Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  9 grudnia 2014 (pierwszy post)

Kto jest Przeciwko tej nowej zmianie na fotce? Była ona Potrzebna??/ :D

Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  13 grudnia 2014

Ja, już nie wiem komu mam odpisywać, co odpisywać.
Popieram słowa Ludzi którzy mają tutaj do powiedzenia, nie popieram słów Adminów, Moderatorów bo to już za dużo...
Co mogłam wypowiadałam się ale to nie nie dociera... ;)

tylkoprawilnyrap
tylkoprawilnyrap
  13 grudnia 2014

Droga fotko, miało być ładnie...

test
test: ad1. Odpisałem na 5tej stronie.

ta...
Konto usunięte
Konto usunięte: Zmiana skali ocen na "TaK/NIE" jeszcze bardziej zbliża ten portal do randkowego. Być może do tego ten portal aspirował od zawsze.... Dla mnie poprzednia skala odnosiła się do wielu rzeczy: począwszy od oceny czyjejś aparycji, po oryginalność zdjęć czy nawet hobby (tu osoby np. chwalące się swoimi talentami). Obecny system ocen zawęża to spektrum do "czy umówiłbym się z nim/ z nią." Tylko na podstawie fotek. Co tu jest oceniane? Ponadto, przywileje osób z "gwiazdami" zwiększyły się w porównaniu do tego, co mogą tu szaraki "darmowe." Wypowiem się jako szara masa Dawnej był limitowany ALE podgląd gości, można też było ujrzeć, kto dał ocenę. Teraz widzimy tylko gości. Podgląd osób które dały "taaa" jest niedostępny. Do czego to ma prowadzić? Ludzie, mając do dyspozycji albo tak okrojoną Fotkę, albo portal randkowy, gdzie "haracz" jest być może porównywalny, zdecydują się na to drugie...

Nie odpowiedziałeś. W żaden sposób.

test
test: ad4. Każdy interpretuje to po swojemu, tego nie zamyka się w określonych ramach. Zazwyczaj jest to odbierane jako chęć poznania danej osoby. Jeśli nikogo nie szukasz to wyłącz to sobie w ustawieniach. To właśnie poprzednie głosowanie nie było jasne, nie było wiadomo czy dajemy ocenę na zdjęcie, czy na osobę. Przyzwyczajenie jednak bierze górę i wydaje się, iż było lepsze. Natomiast, jak już pisałem, w przyszłym tygodniu będzie możliwość oceny konkretnego zdjęcia.


Może szukam, może nie, ale nie mam zamiaru zabierać sobie możliwości znalezienia kogokolwiek. A, i zamknęliście to w ramach. Nikt inny jak wy. Nie było zamknięte - teraz już jest. Dalej. Przed chwilą mówiliście, że to głosowanie jest takie samo, bo skrajne, a teraz mówicie że nie było jasne. WTF? Rozumiem, że do tego tygodnia nie jestem (jako posiadacz "darmowego" konta) w stanie nawiązać kontaktu z osobą której się podobam? Rozumiem, że jak będą już głosy na zdjęcie będę mógł tą osobę podejrzeć?

test
test: ad5. Rozumiem, iż to dotyczy Głosów. Zauważ, iż ta opcja nie była dostępna wcześniej. Nie było możliwości zobaczenia kto dał nam TAK. Niczego tu nie zabraliśmy, to nowa rzecz.

Ale jak to nie zabraliście? :< Przecież zabraliście głosy, dodaliście NOWĄ funkcję w jej miejsce. Nawet jeśli w innym miejscu była stara. Jeśli przenosicie coś w inne miejsce zadbajcie żeby miało dogodne warunki. Wcześniej po prostu nie było to potrzebne. Teraz to główny punkt portalu. Więc co z tego, że ta opcja nie była dostępna wcześniej, skoro tej opcji tak naprawdę nie było...
MIAŁO BYĆ BEZ OSZUKIWANIA! GDZIE DALSZA CZĘŚĆ?
Konto usunięte
Konto usunięte: Premium miał dawać dodatkowy dostęp do strony, z założenia przynajmniej. Teraz to raczej odblokowanie 80% funkcji portalu...


test
test: ad6. Wszystkim nie dogodzimy, nawet jeśli każdego wysłuchamy, to zawsze każda zmiana będzie miała zwolenników i hejterów.

Nie martw się, to było pytanie retoryczne. Wszyscy dobrze wiemy, że macie NAS w głębokim poważaniu a tych bez gwiazdki jeszcze głębiej :)

PS 1 i 2 i 3 i milion Też byłem moderatorem, wiem jak wygląda sprawa z patrzeniem na wiadomości. Wiem też jak łatwo dostrzec wartościową wypowiedź. Ja jestem jak najbardziej za nowym systemem! Jednak śmieszą mnie wasze niedociągnięcia i głupie pomysły stojące obok. Jak np. to, że nie mogę zobaczyć kto dał mi tak.
Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  13 grudnia 2014

Teraz Ja powiem skoro jest tak pięknie ładnie to dlaczego nie mogę zagłosować znów na kogoś w sensie Tak/ Nie Bo skoro 2 osoba mi dała a Ja nie mogę to chyba coś nie hallo?

Shaitan
Shaitan
  13 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Teraz Ja powiem skoro jest tak pięknie ładnie to dlaczego nie mogę zagłosować znów na kogoś w sensie Tak/ Nie Bo skoro 2 osoba mi dała a Ja nie mogę to chyba coś nie hallo?

1. Dana osoba dała ci to serduszko po czym skasowała zdjęcia lub zablokowała u siebie możliwość głosowania w ustawieniach. (tylko strzelam)
2. Jest to osoba tej samej płci, więc aby oddać na nią głos musisz sobie zmienić kryteria poszukiwania na pasku nad profilem:
Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  13 grudnia 2014

Ale ja nic takiego nie mam :d Oni mogą Głosować a Ja nie

Shaitan
Shaitan
  13 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale ja nic takiego nie mam :d Oni mogą Głosować a Ja nie

Jakie "nic takiego"? Pokaż może na screenach jak to u ciebie wyglada
Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  13 grudnia 2014

No Tylko że screena nie mogę zrobić

Shaitan
Shaitan
  13 grudnia 2014

Właśnie to sprawdziłem, jak ktoś na ciebie zagłosuje po czym zablokuje sobie w ustawieniach głosowanie to tak jest. Czyli działa to chyba nawet tak samo jak dawniej.

Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  13 grudnia 2014

Czyli ktoś zablokował żebym ja nie mogła odwzajemnić? To jest chore to po co głosuje ktoś na nwm Mój profil a Ja nie mogę?

Shaitan
Shaitan
  13 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Czyli ktoś zablokował żebym ja nie mogła odwzajemnić? To jest chore to po co głosuje ktoś na nwm Mój profil a Ja nie mogę?

Może pogłosował i stwierdził, że nie chce się w to więcej bawić i zablokował? Nie przeżywaj tak jakichś drobnostek ;)
Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  13 grudnia 2014

Ja tego nie przeżywam tylko mam wrazenie, że blokujecie a potem na kogoś zganiacie. Poza tym pytałam jedną osobę i ona mi twierdzi że nie blokował nic więc jak to wyjaśnicie ? :).
Już nie chce mi sie z wami gadać, bo robicie zamieszanie a potem tylko problemy z tego są ...

ooziomekoo
ooziomekoo
  14 grudnia 2014

kto wie czemu mi nie wyświetla zaproszeń do znajomych proszę o pomoc

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 661
woland
  14 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: kto wie czemu mi nie wyświetla zaproszeń do znajomych proszę o pomoc
gdzie ci nie wyświetla w powiadomieniach czy w ogóle - zaproszenia są widoczne tu u góry http://www.fotka.pl/profil/ooziomekoo/znajomi

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

ooziomekoo
ooziomekoo
  14 grudnia 2014
Ostatnio edytowany: 24 kwietnia 1482
woland
woland: ooziomekoo: kto wie czemu mi nie wyświetla zaproszeń do znajomych proszę o pomocgdzie ci nie wyświetla w powiadomieniach czy w ogóle - zaproszenia są widoczne tu u góry http://www.fotka.pl/profil/ooziomekoo/znajomi


woland w ogóle mi nie wyświetla zaproszeń znajomy siedzi na telefonie na fotce i mi zaproszenie wysyła a u mnie nic takiego nie pokazuje wiesz co może być grane??
sylvester
wpis jest ukryty
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.