sylvester
sylvester
  13 grudnia 2014 (pierwszy post)

Fotka.pl nie ustosunkował się do mojej prośby o zwrot pieniędzy za coś czego nie chciałem wykupować a siła zostało mi to zmienione... kolejny raz PROSZĘ o zwrot pieniędzy.. nie obchodzą mnie ewaluacje i zmiany do których nie wyraziłem chęci ani zgody. Chyba że ludzie pracujący w obsłudze klienta nie potrafią czytać ze zrozumieniem tekstu.

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 583
esquilo
  13 grudnia 2014

Forum nie jest miejscem do załatwiania tego typu spraw.

sylvester
sylvester: Fotka.pl nie ustosunkował się do mojej prośby

Powielanie tego samego tekstu w kilku tematach/działach forum nie pomoże Ci. Wykaż trochę cierpliwości i rozwagi/przemyśl styl wypowiedzi i skieruj jeszcze raz swoją uwagę do Team-u.

Wykupowanie Pakietu Gwiazdy jest indywidualnym i dobrowolnym, wyborem usera/ki (z czego można zrezygnować w każdej chwili).
Daje on wiele możliwości, które - aby zapewnić świeżość/brak monotonii są modyfikowane, tudzież wprowadzane jako nowe. A całą sytuację warto śledzić zaglądając tu: http://www.fotka.pl/lista_zmian . Także nie jest to tak, że coś powstaje znikąd, a użytkownicy/czki nic o tym nie wiedzą.

Pozdrawiam :-).
sylvester
sylvester
  13 grudnia 2014

co to za bełkot ?? pisałem w tej sprawie 5 razy do tego pseudo TEAM-u... wiec przeszedłem na forum i widzę niewygodny temat to się robi dla Was??
Wiem że wykupienie gwiazdy jest dobrowolne ale wykupowałem ze świadomością innych zasad które były wcześniej..
Więc chce spowrotem pieniądze które zapłaciłem za coś innego niż mam AKTUALNIE !!!
Co prawda to tylko kilkadziesiąt złotych i najwyżej je stracę ale w życiu już nie zobaczycie złamanej złotówki i z wypowiedzi na forum wnioskuje że wielu użytkowników też zrezygnuje..

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 583
esquilo
  13 grudnia 2014
sylvester
sylvester: co to za bełkot ??
Kulturalna odpowiedź moderatora.

sylvester
sylvester: pisałem w tej sprawie 5 razy do tego pseudo TEAM-u
Robiłeś to kilkukrotnie więc wiesz jak sie ma sytuacja z Twoją sprawą.

sylvester
sylvester: i widzę niewygodny temat
Nie ma czegoś takiego, każdy ma prawo do zabrania głosu.
Wypowiadanie się na dziale technicznym forum jest jedynie wyrazem dezaprobaty, do czego masz prawo. Ale niezbyt dobrym posunięciem, uwzględniając pańską kulturę wypowiedzi i ich bezustanne kopiowanie/wklejanie tego samego tekstu na oślep (radzę przeczytać regulamin działu - temat podwieszony na pierwszej stronie).

sylvester
sylvester: Co prawda to tylko kilkadziesiąt złotych i najwyżej je stracę ale w życiu już nie zobaczycie złamanej złotówki i z wypowiedzi na forum wnioskuje że wielu użytkowników też zrezygnuje..
d83ddc47
esquilo
esquilo: Wykupowanie Pakietu Gwiazdy jest indywidualnym i dobrowolnym, wyborem usera/ki (z czego można zrezygnować w każdej chwili).
d83ddc81.
sylvester
sylvester
  13 grudnia 2014

No to mówię że chce zrezygnować z Gwiazdy z uwagi na niewywiązanie się przez portal z wykupionej usługi którą ja nabywałem przed zmianami !!!! i chce zwrotu swoich pieniądzy.
Dobrze że napisałaś "Robiłeś to kilkukrotnie więc wiesz jak sie ma sytuacja z Twoją sprawą." świadczy to jak głęboko w dupie macie to czy klient jest zadowolony najważniejsze że przez kilka dobrych lat wykupowało się i płaciło ..a jak już jest reklamacja to niech sobie pogada popisze a i tak go olejemy...

swinkapeppa
swinkapeppa
  13 grudnia 2014
sylvester
sylvester: No to mówię że chce zrezygnować z Gwiazdy z uwagi na niewywiązanie się przez portal z wykupionej usługi którą ja nabywałem przed zmianami !!!! i chce zwrotu swoich pieniądzy. Dobrze że napisałaś "Robiłeś to kilkukrotnie więc wiesz jak sie ma sytuacja z Twoją sprawą." świadczy to jak głęboko w dupie macie to czy klient jest zadowolony najważniejsze że przez kilka dobrych lat wykupowało się i płaciło ..a jak już jest reklamacja to niech sobie pogada popisze a i tak go olejemy...


a co nabyles przed ?co sie zmienilo ?
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 583
esquilo
  13 grudnia 2014
sylvester
sylvester: chce zrezygnować z Gwiazdy z uwagi na niewywiązanie się przez portal z wykupionej usługi którą ja nabywałem przed zmianami

I tu tkwi sedno, nie podobają Ci się obecne zmiany i masz pełne prawo do rezygnacji z Gwiazdy, ale przed nimi wszystko było okej, więc... po prostu nie masz podstaw. Jedynie wyraziłeś swoje niezadowolenie, dalsze postępowanie to Twoja indywidualna sprawa.

I...Zakładając konto na portalu zaakceptowałeś regulamin obowiązujący na nim: http://www.fotka.pl/regulamin
"Dział VII - Reklamacje
Art. 39
Wszelkie reklamacje powinny być zgłaszane za pomocą formularza kontaktowego bądź maila fotka@fotka.pl"
sylvester
sylvester
  13 grudnia 2014

żadnego formularza już nie zamierzam wypełniać, bo widzę że to będzie taki sam skutek jak rozmowa z Tobą. 10 lat przygody z portalem.. żal mi tego poziomu z jakim podchodzicie do klienta.. zastanówcie się w jakim kierunku zaczęliście prowadzić portal bo zaczyna przypominać on stronę randkową.. usuwam fotki i spadam.. dla mnie jesteście w tym momencie naciągaczami kasy

skawin4
Posty: 260 (po ~94 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 71
skawin4
  13 grudnia 2014
Ostatnio edytowany: za 29 marca 4911
esquilo
esquilo: I tu tkwi sedno, nie podobają Ci się obecne zmiany i masz pełne prawo do rezygnacji z Gwiazdy, ale przed nimi wszystko było okej, więc... po prostu nie masz podstaw.


no właśnie sama napisałaś przed zmianami było oki, po zmianach już nie jest oki wiec chyba ma podstawy. Bo zapewne zapłacił za coś czego teraz nie ma? Mam rację?
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 583
esquilo
  13 grudnia 2014
skawin4
skawin4: no właśnie sama napisałaś przed zmianami było oki, po zmianach już nie jest oki wiec chyba ma podstawy. Bo zapewne zapłacił za coś czego teraz nie ma? Mam rację?

Nie, nie masz racji. Wszystko wyjaśniłam - ze swojej perspektywy - we wcześniejszych postach ;>.
Dynamiczna69
Dynamiczna69
  13 grudnia 2014

daj spokój rozmowa z modami to jak do ściany
lepiej napisać do UOKik

sylvester
sylvester
  13 grudnia 2014
esquilo
esquilo: skawin4: no właśnie sama napisałaś przed zmianami było oki, po zmianach już nie jest oki wiec chyba ma podstawy. Bo zapewne zapłacił za coś czego teraz nie ma? Mam rację? Nie, nie masz racji. Wszystko wyjaśniłam - ze swojej perspektywy - we wcześniejszych postach ;>.


swinkapeppa
swinkapeppa: sylvester: No to mówię że chce zrezygnować z Gwiazdy z uwagi na niewywiązanie się przez portal z wykupionej usługi którą ja nabywałem przed zmianami !!!! i chce zwrotu swoich pieniądzy. Dobrze że napisałaś "Robiłeś to kilkukrotnie więc wiesz jak sie ma sytuacja z Twoją sprawą." świadczy to jak głęboko w dupie macie to czy klient jest zadowolony najważniejsze że przez kilka dobrych lat wykupowało się i płaciło ..a jak już jest reklamacja to niech sobie pogada popisze a i tak go olejemy... a co nabyles przed ?co sie zmienilo ?

Wszystko wyjaśniłaś? Bełkot nazywasz wyjaśnieniem? To dzięki wpłatom od ludzi takich jak ja masz prace.. Nic nie wyjaśniłaś ja juz swoje foty usunąłem i jedynie popracuje nad dobra reklama Waszego portalu "randkowego"
KMKL
KMKL
  14 grudnia 2014
esquilo
esquilo: Forum nie jest miejscem do załatwiania tego typu spraw.sylvester: Fotka.pl nie ustosunkował się do mojej prośby Powielanie tego samego tekstu w kilku tematach/działach forum nie pomoże Ci. Wykaż trochę cierpliwości i rozwagi/przemyśl styl wypowiedzi i skieruj jeszcze raz swoją uwagę do Team-u.Wykupowanie Pakietu Gwiazdy jest indywidualnym i dobrowolnym, wyborem usera/ki (z czego można zrezygnować w każdej chwili). Daje on wiele możliwości, które - aby zapewnić świeżość/brak monotonii są modyfikowane, tudzież wprowadzane jako nowe. A całą sytuację warto śledzić zaglądając tu: http://www.fotka.pl/lista_zmian . Także nie jest to tak, że coś powstaje znikąd, a użytkownicy/czki nic o tym nie wiedzą. Pozdrawiam :-).


Masz racje od tego jest pw haha po raz kolejny .... rece opadaja moze lepiej juz sie nie odzywaj.
sylvester
sylvester
  14 grudnia 2014

hehe no i po kolejnym upomnieniu się dostałem od Team-u taką odpowiedź:
"Cześć Sylwester,
Opcja głosowania nie została usunięta z profilu. Głosowanie w skali 1-11 sprowadzało się głównie do oceniania na 1 lub 10/11 przez użytkowników. Tak więc, funkcja Tak-Nie, nie różni się aż tak bardzo od starego sposobu głosowania.

Pozdrawiam,
Ewelina,
Fotka.Team
Dziś o 09:24"

więc z mojej strony mówię:
i tu jest własnie sęk że diametralnie się różni ! gdybym wiedział o takiej zmianie przed wykupem to na pewno nie zdecydowałbym się na kupno gwiazdy.. Tamten sposób głosowania był najistotniejsza kwestią bo pokazywał prawdziwe odzwierciedlenie "wyglądu osoby" i to było celem fotki..a nie jakieś serduszka ktore bardziej przypominać zaczynają portal randkowy.. bezsensu.. jak byłaby większa liczba osob chetnych na zbiorową sprawe do sądu to na pewno się do nich przyłącze...

KMKL
KMKL
  14 grudnia 2014
sylvester
sylvester: hehe no i po kolejnym upomnieniu się dostałem od Team-u taką odpowiedź: "Cześć Sylwester, Opcja głosowania nie została usunięta z profilu. Głosowanie w skali 1-11 sprowadzało się głównie do oceniania na 1 lub 10/11 przez użytkowników. Tak więc, funkcja Tak-Nie, nie różni się aż tak bardzo od starego sposobu głosowania. Pozdrawiam, Ewelina, Fotka.Team Dziś o 09:24" więc z mojej strony mówię: i tu jest własnie sęk że diametralnie się różni ! gdybym wiedział o takiej zmianie przed wykupem to na pewno nie zdecydowałbym się na kupno gwiazdy.. Tamten sposób głosowania był najistotniejsza kwestią bo pokazywał prawdziwe odzwierciedlenie "wyglądu osoby" i to było celem fotki..a nie jakieś serduszka ktore bardziej przypominać zaczynają portal randkowy.. bezsensu.. jak byłaby większa liczba osob chetnych na zbiorową sprawe do sądu to na pewno się do nich przyłącze...


Drogi Sylwestrze.
Glosowanie na zdjecie mialo zupelni inny cel,a mianowicie chodzilo o technike i sposob jego wykonamia i na pewno nie mialo na celu ocenianie Twojego wygladu. To bylo pierwotnym zalozeniem fotki a jak widac na Twoje zyczenie zostalo to zmienione. Dzis moga oceniac dokladnie to o czym piszesz... czyli Twoj wyglad, dajac Ci tak(podoba mi sie) lub nie(jest brzydki) tak postawiona sprawa jest sprawa przegrana bo fotka wyszla na przeciw Twoim osobistym oczekiwaniom.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.