SensualBoy
Posty: 97 (po ~442 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 165
SensualBoy
  10 grudnia 2014 (pierwszy post)

Chce wyzerować sobie licznik serc(dawnych ocen) ale tej opcji nie ma a kiedyś była , jest to możliwe czy nie ? jeśli takowy post już był to wybaczacie ale ja nie chce szukać po wątkach a nic nie znalazłem.Czekam...

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  10 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Chce wyzerować sobie licznik serc(dawnych ocen) ale tej opcji nie ma a kiedyś była , jest to możliwe czy nie ?

Tak jak zauważyłeś, nie ma aktualnie takiej możliwości.
Ps. To tylko wirtualne cyferki.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Avatar użytkownika testtest
Posty: 3132 (po ~127 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 2
test
  11 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: wyzerować

Będzie taka możliwość.
Ezri1986
Ezri1986
  11 grudnia 2014

Już, zdaje się jest (mam na profilu taką opcję, aczkolwiek, nie próbowałam).

PijanyPoKubusiu
Posty: 5 (po ~79 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 23
PijanyPoKubusiu
  12 grudnia 2014

Dziala.

SensualBoy
Posty: 97 (po ~442 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 165
SensualBoy
  12 grudnia 2014

Zależy co działa bo mi się rozchodzi o całkowite wyzerowanie licznika a jest jedynie możliwość blokady i jej włączenie co daję nadal kształt tzn.nadal jest ilość ocen.

swinkapeppa
swinkapeppa
  13 grudnia 2014

przeciez mozesz zrestartowac sobie srednia raz na 30 dni :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: Zależy co działa bo mi się rozchodzi o całkowite wyzerowanie licznika a jest jedynie możliwość blokady i jej włączenie co daję nadal kształt tzn.nadal jest ilość ocen.
SensualBoy
Posty: 97 (po ~442 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 165
SensualBoy
  13 grudnia 2014
swinkapeppa
swinkapeppa: przeciez mozesz zrestartowac sobie srednia raz na 30 dni Gallacher: Zależy co działa bo mi się rozchodzi o całkowite wyzerowanie licznika a jest jedynie możliwość blokady i jej włączenie co daję nadal kształt tzn.nadal jest ilość ocen.

Pierwsze słyszę a jeśli jest taka opcja to mi podaj gdzie ona jest umieszczona bo ja szczerze pierwszy raz słyszę.
Shaitan
Shaitan
  13 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Pierwsze słyszę a jeśli jest taka opcja to mi podaj gdzie ona jest umieszczona bo ja szczerze pierwszy raz słyszę.

http://www.fotka.pl/glosy

SensualBoy
Posty: 97 (po ~442 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 165
SensualBoy
  13 grudnia 2014

Dzięki, widocznie nie zauważyłem bo kiedyś ona była w innym miejscy.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.