar użytkownika testtest
Posty: 3132 (po ~127 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 2
test
  9 grudnia 2014 (pierwszy post)

Jeszcze kurz nie opadł po zmianach z Głosowaniem, a już szykujemy kolejne. Specjalnie dla tych co czytają forum, przed premierą, pokazuję i wyjaśniam.

Usprawniamy przeglądanie zdjęć. Obecnie, gdy klikamy w kolejne zdjęcie, przeładowywana jest cała strona. Trwa to wolniej, zużywa więcej łącza i wymaga ciągłego przewijania strony. Teraz chcemy zrobić przeglądanie zdjęć na warstwie, gdzie można użyć strzałek z klawiatury i przeglądać zdjęcia tak jak to robi się na wielu stronach. Czyli szybciej i sprawniej.

Tak to będzie wyglądać:



PS. Tak te łaplki góra/dół to ocena danego zdjęcia.

Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  12 grudnia 2014
SkazanyNaSukces
SkazanyNaSukces: Lecimy z duchem czasu !

"Lecimy z duchem Czasu" Powiadasz, ciekawe
DeviLynX
Posty: 2 (po ~178 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
DeviLynX
  12 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Tia i robimy drugiego fb lubię to nie lubię tego?;/ Wszystko pięknie ładnie ale oceny od 1 do 11 powinny zostać a nie lubię to nie lubię


Konto usunięte
Konto usunięte: Ehehehe facebook i badoo razem na fotce. Cudowne zmiany, oby tak dalej a liczba użytkowników online spadnie do "oczek" :)


Popieram dziewczyny... robicie co raz gorzej...
za chwile liczba użytkowników spadnie...
Myślałam, że sama nazwa "fotka" odnosi się do oceniania poszczególnych zdjęć - CO ZROBILIŚCIE
ale teraz zje***baliście...
taka prawda
Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  12 grudnia 2014

[quote=DeviLynX]
xDMalinowySenxD: Tia i robimy drugiego fb lubię to nie lubię tego?;/ Wszystko pięknie ładnie ale oceny od 1 do 11 powinny zostać a nie lubię to nie lubięKatriona: Ehehehe facebook i badoo razem na fotce. Cudowne zmiany, oby tak dalej a liczba użytkowników online spadnie do "oczek" :)
Popieram dziewczyny... robicie co raz gorzej...
za chwile liczba użytkowników spadnie...
Myślałam, że sama nazwa "fotka" odnosi się do oceniania poszczególnych zdjęć - CO ZROBILIŚCIE
ale teraz zje***baliście...
taka prawda
[/quote
My to sobie możemy mówić, dyskutować a oni ino będą coo roku mówić że to jest dobra zmiana, decyzja, że dla nas najlepiej itp.
A to takie pieprzenie :D

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 652
esquilo
  12 grudnia 2014
DeviLynX
DeviLynX: Myślałam, że sama nazwa "fotka" odnosi się do oceniania poszczególnych zdjęć - CO ZROBILIŚCIE

Sama nazwa fotka odnosi się do ogólnie pojętego słowa "fotka" jako zdjęcia i przede wszystkim prezentacji profilu poprzez umieszczenie go na nim, często w większej ilości. A z tym wiąże się nie tylko ocenianie poprzez dawniej skalę, niedługo formę zaprezentowaną na początku wątku, a również komentowanie i ewentualny dalszy dialog np. na pw.

Sam zamysł oceniania fotek poprzez łapkę w górę lub w doł jest bardzo dobrym rozwiązaniem.
Fotka mi się podoba i adekwatnie leci up, nie jest okej - przeciwnie, bez zbędnego jątrzenia/potęgowania pozytywów lub negatywów jak to miało miejsce - zazwyczaj - do tej pory.
veronika69
Posty: 14 (po ~291 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 0
veronika69
  12 grudnia 2014

Właściwie, będzie działać podobnie do fejsa.

xDMalinowySenxD
xDMalinowySenxD
  12 grudnia 2014

Tak więc może już skasujmy fotkę bo po co nam ona skoro robi się drugi facebook...;/ Tak jak kiedyś upadło grono poprzez swoje zmiany tak upadnie fotka... I jest to pewne. Bo nie po to zakładamy fotkę aby nagle stał się facebookiem w całej swojej odsłonie;/

Katriona
Katriona
  13 grudnia 2014

esquilo próbujesz na siłę przekonać wszystkich, którzy sa przeciwko, ze to jest ulepszanie. sama dobrze wiesz, jak to wygląda ;) nie jak nowości, tylko jak kopiowanie.
co to za ocena "tak/nie"? co to za ocena "lubie/nie lubię"? skala ograniczona do totalnego minimum, zero jakiegokolwiek własnego zdania :)

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 652
esquilo
  13 grudnia 2014
Ostatnio edytowany: za 20 kwietnia 6996
Konto usunięte
Konto usunięte: esquilo próbujesz na siłę przekonać wszystkich, którzy sa przeciwko, ze to jest ulepszanie. sama dobrze wiesz, jak to wygląda ;) nie jak nowości, tylko jak kopiowanie. co to za ocena "tak/nie"? co to za ocena "lubie/nie lubię"? skala ograniczona do totalnego minimum, zero jakiegokolwiek własnego zdania :)

Wiem i wyrażam jak Ty swoje zdanie.

Co do możliwości wyrażenia własnego zdania: łapka do góry czy też w dół to jedno, a drugie to komentarz (własne słowa) , który daje o wiele wiecej jak cyferki :-).
Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  13 grudnia 2014
veronika69
veronika69: Właściwie, będzie działać podobnie do fejsa.

Też mam takie wyobrażenia ale nie dmuchajmy na zimno może do Facebooka to nie nabędzie ;)
Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  13 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak więc może już skasujmy fotkę bo po co nam ona skoro robi się drugi facebook...;/ Tak jak kiedyś upadło grono poprzez swoje zmiany tak upadnie fotka... I jest to pewne. Bo nie po to zakładamy fotkę aby nagle stał się facebookiem w całej swojej odsłonie;/

Hmm, tak na prawdę wciąż brakuje mi słów, aby coś napisać ;)
CiekawaOsobowosc
CiekawaOsobowosc
  13 grudnia 2014

a mi pasuje ta zmiana glosowania na te nowe, teraz wszyscy z tego korzystaja i chociaz idzie za darmo pogadac bez gwiazdy :P nowy profil tez bedzie lepszy, bo z moim netem mobilnym czasem zeby fotka sie wczytala to musze czekac 3 minuty :) moze teraz szybciej bedzie, zmiany na plus i to duzy ! z poczatku tez bylem zle nastawiony, ale po przetestowaniu zmian jest super :)

Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  13 grudnia 2014
CiekawaOsobowosc
CiekawaOsobowosc: a mi pasuje ta zmiana glosowania na te nowe, teraz wszyscy z tego korzystaja i chociaz idzie za darmo pogadac bez gwiazdy :P nowy profil tez bedzie lepszy, bo z moim netem mobilnym czasem zeby fotka sie wczytala to musze czekac 3 minuty :) moze teraz szybciej bedzie, zmiany na plus i to duzy ! z poczatku tez bylem zle nastawiony, ale po przetestowaniu zmian jest super :)

A mi się nie podoba, nie można nikogo ciekawego spotkać ;/;/;/;
Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  13 grudnia 2014

Zepsuli to i tego nie da się naprawić.

CiekawaOsobowosc
CiekawaOsobowosc
  13 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: A mi się nie podoba, nie można nikogo ciekawego spotkać ;/;/;/;


a bo na fotce nie ma nikogo ciekawego :P ciekawi ludzie sa w pubach, na imprezach w parkach itd :D
Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  13 grudnia 2014
CiekawaOsobowosc
CiekawaOsobowosc: Adusia11Slodziak: A mi się nie podoba, nie można nikogo ciekawego spotkać ;/;/;/; a bo na fotce nie ma nikogo ciekawego :P ciekawi ludzie sa w pubach, na imprezach w parkach itd :D

Tak mówisz że nie ma, hmm? Myślę co by tutaj napisać coś sensownego :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.