sylvester
sylvester
  13 grudnia 2014 (pierwszy post)

Fotka.pl nie ustosunkował się do mojej prośby o zwrot pieniędzy za coś czego nie chciałem wykupować a siła zostało mi to zmienione... kolejny raz PROSZĘ o zwrot pieniędzy.. nie obchodzą mnie ewaluacje i zmiany do których nie wyraziłem chęci ani zgody. Chyba że ludzie pracujący w obsłudze klienta nie potrafią czytać ze zrozumieniem tekstu.

Lilu
Lilu
  14 grudnia 2014
sylvester
sylvester: wystarczy że logicznie pomyślałabyś to wiedziałabyś co mam na myśli.. a faktycznie forum zacząłem dopiero używać teraz widzac problem więc nie jestem w tym może idealny ....

Nie jest to tak oczywiste jak mówisz, bo ja nie jestem alfą i omegą, a logiczne myślenie nie ma tu nic do rzeczy - cytujesz wszystkich którzy odezwali się w tym temacie więc trudno się połapać o co chodzi.
sylvester
sylvester
  14 grudnia 2014
Lilu
Lilu: Po za tym każdy użytkownik wiedział, że ocena jest do 10, a z gwiazdą do 11 więc nie wiem o czym mówisz.


to chociazby ta różnica za którą zapłaciłem niech bedzie istotna .. rozumiesz teraz czy dalej chcesz ciemnote swoją wciskac ?? płaciłem między innymi za tą głupią 11-stke..
Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 659
woland
  15 grudnia 2014
sylvester
sylvester: płaciłem między innymi za tą głupią 11-stke..
Miotasz się jakbyś wyłącznie używał jej -.-

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

sylvester
sylvester
  15 grudnia 2014

Miotam ?? płaciłem za nią ... i nie ważne czy było coś więcej czy mniej..ale zostało to zmienione ! człowieku zrozum .. czy to takie trudne ?? chyba że skończyłes edukacje na poziomie gimbazy ?? chcę dostać tylko to za co płaciłem nic więcej nie wymagam

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 659
woland
  15 grudnia 2014

No właśnie mimo ukończenia wielu szkół i fakultetów nie rozumiem - widocznie poziom kształcenia w naszym kraju jest na niezwykle niskim poziomie - niemniej dopominanie się zwrotu za coś co było darmowe jakoś nie mieści się w tym moim pojmowaniu świata. Niemniej walcz "wojowniku światła" niech mocz będzie z tobą.

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

skawin4
Posty: 260 (po ~94 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 71
skawin4
  15 grudnia 2014
woland
woland: Piszesz o zwrocie - ale zauważ, że gdy np zmieni się cennik operatora telefonii komórkowej stanowiący inegralny załącznik regulaminu to masz jedynie prawo bezkosztowego do odstąpienia od umowy - nikt ci nie zwróci już wydanych pieniędzy na abonament :)


brawo Sherlocku, a teraz odpowiedz sobie dlaczego u operatora kom płacisz za poprzedni miesiąc(no chyba ze tylko u mnie tak jest) -podpowiem bo może nie dojdziesz do tego. Właśnie po to żeby w razie zmiany regulaminu nie musieć zwracać pieniędzy nikomu...

woland
woland: niemniej dopominanie się zwrotu za coś co było darmowe jakoś nie mieści się w tym moim pojmowaniu świata


a od kiedy to danie 11stki było darmowe?
HollywoodUndead
HollywoodUndead
  15 grudnia 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
woland
woland: Mam wrażenie że swoją wiedze na temat prawa w Polsce zbudowałeś na podstawie niezbyt zgodnych ze stanem faktycznym seriali typu "Ukryta prawda" czy "T(b)rudne sprawy". Otóż w Polsce nie ma instytucji odszkodowania za straty moralne podobnie jak nie ma czegoś takiego jak wydziedziczenie testamentem - istnieje jednak jakieś durne i niczym nie poparte przeświadczenie, że coś takiego jest. W naszym systemie prawnym istnieją wyłącznie dwie instytucje odszkodowawcze: 1. naprawienie szkody (np. w przypadku np zniszczenia mienia choćby nieumyślnego) 2. odszkodowanie za utratę dóbr osobistych. Niestety żaden z tych przypadków nie ma tu zastosowania. Biorąc pod uwagę twój pogląd myślę, że jakieś odszkodowanie by się należało...gdyby user mieszkał w USA a serwis był tam zarejestrowany.

Rozróżniaj trolling od poważnej rozmowy ale ok. Nie znam się na prawie tak jak Ty i nie będę tutaj śmigał paragrafami itd (bo może takowych i nie ma na to, ale bynajmniej istnieje poczucie molalności i uczciwości). Wytłumaczę Ci w prosty sposób jak ja to rozumiem. Więc tak, przyjmijmy na to iż Fotka.pl jest (produktem za którego usługi płacimy) porównywalnym dajmy na to z siecią komórkową (w sieci kupujesz pakiety sms, rozmowy, internet tutaj akurat Klub Gwiazd) czy wyobrażasz sobie że klient owej sieci komórkowej dostaje w połowie pakietu zamiast sms internet? Więc tu jest podobnie klient wiedząc że Fotka.pl ma niezmienne zasady od 2011 kupuje gwiazdę mając przekonanie że będzie cały czas miał możliwość oceny od 1 do 11 i nie chce by zmieniano mu to na usługę z portalu Badoo tudzież Tinder, bo przecież nie kupował gwiazd tam tylko na Fotce i chce mieć oryginalne fotkowe usługi a nie usługi wyżej wymienionych portali którymi nie był zainteresowany.
HollywoodUndead
HollywoodUndead
  15 grudnia 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

ps. Osobiście mi tam zmiany pasują, nie czuję jakiejś diametralnej różnicy, od zawsze byli tutaj Ci co dawali 1 i 11 środkowe oceny prawie się nie liczyły. Więc dla mnie ta zmiana nie ma najmniejszego znaczenia XD nie potnę się przez to :lol:

sylvester
sylvester
  15 grudnia 2014

HollywoodUndead rozumiem że może Ci pasować ten nowy sposób głosów..ale przynajmniej zrozumiałaś szkopuł sprawy i zrozumiałaś o co chodziło mi od początku... ale jak to ujął PAN Woland "No właśnie mimo ukończenia wielu szkół i fakultetów nie rozumiem - widocznie poziom kształcenia w naszym kraju jest na niezwykle niskim poziomie" więc nie dziwię się że jego poziom jest tak niski ale ja się na podłodze nie położę żeby dorównać mu w rozmowie...

KMKL
KMKL
  15 grudnia 2014

Haha czyzbyscie pisali o jednym z tych oswieconych po fakultetach. Niektorzy nadaja sie tylko do pieprzeeeeenia ..... moze sluzby specjalne? bo policja to za malo. Doborowa para nie tylko fotkowa uuuuu jednak diabel sypia z byle kim panie michale

.

sylvester
wpis jest ukryty
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.