Avatar użytkownika testtest
Posty: 3132 (po ~127 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 2
test
  13 stycznia 2015 (pierwszy post)

Hej,
Zapraszam do sprawdzenia szybszego sposobu przeglądanie zdjęć na Fotka.pl pod adresem http://nowa.fotka.pl

Sheppard
Sheppard
  27 stycznia 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
test
test: (...) Mam na myśli kliknięcie RMB na zdjęciu na warstwie, jeżeli ktoś chce mieć sam plik JPG w nowej karcie. PPM->pokaż obrazek.


No i również to zostało już zablokowane. Nie wiem kto wpada na tak genialne pomysły...
Chyba, że to chwilowa "awaria"
NiegrzecznyCoNoc
NiegrzecznyCoNoc
  29 stycznia 2015

Komenty się dublują coś widzę :x

Avatar użytkownika D1emekD1emek
Posty: 52 (po ~110 znaków)
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 3
D1emek
  30 stycznia 2015

Żeby nie zakładać nowego tematu:
Jest jakiś błąd techniczny, ponieważ po usunięciu osoby ze znajomych trafia ona do osób które niby mają mój profil w ulubionych d83dde12

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 583
esquilo
  30 stycznia 2015
D1emek
D1emek: Żeby nie zakładać nowego tematu: Jest jakiś błąd techniczny, ponieważ po usunięciu osoby ze znajomych trafia ona do osób które niby mają mój profil w ulubionych

To nie jest błąd.
Po usunięciu kogoś zmienia się status kontaktu: Ty już tej osoby nie masz, natomiast u niej znajomość zmienia się na ulubioną z uwagi na np.: prawdopodobną chęć kontaktu.
Jeżeli sobie nie życzysz takowego stanu poproś osobę na pw o skasowanie z listy ulubionych.
Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  3 lutego 2015

Zróbcie też w grupach przeglądanie zdjęć na warstwie, trochę grupy ciągle zapomniane ze zmianami.

"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.