DANCERZYK
Posty: 35 (po ~205 znaków)
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 137
DANCERZYK
  20 grudnia 2014 (pierwszy post)

Witam wszystkich zakładając fotke w 2010 roku byłem z niej bardzo zadowolony ponad 100osób w poglądaczu na dzień ,poznanie wiele dziewczyn niestety z roku na rok zauważam pogorszenie się fotki wprowadzenie nowych niepotrzebnych zmian KLUB GWIAZD wprowadzony, w podglądaczu koło 20 osób na dzień teraz brak skali ocen tylko tak lub nie chociaż to jest mniej ważne bo średnia mnie nie obchodzi ale zapoznanie z dziewczynami jest coraz gorsze przez nowe zasady i wcale to nie ulepsza pewno napiszecie jak ci się nie podoba to usuń fotkę to nie o to chodzi chodzi o to żeby było jak najlepiej a nie jest stara fotka z 2009 , 2010 była idealna .POZDRAWIAM WSZYSTKICH : życzę spokojnych świąt spędzonych w gronie rodzinnym dużo prezentów ,miłej zabawy sylwestrowej,szczęśliwego nowego roku:)))

Psyko
DANCERZYK
Posty: 35 (po ~205 znaków)
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 137
DANCERZYK
  20 grudnia 2014

Widze jak czytałeś mój post mnie głosy nie interesują, obecnie fotka schodzi na psy zobacz sobie jaka była w2009 2010 roku jaka była fajna oprawa ,lepiej się zapoznawało z druga połówką więcej osób w podglądaczu a teraz to pare na dzień przez te zmiany fotka na gorsze zeszła .

Psyko
Psyko
  20 grudnia 2014
DANCERZYK
DANCERZYK: zobacz sobie jaka była w2009 2010 roku

Dobrze wiem jak było ale co programista zmiany każda zmiana dobra jest "
DANCERZYK
Posty: 35 (po ~205 znaków)
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 137
DANCERZYK
  20 grudnia 2014

no raczej nie dobra jeśli w podglądaczu jest mniej osób i gorzej się z kimś zapoznać wtedy w 2010 było ponad 120 osób w podglądaczu na dzień i dużo zapoznań teraz jak jest 20 to jest dobrze choć nie raz jest 10 osób na dzień

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  20 grudnia 2014

Teraz też żaden problem mieć 100 osób w podglądczu, trzeba tylko przeglądać profile, zagadywać, zostawiać głos na Tak czy tą 10, można też zrobić transmisje na kamerkach, możliwości jest wiele... Czasy się zmieniły przybyło przeróżnych serwisów, wiec i na fotce ubyło ludzi...

"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Psyko
Psyko
  20 grudnia 2014
gregbond
gregbond: Teraz też żaden problem mieć 100 osób w podglądczu, trzeba tylko przeglądać profile, zagadywać, zostawiać głos na Tak czy tą 10

dobrze powiedziane ;] ale tak tego pewnie nie zrozumie ten user ;]
DANCERZYK
Posty: 35 (po ~205 znaków)
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 137
DANCERZYK
  20 grudnia 2014

wiesz chodzi o kase im więcej osób ma gwiazdę tym większe zyski na fotce kiedys tego nie było szkoda że to się musi opierać wszystko na kasie jedynie facebook jakoś funkcjonuje mam nadzieje że nie zrobią to samo co fotka pl żeby było płatne za jakieś tam duperele

DANCERZYK
Posty: 35 (po ~205 znaków)
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 137
DANCERZYK
  20 grudnia 2014

kasa kasa i tylko kasa na tym sie teraz fotka opiera wysyłaj "bądź gwiazdą " prezentów 7 na tydzień wykorzystasz odliczają ci z gwiazdy i masz mniej dni jako gwiazda i co tu napisać wszystko się na kasię opiera masakra a co było w 2010 roku spokój na fotce nie było takiego czegoś nie opierało sie to na kasie a było o wiele lepiej

RolnikSzukaRzony
RolnikSzukaRzony
  20 grudnia 2014
DANCERZYK
DANCERZYK: zakładając fotke w 2010 roku byłem z niej bardzo zadowolony ponad 100osób w poglądaczu na dzień ,poznanie wiele dziewczyn

A co alfonsem jesteś, że tyle potrzebujesz dziennie adoracji? :O

DANCERZYK
DANCERZYK: w podglądaczu koło 20 osób na dzień teraz

Postarzałeś się to i nikt już nie zagląda.. bo wolą młodszy model.

DANCERZYK
DANCERZYK: zapoznanie z dziewczynami jest coraz gorsze przez nowe zasady

Czyli od 2000 roku zero :sex: ? :ninja:

DANCERZYK
DANCERZYK: pewno napiszecie jak ci się nie podoba to usuń fotkę

No tak bym napisał, ale mnie wyręczyłeś.

btw.

Fotka musi się zmieniać, bo.. kto stoi w miejscu ten się cofa.
DANCERZYK
Posty: 35 (po ~205 znaków)
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 137
DANCERZYK
  20 grudnia 2014

hehe ciekawe bo właśnie po tej zmianie nagle było mniej odwiedzających więc nie pisz takich bzdur że sie postarzałem bo to cie tylko poniża co napisałeś po to pisze żeby fotka była jak najlepsza a jest coraz gorsza bo wy tylko opieracie to na kasie każdy mądry zrozumie jeśli masz 7prezentów na tydzień a ci sie wcześniej skończą to ściągają z dni gwiazdy więc to wszystko na kasie sie opiera i schodzi to wszystko na psy

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 652
esquilo
  20 grudnia 2014
DANCERZYK
DANCERZYK: hehe ciekawe bo właśnie po tej zmianie nagle było mniej odwiedzających

Czy wziąłeś pod uwagę zbieg okoliczności oraz - dla wielu użytkowników/czek nową sytuację na portalu? Kwestia oswojenia się i wszystko wróci do normy. Warto też pomyśleć nad wprowadzeniem zmian na swoim profilu, np. dodaniem nowych zdjęć, ciekawego opisu, etc..;-)

DANCERZYK
DANCERZYK: jeśli masz 7prezentów na tydzień a ci sie wcześniej skończą to ściągają z dni gwiazdy

Dni gwiazdy wymieniane są na prezenty tylko i wyłącznie po tym, jak wyrazisz na to zgodę - klikniesz. Coś kosztem czegoś. Zamiana to nie wymóg/przymus, a jedynie kompromis - opcja dodatkowa.
Dodam też, że możliwość ta była dostępna również przed ostatnimi zmianami, także w tej kwestii błądzisz.
DANCERZYK
Posty: 35 (po ~205 znaków)
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 137
DANCERZYK
  20 grudnia 2014

jeśli mi się skończy 7prezentów w ciągu tygodnia to wiadomo że muszę dodać z gwiazdy następne prezenty co mam złożyć życzenia świąteczne 7osobom a pozostałe będą smutne że ich nie dostaną chore dlatego wiadomo że musze wykorzystać dni gwiazdy a automatycznie mi sie zmniejszają dni gwiazdy i nie pisz że było tak jak wcześniej tak nie było i teraz to sie na kasie niestety opiera wcześniej tak nie było

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 652
esquilo
  20 grudnia 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
DANCERZYK
DANCERZYK: i nie pisz że było tak jak wcześniej tak nie było

Tak było, sama kilkukrotnie korzystałam z tej opcji.

DANCERZYK
DANCERZYK: jeśli mi się skończy 7prezentów w ciągu tygodnia to wiadomo że muszę dodać z gwiazdy następne prezenty co mam złożyć życzenia świąteczne 7osobom a pozostałe będą smutne że ich nie dostaną

DANCERZYK
DANCERZYK: chore

Tak, to jest dość dziwny tok myślenia, bo uważam, że intencje - życzenia złożone w paru słowach np. na pw czy w komentarzu pod zdjęciem są tyle samo warte, jak nie więcej od obrazków.

P.S. Nie galopuj tak... Rozumiem rozczarowanie i widzę, że jesteś dość zdezorientowany. Przyjrzyj się dokładniej zachodzącym zmianom, rozkmiń nowe możliwości, daj szansę.
DANCERZYK
Posty: 35 (po ~205 znaków)
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 137
DANCERZYK
  20 grudnia 2014

jak było jak nie było bo w 2010 nie było żadnego klubu gwiazd i nie piszcie że się to teraz nie opiera na kasie jak sie opiera to znieście to zróbcie prezenty za darmo po co trzeba płacić za jakiś klub gwiazd i jak nie wykupisz nie masz dostępu kto cię obserwował kasa kasa i jeszcze raz kasa

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.