agusiag30
agusiag30
  29 grudnia 2014 (pierwszy post)

pomóżcie bo nikt z fotki mi nie odp chciałam wykupic gwiazde to przysłali takiego smsa Posiadaż już aktywna subskrypcje serwisu FOTKA

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 583
esquilo
  29 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: pomóżcie bo nikt z fotki mi nie odp chciałam wykupic gwiazde to przysłali takiego smsa Posiadaż już aktywna subskrypcje serwisu FOTKA

Cześć, kiedy wykupowałaś Gwiazdkę? Czy robiłaś już to wcześniej kupując pakiet z tego samwgo numeru, ale na inne/swoje konto?
agusiag30
agusiag30
  29 grudnia 2014

hej dzisiaj własnie juz kiedys wykupywałam z tego nr na to samo konto ale pózniej nie miałam srodków na koncie i mi nie pobrali dzisiaj chciałam znowu wykupic i pojawił sie tai komunikat

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 583
esquilo
  29 grudnia 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: hej dzisiaj własnie juz kiedys wykupywałam z tego nr na to samo konto ale pózniej nie miałam srodków na koncie i mi nie pobrali dzisiaj chciałam znowu wykupic i pojawił sie tai komunikat

Czy pamiętasz na jaki okres wykupowałaś Gwiazdę? Jest to dość istotne, bo najprawdopodobniej (sugeruję się twoim podpięciem pod inny wątek w dziale i post usera Zawisza) będziesz musiała najpierw zrezygnować z subskrypcji i ponownie do niej przystąpić. A to - zależnie do wykupienia Gwiazdy na 14/30 dni wymaga wysłania sms o treści STOP FOTKA na numer 60568 (14 dni) lub 60968 (30 dni).

P.S. gdybyś się "zakręciła" zapraszam na pw, Postaram się pomóc lub odeślę do kompetentnej osoby/kontaktu.
agusiag30
agusiag30
  29 grudnia 2014

na 30 dni dziekuje ci bardzo za pomoc jak sie nie uda spróbuje napisac na priv:)

agusiag30
agusiag30
  29 grudnia 2014

zrobiłam tak jak kazałas i narazie nie pobrali pieniedzy wiec czekam

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 583
esquilo
  29 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: zrobiłam tak jak kazałas i narazie nie pobrali pieniedzy wiec czekam

Poczekaj cierpliwie chociaż do jutra. Teraz wszystko zależy od dot play, powinnaś mieć Gwiazdkę do 48 h na koncie, ale - po upływie jakiegoś czasu i braku d83cdf1f - chcąc się dowiedzieć czegoś więcej - pisz proszę na kontakt poprzez: http://www.fotka.pl/kontakt#formularz d83ddc81.
agusiag30
agusiag30
  29 grudnia 2014

dziekuje pozdrawiam d83dde09

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.