Katrzyna
Katrzyna
  26 grudnia 2014 (pierwszy post)

witam o stanio nie mogę dawać serc innym albo krzyżyków inni dają co się stało :)proszę od powiedzi

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  27 grudnia 2014
Katrzyna
Katrzyna: witam o stanio nie mogę dawać serc innym albo krzyżyków inni dają co się stało :)proszę od powiedzi

Proszę sprawdzić ustawienia - ustawienie na kobiety powoduje możliwość głosowania tylko na kobiety...

"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Katrzyna
Katrzyna
  27 grudnia 2014

aha dziękuje zaraz zobaczę

Paffeuu
Paffeuu
  27 grudnia 2014
Katrzyna
Katrzyna: witam o stanio nie mogę dawać serc innym albo krzyżyków inni dają co się stało :)proszę od powiedzi

No heja :D

Może osoby, które wybierasz mają akurat wyłączoną możliwość głosowania na ich profil ^^

Serduszko widzi tylko osoba, na ktorą zagłosowałaś, jeżeli osoba, na którą zagłosowałaś pozytywnie odwiedzi Twój profil i zagłosuje (pozytywnie lub negatywnie), to wteeedy dopiero widzisz to w spisie głosów.

Masz teraz 2 możliwości oddania "głosu" z poziomu profilu.
Wbór w tym miejscu:


W wyniku obustronnego głosowania, które opisałem wyżej otrzymujesz te całe serduszka na liście "tak - nie".
Kolejna opcja


Działa to tak samo jak lajk na fejsie, podoba Ci się zdjęcie, to dajesz +10 i osoba, która otrzymała "głos" na dane zdjęcie, widzi sumę głosów na liście "głosy", tu jest to o tyle ciekawie i bezsensownie zarazem skonstruowane, że sumuje te tak zwane dyszki, wszystkie dyszki, które zostawiłaś u kogoś na profilu są dodane i w wyniku dana osoba widzi, że dałaś jej na przykład 3 razy dyszkę pod jakimś zdjęciem.
Dla przykładu, wygląda to wtedy tak.



Masz pełen opis "głosowania" na fotka.pl. Tak to wygląda na chwilę obecną ^^
P.s. Zielonego pojęcia nie mam, o jakie krzyżyki Ci chodzi, ale domyślam się, że chodzi chyba o te dyszki xd
Katrzyna
Katrzyna
  27 grudnia 2014

dziękuje już włączone mam po prosu ustawiniach miałm profile kobiet za miast facetów i tak się sało już kolega pod powiedział mi dziękuje za radę

Paffeuu
Paffeuu
  27 grudnia 2014

Fajnie, że działa, miłej zabawy w takim razied83dde09

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.