Zawiszak7
Zawiszak7
  19 grudnia 2014 (pierwszy post)

Witam nie moge zaplacic za "Klub Gwiazdy"

Shaitan
Shaitan
  19 grudnia 2014

A w jaki sposób chcesz zapłacić? Otrzymujesz jakiś komunikat o błędzie? Opisz dokładniej swój problem.

Zawiszak7
Zawiszak7
  19 grudnia 2014

przez sms pisze: posiadasz juz aktywna subskrypcje serwisu fotka.

Shaitan
Shaitan
  19 grudnia 2014

Hmm.. W takim razie napisz proszę do działu obsługi użytkownika http://www.fotka.pl/kontakt#formularz przyjrzą się sprawie dokładniej.

Zawiszak7
Zawiszak7
  19 grudnia 2014

ok dzieki

Zawiszak7
Zawiszak7
  19 grudnia 2014

jest kto to moze mi pomoc ?

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  19 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: jest kto to moze mi pomoc ?

Tak, napisałeś na kontakt?
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Zawiszak7
Zawiszak7
  19 grudnia 2014

tak juz dziala dzieki pomogla mi esquilo

Chryba1993
Posty: 1 (po ~108 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 9
Chryba1993
  20 grudnia 2014

Wysłałem wczoraj sms o klub gwiazd skasowało Mnie za sms ale dalej nic się nie dzieje. Co mam zrobić?

RolnikSzukaRzony
RolnikSzukaRzony
  22 grudnia 2014

Podepnę się pod ten temat by nie zakładać nowego ;D

A mianowicie..

Czy teraz jak się 'kupuje komuś gwiazdę' to ta osoba nie musi już potwierdzać, że chce przyjąć gwiazdę? (bo kiedyś tak było) i od razu zostaje obdarowywana osoba z automatu gwiazdą?

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 657
esquilo
  22 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy teraz jak się 'kupuje komuś gwiazdę' to ta osoba nie musi już potwierdzać, że chce przyjąć gwiazdę? (bo kiedyś tak było) i od razu zostaje obdarowywana osoba z automatu gwiazdą?

Z tego co mi wiadomo potwierdzić musi (po zalogowaniu się wyskakuje info/pytanie). Jeżeli odrzuci pakiet przechodzi na Twoje konto.
RolnikSzukaRzony
RolnikSzukaRzony
  22 grudnia 2014
esquilo
esquilo: Z tego co mi wiadomo potwierdzić musi (po zalogowaniu się wyskakuje info/pytanie). Jeżeli odrzuci pakiet przechodzi na Twoje konto.

Ok rozumiem :)
agusiag30
agusiag30
  29 grudnia 2014

własnie mam to samo co kolega Zawiszak7

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.