martynasia92
Posty: 5 (po ~130 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 12
martynasia92
  22 grudnia 2014 (pierwszy post)

Pomóżcie mi, bo nie mogę oddać na nikogo głosu. Mianowicie nie mam tego Tak, podoba mi się / Nie

MaRTyNKa

Shaitan
Shaitan
  22 grudnia 2014

Chcesz głosować na facetów? To sprawdź, czy na pasku opcji nad profilem masz zaznaczoną ikonkę mężczyzn:


I pamiętaj, że u niektórych nie zobaczysz tego, gdy zablokowali sobie możliwość oceniania.

Shaitan
wpis jest ukryty
martynasia92
Posty: 5 (po ~130 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 12
martynasia92
  22 grudnia 2014

Dziękować kolego. Pomogło. Ale beznadziejny jest ten sposób oceniania i administratorzy nie liczą się z tym, że większości użytkowników się to nie podoba.

MaRTyNKa

Shaitan
Shaitan
  22 grudnia 2014
martynasia92
martynasia92: Dziękować kolego. Pomogło

Cieszę się ;)

martynasia92
martynasia92: Ale beznadziejny jest ten sposób oceniania i administratorzy nie liczą się z tym, że większości użytkowników się to nie podoba.


Większości (i to rzeczywistej, a nie "tak mówię bo mi się nie podoba i całej reszcie zapewne też") nie podobało się ocenianie skalą 1-11 - leciały albo 11 albo 1. To macie teraz serduszka :D Zresztą są już tematy o tym i zostało wyjaśnione skąd ta zmiana ;)
martynasia92
Posty: 5 (po ~130 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 12
martynasia92
  22 grudnia 2014

Wiem, czytałam, ale mimo wszystko to jest gorsze. Był magnes i były oceny poszczególnych zdjęć, było lepiej.

MaRTyNKa

Psyko
Psyko
  22 grudnia 2014
Shaitan
Shaitan: nie podobało się ocenianie skalą 1-11

popieram także tak 1 dostał 2 palacz teraz 2 wersie podoba ni się lub nie 2 głoski i tak piwno być o dawno ;]
bowemnieniemauczuc
bowemnieniemauczuc
  22 grudnia 2014
martynasia92
martynasia92: . Był magnes


jAKIE K.......... BYł jak to nadal jest
bo to te na GŁÓWNEJ STRONIE TO CHYBA MAGNES
Psyko
Psyko
  22 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: jAKIE K.......... BYł jak to nadal jest bo to te na GŁÓWNEJ STRONIE TO CHYBA MAGNES
Zle ją zrozumiałeś tera głos od dajemy podoba mi się lub nie Owszem na głównej to samo jet co w profilu odwania na głosa ;]
Mikajla
Mikajla
  22 grudnia 2014

Mam pytanie jak wyłączyc te głosy bo wnerwia mnie to

Psyko
Psyko
  22 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam pytanie jak wyłączyc te głosy bo wnerwia mnie to

http://www.fotka.pl/ustawienia/funkcje_specjalne/ 3 pozycja "tak" - włacz -
Shaitan
Shaitan
  22 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam pytanie jak wyłączyc te głosy bo wnerwia mnie to

Masz już to zablokowane z tego co widzę, niemniej nadal możesz dostawać głosy z funkcji TAK/NIE na stronie głównej, ale w najbliższym czasie ma zostać dopracowana blokada i będzie obejmowała również to.
Mikajla
Mikajla
  22 grudnia 2014

Ustawiałam juz tam.Aaaa to juz wszystko wyjasnia czemu nadal mam oceny jak wchodze na swój profil dzięki d83dde09

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.