CzeKolaszka998
CzeKolaszka998
  16 grudnia 2014 (pierwszy post)

Hej.
Chciałabym usunąć konto na fotce, bo doszlam do wniosku ze juz nie jest mi do niczego potrzebne, wiem ze trzeba wyslac sms-a z numeru z ktorego uaktywnialo sie to konto, lecz już dawno mam zablokowaną tą karte.Da sie w jakiś inny sposob usunąć je?

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 652
esquilo
  16 grudnia 2014

Hej, obecnie aby usunąć konto trzeba wejść w: http://www.fotka.pl/ustawienia/konto_usun
("Przed wykasowaniem konta należy usunąć wszystkie zdjęcia z serwisu.")
;-).

CzeKolaszka998
CzeKolaszka998
  17 grudnia 2014

wiem ze to trzeba zrobić.. ale co później? jak nie mam juz tego numeru zeby wyslać sms-a

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 652
esquilo
  17 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: ale co później? jak nie mam juz tego numeru zeby wyslać sms-a

Z tego co mi wiadomo numer nie jest potrzebny (Jakiś czas temu kasowałam konto i nie musiałam wysyłać sms. Numer jest potrzebny w przypadku anulowania Gwiazdy wykupionej za pomocą sms czyli subskrybcji, a tej u Ciebie nie widzę.).
Także postępuj według instrukcji, pamiętając o powstrzymaniu się od dodawania np. komentarzy do zdjęć co wydłuża czas pozostały do usunięcia.

W razie jakichkolwiek niejasności zapraszam na pw lub tu: www.fotka.pl/kontakt#formularz .
Psyko
Psyko
  17 grudnia 2014
esquilo
esquilo: musiałam wysyłać sms. Numer jest potrzebny w przypadku anulowania Gwiazdy wykupionej za pomocą sms czyli subskrybcji,


:NIE:
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 652
esquilo
  17 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte:

Jeżeli masz coś istotnego do dodania - opisz.
Powstrzymaj się jednak przed "sypaniem" samymi emotkami.
Pozdrawiam :-)
Psyko
Psyko
  17 grudnia 2014
esquilo
esquilo: Pozdrawiam :-)

wzajemnie;]
CzeKolaszka998
CzeKolaszka998
  17 grudnia 2014

Przed wykasowaniem konta, deaktywuj usługę premium MT wysyłając sms o treści STOP FOTKA z numeru 48785627*** na 60368.
wyswietl Mi sie takie cos

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 652
esquilo
  17 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Przed wykasowaniem konta, deaktywuj usługę premium MT wysyłając sms o treści STOP FOTKA z numeru 48785627*** na 60368. wyswietl Mi sie takie cos

Aktywacja konta - weryfikacja nie ma nic wspólnego z aktywacją Pakietu Gwiazdy/subskrypcją - chociaż ja z perspektywy moderatora nie widzę Gwiazdy u Ciebie, widzę po komunikacie, że miałaś z nią do czynienia dość dawno (inny numer do dezaktywacji - obecny widoczny w Regulaminie portalu).

W tej sytuacji napisz proszę na kontakt, poprzez formularz: http://www.fotka.pl/kontakt#formularz .
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.