sylvester
sylvester
  13 grudnia 2014 (pierwszy post)

Fotka.pl nie ustosunkował się do mojej prośby o zwrot pieniędzy za coś czego nie chciałem wykupować a siła zostało mi to zmienione... kolejny raz PROSZĘ o zwrot pieniędzy.. nie obchodzą mnie ewaluacje i zmiany do których nie wyraziłem chęci ani zgody. Chyba że ludzie pracujący w obsłudze klienta nie potrafią czytać ze zrozumieniem tekstu.

sylvester
sylvester
  14 grudnia 2014

niestety jestem odmiennego zdania KMKL ... tamten sposób głosowania i bardziej odpowiadał i za tamto chciałem płacić.... a nie to co jest teraz ...

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 661
woland
  14 grudnia 2014
sylvester
sylvester: tamten sposób głosowania i bardziej odpowiadał i za tamto chciałem płacić

W ogóle nie rozumiem podstawy tej reklamacji i podstaw żądania jakiegokolwiek zwrotu. Przecież głosowanie było dostępne bezpłatnie niezależnie od tego czy należało się do klubu gwiazd (miało wykupioną tzw. gwiazdę) czy też nie.

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

KMKL
KMKL
  14 grudnia 2014
sylvester
sylvester: niestety jestem odmiennego zdania KMKL ... tamten sposób głosowania i bardziej odpowiadał i za tamto chciałem płacić.... a nie to co jest teraz ...


To jestes w bledzie. Nie strasz wiec nikogo sadem, bo nie masz powodow do narzekania tak stawiajac sprawe. To czy Ty zaplacisz czy nie.... nie moja sprawa... ja Ci tylko napisalam o co mniej wiecej chodzi...
KMKL
KMKL
  14 grudnia 2014

Fotka przeksztalcila sie w portal randkowy i dlatego takie wlasnie zmany. W chwili obecnej nie ocenia sie zdjec tylko wlasnie... Twoj wyglad.

sylvester
sylvester
  14 grudnia 2014
woland
woland: sylvester: tamten sposób głosowania i bardziej odpowiadał i za tamto chciałem płacić W ogóle nie rozumiem podstawy tej reklamacji i podstaw żądania jakiegokolwiek zwrotu. Przecież głosowanie było dostępne bezpłatnie niezależnie od tego czy należało się do klubu gwiazd (miało wykupioną tzw. gwiazdę) czy też nie.

no to miedzy innymi skala ocen dla konta bezpłatnego byla 1-10 a przy gwieździe wykupionej 1-11... moze niewielka różnica... ale jeden z czynników za który się płaciło ...
Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 661
woland
  14 grudnia 2014

Poszerzenie bezpłatnej skali oceny zdjęć było bonusem po wykupieniu dostępu do klubu gwiazd. I teraz druga ważna sprawa. To co nazywasz skalą ocen TAK/NIE jest zupełnie nową opcją dot oceny całego profilu - zaś nad systemem oceny zdjęć serwis wciąż pracuje. d83ddc49 http://www.fotka.pl/forum/fotka.pl/1180203,Przegladanie_zdjec_ to co widać na zrzucie ekranowym to tylko wstępna wersja - nie sugeruj się łapkami w górę i w dół.

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

sylvester
sylvester
  14 grudnia 2014
woland
woland: Poszerzenie bezpłatnej skali oceny zdjęć było bonusem po wykupieniu dostępu do klubu gwiazd. I teraz druga ważna sprawa. To co nazywasz skalą ocen TAK/NIE jest zupełnie nową opcją dot oceny całego profilu - zaś nad systemem oceny zdjęć serwis wciąż pracuje. http://www.fotka.pl/forum/fotka.pl/1180203,Przegladanie_zdjec_ to co widać na zrzucie ekranowym to tylko wstępna wersja - nie sugeruj się łapkami w górę i w dół.


człowieku zrozum jedno !!! wykupując gwiazde zawieram dwustronnie obowiązującą umowe tak ?? więc skoro jest jakakolwiek nawet najmniejsza zmiana w regulaminie to wymaga to akceptacji obu stron !!! a nie tylko jednej .. takie są przepisy prawa. więc skoro zaszła minimalna jak uważasz zmiana to powinienem ją albo zaakceptować albo mieć możliwość zwrotu pieniędzy !!!
Lilu
Lilu
  14 grudnia 2014
sylvester
sylvester: takie są przepisy prawa. więc skoro zaszła minimalna jak uważasz zmiana to powinienem ją albo zaakceptować albo mieć możliwość zwrotu pieniędzy !!!


Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 661
woland
  14 grudnia 2014
sylvester
sylvester: wykupując gwiazde zawieram dwustronnie obowiązującą umowe tak ?? więc skoro jest jakakolwiek nawet najmniejsza zmiana w regulaminie to wymaga to akceptacji obu stron !!
I tu się wszystko zgadza - ale nigdy w regulaminie nie było żadnej wzmianki o systemie ocen, czy płatnej jej wersji - wykupiłeś dostęp do klubu gwiazd - zmiana systemu głosowania lub jego usunięcie nie stanowi zmiany zawartej umowy na dostęp do klubu gwiazd. Gdyby istotnie była wzmianka o tym w regulaminie wówczas miałbyś 100% racji. Ale to moja ocena, oczywiście możesz udać się do rzecznika praw konsumentów w swoim mieście.

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

HollywoodUndead
HollywoodUndead
  14 grudnia 2014

Weź dobrego adwokata i na pewno odzyskasz swoje pieniądze, do tego wysokie odszkodowanie za straty moralne

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 661
woland
  14 grudnia 2014
HollywoodUndead
HollywoodUndead: Weź dobrego adwokata i na pewno odzyskasz swoje pieniądze

Wujek dobra rada się znalazł - ot biznes - zapłacić adwokatowi min. 500 zł za odzyskanie 50

Holiłud - ogłaszam cię biznesmenem roku!

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

Lilu
Lilu
  14 grudnia 2014
HollywoodUndead
HollywoodUndead: Weź dobrego adwokata i na pewno odzyskasz swoje pieniądze, do tego wysokie odszkodowanie za straty moralne

Trzeba zgłosić do prokuratury.
sylvester
sylvester
  14 grudnia 2014

nie to nie jest warte zgłoszenia :) chyba że miałby to się nagle zrobić pozew zbiorowy ..tu chodzi jedynie o proste zasady ludzkiej przyzwoitości.. a widać ludzie pracujący w Fotka nie mają moralnego poczucia obowiązku i to jest problem

HollywoodUndead
HollywoodUndead
  14 grudnia 2014
woland
woland: zapłacić adwokatowi min. 500 zł za odzyskanie 50

on dostanie olbrzymie odszkodowanie za straty jakie tu poniósł
Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 661
woland
  14 grudnia 2014
sylvester
sylvester: a widać ludzie pracujący w Fotka.pl nie mają moralnego poczucia obowiązku

Jeśli piszesz o mnie czy o innym moderatorze zapewniam cię że żaden z nas nie jest pracownikiem serwisu Fotka i w związku z tym nie otrzymuje żadnego wynagrodzenia. Poza tym nie wiem o jakim moralnym obowiązku piszesz. Moralnym obowiązkiem jest np zawiadomienie policji o wykroczeniu drogowym - ale nie spotka Cię nic złego jeśli tego nie uczynisz, W ogóle strasznie już mącisz a naprawdę ubierając to co chcesz przekazać w jakieś językowe zawiłości (których troszeczkę wg mnie nie rozumiesz) powodujesz tylko to że nakręcasz całą sytuację.

Piszesz o zwrocie - ale zauważ, że gdy np zmieni się cennik operatora telefonii komórkowej stanowiący inegralny załącznik regulaminu to masz jedynie prawo bezkosztowego do odstąpienia od umowy - nikt ci nie zwróci już wydanych pieniędzy na abonament :)

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.