Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  9 grudnia 2014 (pierwszy post)

Kto jest Przeciwko tej nowej zmianie na fotce? Była ona Potrzebna??/ :D

Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  20 grudnia 2014
DANCERZYK
DANCERZYK: nie przejmuj się Adusia on to specjalnie pisze a dobrze wie że fotka teraz jest do dupy bo sie wszystko na kasie opiera chore to

Ja się nie przejmuje nie mam czym i kim :d.. Tutaj przez Adę wszystko można zobaczyć no kasa kasą :d
Psyko
Psyko
  20 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Czemu tak uważasz że zmiana dobra?

brak skali ocen zawsze narzekanie 1 dostałem o albo 4 teraz jest "głos podoba mi się lub nie zmiana fajna ;]
Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  20 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Adusia11Slodziak: Czemu tak uważasz że zmiana dobra? brak skali ocen zawsze narzekanie 1 dostałem o albo 4 teraz jest "głos podoba mi się lub nie zmiana fajna ;]

Tobie wszystko się podoba :D
Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  20 grudnia 2014

Mi tam nie zależy na tych ocenach nawet Serduszkach też nie,

Psyko
Psyko
  20 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Tobie wszystko się podoba :D

co mamy powiedzenie dawniej narzekanie zmiany i kolejne co tu poradzić trzeba się przystosować jak jest to portal fotka zmiany trzeba akceptować
Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  20 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Adusia11Slodziak: Tobie wszystko się podoba :D co mamy powiedzenie dawniej narzekanie zmiany i kolejne co tu poradzić trzeba się przystosować jak jest to portal fotka zmiany trzeba akceptować

Tssa, akceptować jasne :d
DANCERZYK
Posty: 35 (po ~205 znaków)
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 137
DANCERZYK
  20 grudnia 2014

jak trzeba akceptować chyba sie liczy to co piszą fotkowicze po to jest te forum żeby pisać jak jest a nie że ty se wmawiasz że trzeba to akceptować liczy sie to co jest dobre a nie że trzeba akceptować a tak naprawde jest coraz gorzej na fotce i że się wszystko na kasie opiera

Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  20 grudnia 2014
DANCERZYK
DANCERZYK: jak trzeba akceptować chyba sie liczy to co piszą fotkowicze po to jest te forum żeby pisać jak jest a nie że ty se wmawiasz że trzeba to akceptować liczy sie to co jest dobre a nie że trzeba akceptować a tak naprawde jest coraz gorzej na fotce i że się wszystko na kasie opiera

Co wy z tą kasą?
hehe, powinno być żeby była zgoda każdego Fotkowicza :D
DANCERZYK
Posty: 35 (po ~205 znaków)
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 137
DANCERZYK
  20 grudnia 2014

czemu z tą kasą bo to właśnie kasa niszczy tą fotke to wy wprowadzacie jako szefostwo jakieś gwiazdy jak się skończy7prezentów w ciągu tygodnia to sami ściągacie ilość dni z gwiazdy więc ta fotka się na kasie tera opiera a po co to ma być kiedyś tego nie było 2010 czy było tak na fotce nie nie było było normalnie wróccie do normalności a nie ściągania zkasy z fotkowiczów!!!!!!!!!!!!!

Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  20 grudnia 2014
DANCERZYK
DANCERZYK: czemu z tą kasą bo to właśnie kasa niszczy tą fotke to wy wprowadzacie jako szefostwo jakieś gwiazdy jak się skończy7prezentów w ciągu tygodnia to sami ściągacie ilość dni z gwiazdy więc ta fotka się na kasie tera opiera a po co to ma być kiedyś tego nie było 2010 czy było tak na fotce nie nie było było normalnie wróccie do normalności a nie ściągania zkasy z fotkowiczów!!!!!!!!!!!!!

A czemu masz Pretensje do mnie skoro jestem też członkiem Fotki a nie Administracją ;/
Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  20 grudnia 2014

A poza tym Ja uciekam więc jutro skomentuję...;)

DANCERZYK
Posty: 35 (po ~205 znaków)
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 137
DANCERZYK
  20 grudnia 2014

nie mam pretensji do ciebie ogólnie co sie dzieje na fotce:))

DANCERZYK
Posty: 35 (po ~205 znaków)
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 137
DANCERZYK
  20 grudnia 2014

miłej nocy :))

Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  20 grudnia 2014
DANCERZYK
DANCERZYK: nie mam pretensji do ciebie ogólnie co sie dzieje na fotce:))

Ale tak to napisałeś jakbyś miał do mnie...
W sumie już nie ważne ;>
Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  20 grudnia 2014

No Dzięki Wzajemnie ;)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.