Beatryk
Beatryk
  9 grudnia 2014 (pierwszy post)

Witam
Jestem nowym użytkownikiem na fotce i nie mogę zapłacić za klub gwiazd.Dlaczego?

Piixiie
Posty: 3283 (po ~73 znaków)
Reputacja: -78 | BluzgometrTM: 56
Piixiie
  9 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam Jestem nowym użytkownikiem na fotce i nie mogę zapłacić za klub gwiazd.Dlaczego?


Szkoda pieniędzy,poczytaj sobie tematy dodane na tym dziale ostatnio :)
Yes,we can!
Beatryk
Beatryk
  9 grudnia 2014

Właśnie ciagle widzę,jak tu usunąć gwiazdkę itd lub same problemy techniczne.

Piixiie
Posty: 3283 (po ~73 znaków)
Reputacja: -78 | BluzgometrTM: 56
Piixiie
  9 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Właśnie ciagle widzę,jak tu usunąć gwiazdkę itd lub same problemy techniczne.


A masz środki na koncie?
Czasami gwiazdka nie aktywuje się od razu ,trzeba trochę odczekać.
Może wyloguj sie i zaloguj ponownie a jak to nie pomoże to pisz na kontakt tu : http://www.fotka.pl/kontakt
Yes,we can!
Beatryk
Beatryk
  9 grudnia 2014

Właśnie byłem zdzwiony dlaczego nowy użytkownik nie może posiadać gwiazdki,ale widze że potrzebawałem czasu i teraz mam możliwość.Tylko sęk w tym że zastanawiam się czy zainestować czy nie?A skoro widać dużo negatywnych opini to może się powstrzymam.Możesz mi coś o niej napisać?

Piixiie
Posty: 3283 (po ~73 znaków)
Reputacja: -78 | BluzgometrTM: 56
Piixiie
  9 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Możesz mi coś o niej napisać?

Trochę masz tutaj pod obrazkiem opisane, http://www.fotka.pl/klubgwiazd?ref=210
A z mojego punktu widzenia-bez gwiazdy da sie żyć,co prawda nie widzisz wszystkich w podgladaczu,tylko kilka ostatnich osob,no i nie widzisz kto dał Ci "tak" w głosach,i masz ograniczoną liczbę wiadomosci do nowych osob,mi to jednak nie przeszkadza.
Yes,we can!
JaNeK12345
JaNeK12345
  11 grudnia 2014

...a jak usunąć całą tą gwiazdkę ?

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  12 grudnia 2014
JaNeK12345
JaNeK12345: ...a jak usunąć całą tą gwiazdkę ?

Wykupiona Gwiazda na 14 dni - sms o treści STOP FOTKA na numer 60568
Wykupiona Gwiazda na 30 dni - sms o treści STOP FOTKA na numer 60968

Wiadomość jest bezpłatna i musi być wysłana z numeru z którego subskrypcja została aktywowana.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
sylvester
sylvester
  12 grudnia 2014

Fotka.pl nie ustosunkował się do mojej prośby o zwrot pieniędzy za coś czego nie chciałem wykupować a siła zostało mi to zmienione... kolejny raz PROSZĘ o zwrot pieniędzy.. nie obchodzą mnie ewaluacje i zmiany do których nie wyraziłem chęci ani zgody. Chyba że ludzie pracujący w obsłudze klienta nie potrafią czytać ze zrozumieniem tekstu.

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 583
esquilo
  12 grudnia 2014
sylvester
sylvester: Fotka.pl nie ustosunkował się do mojej prośby o zwrot pieniędzy

Swoją sugestię możesz ponowić.
Niemniej proszę Cię nie powielaj tej samej treści postów w kolejnych wątkach/działach ;-).
sylvester
sylvester
  12 grudnia 2014

skoro dział obsługi jest głuchy na prośby to co innego pozostaje ?? to jest czyste wyciąganie i naciąganie klientów na pieniądze!! Może jeszcze sami usuniecie mi konto za to że domagam się własnych pieniędzy ?? prosze bardzo będzie to dobra reklama dla portalu

PanLatos
PanLatos
  17 grudnia 2014

WItam,
niespelna pol godziny temu kupilem gwiazde przez sms ze starego telefonu mamy z polska karta (mieszkam w niemczech) Po chwili dostalem chyba 3 wiadomosci ze zostalo to aktywowane, co miesiac dostane platnego SMS, Info idnosnie regulaminu. Po czym zalogowalem sie na nowo na moim Smartphone no i... Po prostu lipa, gwiazdy jak nie bylo tak nie ma, o Co moze chodzic ? Moze admini fotki sami to jakos aktywuja czy cos..

sylvester
wpis jest ukryty
Piixiie
Posty: 3283 (po ~73 znaków)
Reputacja: -78 | BluzgometrTM: 56
Piixiie
  18 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: WItam, niespelna pol godziny temu kupilem gwiazde przez sms ze starego telefonu mamy z polska karta (mieszkam w niemczech) Po chwili dostalem chyba 3 wiadomosci ze zostalo to aktywowane, co miesiac dostane platnego SMS, Info idnosnie regulaminu. Po czym zalogowalem sie na nowo na moim Smartphone no i... Po prostu lipa, gwiazdy jak nie bylo tak nie ma, o Co moze chodzic ? Moze admini fotki sami to jakos aktywuja czy cos..


Hejka.Widzę,ze dalej nie masz gwiazdy,moze sprobuj napisac tu http://www.fotka.pl/kontakt
Yes,we can!
sylvester
sylvester
  18 grudnia 2014

ja się pytam jaki punkt regulaminu naruszyłem że mój komentarz został usunięty ?? O-o

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.