sylvester
sylvester
  13 grudnia 2014 (pierwszy post)

Fotka.pl nie ustosunkował się do mojej prośby o zwrot pieniędzy za coś czego nie chciałem wykupować a siła zostało mi to zmienione... kolejny raz PROSZĘ o zwrot pieniędzy.. nie obchodzą mnie ewaluacje i zmiany do których nie wyraziłem chęci ani zgody. Chyba że ludzie pracujący w obsłudze klienta nie potrafią czytać ze zrozumieniem tekstu.

Lilu
Lilu
  14 grudnia 2014
sylvester
sylvester: nie to nie jest warte zgłoszenia :) chyba że miałby to się nagle zrobić pozew zbiorowy

Pozew zbiorowy w sprawie czego? Przecież każdy portal się zmienia, ten również i nie ma nigdzie napisane, że nie może.

HollywoodUndead
HollywoodUndead: on dostanie olbrzymie odszkodowanie za straty jakie tu poniósł




Zostań jego adwokatem skoro tak dobrze znasz prawo :))
Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 661
woland
  14 grudnia 2014
HollywoodUndead
HollywoodUndead: wysokie odszkodowanie za straty moralne
Mam wrażenie że swoją wiedze na temat prawa w Polsce zbudowałeś na podstawie niezbyt zgodnych ze stanem faktycznym seriali typu "Ukryta prawda" czy "T(b)rudne sprawy". Otóż w Polsce nie ma instytucji odszkodowania za straty moralne podobnie jak nie ma czegoś takiego jak wydziedziczenie testamentem - istnieje jednak jakieś durne i niczym nie poparte przeświadczenie, że coś takiego jest. W naszym systemie prawnym istnieją wyłącznie dwie instytucje odszkodowawcze: 1. naprawienie szkody (np. w przypadku np zniszczenia mienia choćby nieumyślnego) 2. odszkodowanie za utratę dóbr osobistych. Niestety żaden z tych przypadków nie ma tu zastosowania.
Biorąc pod uwagę twój pogląd myślę, że jakieś odszkodowanie by się należało...gdyby user mieszkał w USA a serwis był tam zarejestrowany.

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

sylvester
sylvester
  14 grudnia 2014
woland
woland: sylvester: a widać ludzie pracujący w Fotka.pl nie mają moralnego poczucia obowiązku Jeśli piszesz o mnie czy o innym moderatorze zapewniam cię że żaden z nas nie jest pracownikiem serwisu Fotka.pl i w związku z tym nie otrzymuje żadnego wynagrodzenia. Poza tym nie wiem o jakim moralnym obowiązku piszesz. Moralnym obowiązkiem jest np zawiadomienie policji o wykroczeniu drogowym - ale nie spotka Cię nic złego jeśli tego nie uczynisz, W ogóle strasznie już mącisz a naprawdę ubierając to co chcesz przekazać w jakieś językowe zawiłości (których troszeczkę wg mnie nie rozumiesz) powodujesz tylko to że nakręcasz całą sytuację. Piszesz o zwrocie - ale zauważ, że gdy np zmieni się cennik operatora telefonii komórkowej stanowiący inegralny załącznik regulaminu to masz jedynie prawo bezkosztowego do odstąpienia od umowy - nikt ci nie zwróci już wydanych pieniędzy na abonament :)

wow jednak zrozumiałeś.. czyli moge zrezygnować bezkosztownie z usługi :) dziękuje Ci bardzo za taką możliwość... szkoda że nie rozumiesz kwestii moralnej tej sytuacji.. pozdro
sylvester
sylvester
  14 grudnia 2014
Lilu
Lilu: sylvester: nie to nie jest warte zgłoszenia :) chyba że miałby to się nagle zrobić pozew zbiorowy Pozew zbiorowy w sprawie czego? Przecież każdy portal się zmienia, ten również i nie ma nigdzie napisane, że nie może.HollywoodUndead: on dostanie olbrzymie odszkodowanie za straty jakie tu poniósł Zostań jego adwokatem skoro tak dobrze znasz prawo :))

ok niech się zmienia ja nie mam nic ku temu..ale skoro są zmiany to chyba każdy ma prawo albo i nie zaakceptować te zmiany.. niby żyjemy w państwie demokracji tak ?? więc skoro jest zmiana i ja się z nią nie chce zgodzić to powinienem mieć prawo głosu.. w tym momencie jedynie prosiłem o zwrot paru złotych które chyba nie są strasznym uszczerbkiem dochodowym tak dużego portalu ??
Lilu
Lilu
  14 grudnia 2014
sylvester
sylvester: ok niech się zmienia ja nie mam nic ku temu..ale skoro są zmiany to chyba każdy ma prawo albo i nie zaakceptować te zmiany.. niby żyjemy w państwie demokracji tak ?? więc skoro jest zmiana i ja się z nią nie chce zgodzić to powinienem mieć prawo głosu.. w tym momencie jedynie prosiłem o zwrot paru złotych które chyba nie są strasznym uszczerbkiem dochodowym tak dużego portalu ??

No tak, masz prawo nie akceptować pewnych zmian, ale akurat te zmiany które są teraz wprowadzane nie mają nic wspólnego z gwiazdą, bo akurat funkcja o której piszesz - głosowanie - jest dostępne dla każdego użytkownika i nie ma znaczenia czy ma gwiazdę czy też nie, więc za bardzo nie wiem o co ty się kłócisz. Zakładając tu konto zaakceptowałeś regulamin, gwiazdę wykupiłeś dobrowolnie, nikt cię nie zmuszał. Z tego co ja się orientuje nigdzie nie jest napisane, że nie można dokonywać zmian w serwisie dla ludzi którzy mają gwiazdę i też nie jest napisane, że jeśli serwis dokona jakichkolwiek zmian to jest to podstawą do ubiegania się o zwrot pieniędzy za wykupienie gwiazdy.
Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 661
woland
  14 grudnia 2014
sylvester
sylvester: niby żyjemy w państwie demokracji tak

Mylisz się - demokracja to wyświechtany frazes i nie ma zastosowania bezpośrednio do ekonomii (zresztą ustrój polityczny nie ma tu żadnego znaczenia i pisałem ci już nie posługuj się określeniami jeśli ich nie rozumiesz).
A moralność - kompletnie nie rozumiem o co ci z nią chodzi - rozumiem że wg ciebie moralnym byłoby wyłącznie uznanie twoich racji - no niestety to tak nie działa.

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  14 grudnia 2014

Według mnie powinna być możliwość zwrotu pieniędzy, jedynie kwota obniżona o koszty manipulacyjne i wykorzystany czas gwiazdy, a kwota przesłana tylko na wskazane konto bankowe. Gwiazda coraz droższa to może czas przemyśleć i zrobić taki zapis w regulaminie, na innym znanym portalu widziałem że istnieje możliwość zwrotu.

"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 661
woland
  14 grudnia 2014
Ostatnio edytowany: za 20 kwietnia 4151
gregbond
gregbond: Według mnie powinna być możliwość zwrotu pieniędzy... itd
To jest kwestia do przemyślenia, kiedy i w jakich sytuacjach i można o tym dyskutować. Jednakże żądanie zwrotu kasy, za bezpłatną usługę, dorabianie do tego demokratyczno-moralnej ideologii jest wyłącznie biciem piany. Idźmy dalej - najczęściej wykupywany jest dostęp do KG na 2 tygodnie miesiąc - ale sam kupowałem na rok płacąc przelewem więc rozumiem że zmiany serwisu mogą kogoś dotknąć w trakcie trwania wykupionej usługi. Ale na boga, los czy latającego potwora spaghetti - za chwilę ktoś uzna że zmienił się kolor przycisków i zażąda zwrotu za klub gwiazd od czasu dinozaurów- żenujące

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

sylvester
sylvester
  14 grudnia 2014

Woland ewidentnie jesteś jednostronny ... no ale brak siły żeby dalej walczyć z wiatrakami.. własnie dostałem bana chwilowego na swoje wypowiedzi więc wszystko jasne.. róbcie co chcecie ...

sylvester
sylvester
  14 grudnia 2014
Lilu
Lilu: sylvester: ok niech się zmienia ja nie mam nic ku temu..ale skoro są zmiany to chyba każdy ma prawo albo i nie zaakceptować te zmiany.. niby żyjemy w państwie demokracji tak ?? więc skoro jest zmiana i ja się z nią nie chce zgodzić to powinienem mieć prawo głosu.. w tym momencie jedynie prosiłem o zwrot paru złotych które chyba nie są strasznym uszczerbkiem dochodowym tak dużego portalu ?? No tak, masz prawo nie akceptować pewnych zmian, ale akurat te zmiany które są teraz wprowadzane nie mają nic wspólnego z gwiazdą, bo akurat funkcja o której piszesz - głosowanie - jest dostępne dla każdego użytkownika i nie ma znaczenia czy ma gwiazdę czy też nie, więc za bardzo nie wiem o co ty się kłócisz. Zakładając tu konto zaakceptowałeś regulamin, gwiazdę wykupiłeś dobrowolnie, nikt cię nie zmuszał. Z tego co ja się orientuje nigdzie nie jest napisane, że nie można dokonywać zmian w serwisie dla ludzi którzy mają gwiazdę i też nie jest napisane, że jeśli serwis dokona jakichkolwiek zmian to jest to podstawą do ubiegania się o zwrot pieniędzy za wykupienie gwiazdy.

głosowanie w skali 1-11 nie było dostepne dla wszystkich to taki drobny szczegół ...
Lilu
Lilu
  14 grudnia 2014
sylvester
sylvester: głosowanie w skali 1-11 nie było dostepne dla wszystkich to taki drobny szczegół ...

Pierwszą rzeczą jest to, żebyś nauczył się cytować na forum tylko wypowiedzi które dotyczą tego co mówisz, bo ja nie wiem teraz o co ci chodzi. Po za tym każdy użytkownik wiedział, że ocena jest do 10, a z gwiazdą do 11 więc nie wiem o czym mówisz.
Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 661
woland
  14 grudnia 2014

+11 było bonusem w klubie gwiazd - i jak już ci wyjaśniłem dotyczyło oceny zdjęć a nie profilu TAK/NIE jest nową funkcjonalnością. Rozdzielamy oceny zdjęć od oceny profilu - nad oceną zdjęć pracujemy i niebawem się pojawi. A jak ci brakuje do chleba z biedry to wyślij mi nr konta na pw to ci prześlę kasę, bo naprawdę już innego powodu do takiej spiny nie czaję.

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

sylvester
sylvester
  14 grudnia 2014
Lilu
Lilu: sylvester: głosowanie w skali 1-11 nie było dostepne dla wszystkich to taki drobny szczegół ... Pierwszą rzeczą jest to, żebyś nauczył się cytować na forum tylko wypowiedzi które dotyczą tego co mówisz, bo ja nie wiem teraz o co ci chodzi. Po za tym każdy użytkownik wiedział, że ocena jest do 10, a z gwiazdą do 11 więc nie wiem o czym mówisz.

wystarczy że logicznie pomyślałabyś to wiedziałabyś co mam na myśli.. a faktycznie forum zacząłem dopiero używać teraz widzac problem więc nie jestem w tym może idealny ....
sylvester
sylvester
  14 grudnia 2014
woland
woland: +11 było bonusem w klubie gwiazd - i jak już ci wyjaśniłem dotyczyło oceny zdjęć a nie profilu TAK/NIE jest nową funkcjonalnością. Rozdzielamy oceny zdjęć od oceny profilu - nad oceną zdjęć pracujemy i niebawem się pojawi. A jak ci brakuje do chleba z biedry to wyślij mi nr konta na pw to ci prześlę kasę, bo naprawdę już innego powodu do takiej spiny nie czaję.

nie brakuje mi kasy do chleba i nie chce nic od Ciebie..chciałem tylko od portalu zwrócenia kasy za coś co nie zostało spełnione.. dla mnie to czysta kpina
sylvester
sylvester
  14 grudnia 2014
woland
woland: +11 było bonusem w klubie gwiazd - i jak już ci wyjaśniłem dotyczyło oceny zdjęć a nie profilu TAK/NIE jest nową funkcjonalnością. Rozdzielamy oceny zdjęć od oceny profilu - nad oceną zdjęć pracujemy i niebawem się pojawi. A jak ci brakuje do chleba z biedry to wyślij mi nr konta na pw to ci prześlę kasę, bo naprawdę już innego powodu do takiej spiny nie czaję.

nie brakuje mi kasy do chleba i nie chce nic od Ciebie..chciałem tylko od portalu zwrócenia kasy za coś co nie zostało spełnione..
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.