TupacFan
Posty: 16 (po ~201 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 22
TupacFan
  28 grudnia 2014 (pierwszy post)

Otóż wykupiłem nie dawno sobie gwiazde ale przezorny zawsze ubezpieczony kilka dni przed koncem chce sobie odsubskrybować tą gwiazde bo bedzie sama mi wysyłać sms;a z tego co zrozumiałem. Wiec wysyłam smsa na numer 60968 o treści STOP FOTKA i sms powrotny przychodzi mi o treści "nie można dezaktywować usługi FOTKA gdyż usługa nie jest aktywna na twoim koncie"
Czy mam sie bać o następne koszta wraz z nastepnym miesiącem czy jak ? prosze o szybką odpowiedź . . ; /

Paffeuu
Paffeuu
  28 grudnia 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Edit..

Paffeuu
Paffeuu
  28 grudnia 2014
TupacFan
TupacFan: TupacFan Posty: 13 (po ~193 znaków) Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 20Napisz wiadomość Dodaj do kontaktów jako: znajomy | ulubiony Dodaj do czarnej listy Kup gwiazdę Daj prezentTupacFan 34 minuty temu (pierwszy post)Otóż wykupiłem nie dawno sobie gwiazde ale przezorny zawsze ubezpieczony kilka dni przed koncem chce sobie odsubskrybować tą gwiazde bo bedzie sama mi wysyłać sms;a z tego co zrozumiałem. Wiec wysyłam smsa na numer 60968 o treści STOP FOTKA i sms powrotny przychodzi mi o treści "nie można dezaktywować usługi FOTKA gdyż usługa nie jest aktywna na twoim koncie" Czy mam sie bać o następne koszta wraz z nastepnym miesiącem czy jak ? prosze o szybką odpowiedź . . ; /

Pisz z tym na kontakt, odpiszą Ci z samego rana.

Psyko
Psyko
  28 grudnia 2014
TupacFan
TupacFan: gwiazde bo bedzie sama mi wysyłać sms;a z tego co zrozumiałem

Nie kupowałeś na 14 dni spokojna główka nic ci nie popierze ;]
TupacFan
Posty: 16 (po ~201 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 22
TupacFan
  28 grudnia 2014

Właśnie o to chodzi ze kupowałem na 14 dni . ; /

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  28 grudnia 2014
TupacFan
TupacFan: Właśnie o to chodzi ze kupowałem na 14 dni . ; /
Jeśli na 14 dni miałeś gwiazdę, to prawidłowy numer to 60568 treść sms STOP FOTKA
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.