Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  9 grudnia 2014 (pierwszy post)

Kto jest Przeciwko tej nowej zmianie na fotce? Była ona Potrzebna??/ :D

Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  15 grudnia 2014

Co się tu dzieje??

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  16 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: woland w ogóle mi nie wyświetla zaproszeń znajomy siedzi na telefonie na fotce i mi zaproszenie wysyła a u mnie nic takiego nie pokazuje wiesz co może być grane??
Dokładnie brak tego powiadomienia w wersji mobilnej, nigdzie nie widać, jedynie w aplikacji fotki po wejściu na profil jest widoczna informacja że nas zaprasza do znajomych, było to zgłaszane na forum, żadnej reakcji czy tam poprawy tego ze strony FT.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  16 grudnia 2014
gregbond
gregbond: ooziomekoo: woland w ogóle mi nie wyświetla zaproszeń znajomy siedzi na telefonie na fotce i mi zaproszenie wysyła a u mnie nic takiego nie pokazuje wiesz co może być grane??Dokładnie brak tego powiadomienia w wersji mobilnej, nigdzie nie widać, jedynie w aplikacji fotki po wejściu na profil jest widoczna informacja że nas zaprasza do znajomych, było to zgłaszane na forum, żadnej reakcji czy tam poprawy tego ze strony FT.


Ja nie wiem czy wogl oni się przejęli tym że było zgłaszane ;)...
DANCERZYK
Posty: 35 (po ~205 znaków)
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 137
DANCERZYK
  20 grudnia 2014

nie chodzi o oceny ale fotka schodzi na psy

Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  20 grudnia 2014
DANCERZYK
DANCERZYK: nie chodzi o oceny ale fotka schodzi na psy

No co Ty nie powiesz, he he.
Fotka Fotką ale już nie potrzeba zmian
DANCERZYK
Posty: 35 (po ~205 znaków)
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 137
DANCERZYK
  20 grudnia 2014

weź sobie zobacz jaka fotka była w 2009 2010 roku może zrozumiesz ponad 100osób w podglądaczu teraz to lipa w tamtych czasach to sie zapoznawało i był pozytyw a teraz to schodzi na psy bo niepotrzebnie ulepszają na gorsze

Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  20 grudnia 2014
DANCERZYK
DANCERZYK: weź sobie zobacz jaka fotka była w 2009 2010 roku może zrozumiesz ponad 100osób w podglądaczu teraz to lipa w tamtych czasach to sie zapoznawało i był pozytyw a teraz to schodzi na psy bo niepotrzebnie ulepszają na gorsze

Ja wiem jaka była w tych latach, ale co zrobisz? Podyskutować każdy może ale nie ma nikt na to wpływu :D
DANCERZYK
Posty: 35 (po ~205 znaków)
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 137
DANCERZYK
  20 grudnia 2014

jak nie ma wpływu jak ci co założyli fotkę mają wpływ i mogą powrócić do tego co było a było naprawde oki :))

Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  20 grudnia 2014
DANCERZYK
DANCERZYK: jak nie ma wpływu jak ci co założyli fotkę mają wpływ i mogą powrócić do tego co było a było naprawde oki :))

To im powiedz, Ja już nie chce z nim dyskutować bo słyszę tak jest lepiej ;)
DANCERZYK
Posty: 35 (po ~205 znaków)
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 137
DANCERZYK
  20 grudnia 2014

z tobą się zgadzam jak najlepiej ale przypuszczam czemu nie chcą powrócić do tego co było więcej kasy prawdopodobnie wpływa na fotke ze względu na przelewy na gwiazdę no ale cóż zrobić teraz wszystko sie na kasie opiera jeszcze tylko facebook jakoś funkcjonuje pozytywnie:))) pozdro:)))

Psyko
Psyko
  20 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Kto jest Przeciwko tej nowej zmianie na fotce? Była ona Potrzebna??/ :D

zmiana dobra:tak: zmiana dobra bo tak narzekanie 1 dostałem teraz podoba mi się lu nie '
Psyko
Psyko
  20 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Adusia11Slodziak: Kto jest Przeciwko tej nowej zmianie na fotce? Była ona Potrzebna??/ :D zmiana dobrazmiana dobra bo tak narzekanie 1 dostałem teraz podoba mi się lub nie '
Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  20 grudnia 2014
DANCERZYK
DANCERZYK: z tobą się zgadzam jak najlepiej ale przypuszczam czemu nie chcą powrócić do tego co było więcej kasy prawdopodobnie wpływa na fotke ze względu na przelewy na gwiazdę no ale cóż zrobić teraz wszystko sie na kasie opiera jeszcze tylko facebook jakoś funkcjonuje pozytywnie:))) pozdro:)))

Właśnie żeby tylko Fb albo jakieś randkowe nie zrobili z Fotki bo do tego dążą ;p
Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  20 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Adusia11Slodziak: Kto jest Przeciwko tej nowej zmianie na fotce? Była ona Potrzebna??/ :D zmiana dobrazmiana dobra bo tak narzekanie 1 dostałem teraz podoba mi się lu nie '

Czemu tak uważasz że zmiana dobra? Chyba dawno nie byłeś na Fotce :D
DANCERZYK
Posty: 35 (po ~205 znaków)
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 137
DANCERZYK
  20 grudnia 2014

nie przejmuj się Adusia on to specjalnie pisze a dobrze wie że fotka teraz jest do dupy bo sie wszystko na kasie opiera chore to

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.