Adusia11Laska
Adusia11Laska
  23 stycznia 2015 (pierwszy post)

Dlaczego Moderatorów tak prawda w czy kole że gdy napisze się im prawdę potrafią wyjść i zmienić temat, wie ktoś może ?
Poza tym Straciłam Szacunek i Kulturę co do nie których Modów po cześci za to co wyprawiacie, będziecie dyskutować, wymieniać mi itp że tak nie jest "Ja mam dość waszych Kłamstw".
Jestem szczera i nie boje się prawdy a jak Admini i Moderatorzy się z tym kryją to znaczy że nie mają odwagi sie przyznać na tyle powiem
Chcecie komentujcie ludzie jak uważacie.
Czy Członkowie Fotki chcieliby coś dodać ?

Endorfina
Endorfina
  23 stycznia 2015

mode daj to na dział humor, nawet śmiechłam jak to przeczytałam.

TobiXywa
Posty: 676 (po ~121 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 758
TobiXywa
  23 stycznia 2015

Dlaczego można ubliżać moderatorom a gdy ten odpowie podobnym tonem zaczynie sie płacz i screeny?
Dlaczego można prowokować moderatorów a potem płakać za co te wszystie bany?
Dlaczego jak komuś da sie kicka zaczyna sie oburzać, że nie dostał słownego upomnienia skoro kick też nim jest?
Dlaczego uważasz, że kłamiemy gdy przykładowo pisze nie raz zapraszam do MG czekają lub jak nawet są obecni na danym pokoju czemu nikt nie odważy sie napisać?
Jestem szczery tak samo jak Ty więszkość tych ludzi którzy sie żalą to hipokryci ponieważ swoich błędów nikt nie widzi na cudze rzucacie sie jak baba z radomia.
Ja z takimi ludzmi własnie nie mam zamiaru dyskutować bo pisząc komuś "że jest :cenzura:" albo ubliża i pisze mi, że to jego zdanie to śmieje mu sie w oczy bo wyrazić swoje zdanie trzeba umieć gdzie wasza wolność słowa? Jeśli ktoś nie umie z niej korzystać to faktycznie jej nie ma.
Tak samo nie rozumiecie że jeśli chcecie o czym sensowym pogadać pisze sie na priv!!! A nie bóldupi na maine to też nasza wina że ktos nie potrafi sie zachować, a jesli ktoś nie potrafi to przepraszam bardzo ale czego wy oczekujecie w zamian? Zaraz ktoś mi napisze że "jak napisze modowi na priv to mi nie odpisze bo boi sie prawdy" kolejny powód do śmiechu ponieważ jak nie macie ochoty z kimś gadać odpisujece mu? Z resztą kto ma ochote gadać z kimś który broni sie tym że komuś ubliży. To w jaki sposób moderuje ja jest moim własnym sposobem moderacji, nie rozumiecie również kompletnie tego że 10 moderatorów to 10 kompletnie różniących sie charakterów regulamin regulaminem. Nam brak odwagi? Gdzie wasza odwaga czemu nie napiszecie o sobie jak sie wyrażacie do nas o swoich problemach tylko znowu coś co niby dotyczy nas. Też chętnie bym to przeczytał. Może ktoś sie pochawli jakimi słowami nas wielbią. Czemu o tym nikt nie napisze hm? Kolejny bezsensowyny post na forum fotki moge jedynie sobie podziękować za stracony czas że musiałem na ten śmieszny post odpisać bo widze poraz kolejny ślepi próbują zobaczyć światełko w tunelu.

:lol2:i'm out:crylol:
Psyko
Psyko
  23 stycznia 2015
TobiXywa
TobiXywa:

Wierszyk ładny wkleiłeś po wyżej części usera :brawo:
Konto usunięte
Konto usunięte:


Po pierwsze forum.Fotka nie jest tego tupu spraw dyskusji ;]
Adusia11Laska
Adusia11Laska
  23 stycznia 2015

Adusia11Laska:
Po pierwsze forum.Fotka nie jest tego tupu spraw dyskusji ;]
haha spoczko spoczko ziomeczku ;)

Adusia11Laska
Adusia11Laska
  23 stycznia 2015
Endorfina
Endorfina: mode daj to na dział humor, nawet śmiechłam jak to przeczytałam.

Co cię w tym bawi? :d
Adusia11Laska
Adusia11Laska
  23 stycznia 2015
TobiXywa
TobiXywa: Dlaczego można ubliżać moderatorom a gdy ten odpowie podobnym tonem zaczynie sie płacz i screeny? A Ktoś ubliża,? jak sobie tak pozwalacie nie mój Problem :) Dlaczego można prowokować moderatorów a potem płakać za co te wszystie bany? Dlaczego? Jakbym znała odpowiedz to bym ci odpowiedziała ;) Dlaczego jak komuś da sie kicka zaczyna sie oburzać, że nie dostał słownego upomnienia skoro kick też nim jest? No to ja nie wiem rożni są ludzie ;) Jak mam szczerze odpowiadać ;) Dlaczego uważasz, że kłamiemy gdy przykładowo pisze nie raz zapraszam do MG czekają lub jak nawet są obecni na danym pokoju czemu nikt nie odważy sie napisać? Po 1 Ctz MG? Drugie moje sformułowanie Dlaczego kłamiecie? Bo sa sytuacje w które was mało interesują, są sytuacje w ktorych próbujecie rozwiązać problem ale odstępujecie od tego widząc że coś się dzieje. Nie wiem czy Moderatorzy widzą tylko zło w ludziach "Fotkowiczach" ? Nie mam pojęcia dlaczego nie wchodzą. zapytaj ich o to ;) Jestem szczery tak samo jak Ty więszkość tych ludzi którzy sie żalą to hipokryci ponieważ swoich błędów nikt nie widzi na cudze rzucacie sie jak baba z radomia. Ja z takimi ludzmi własnie nie mam zamiaru dyskutować bo pisząc komuś "że jest " albo ubliża i pisze mi, że to jego zdanie to śmieje mu sie w oczy bo wyrazić swoje zdanie trzeba umieć gdzie wasza wolność słowa? Jeśli ktoś nie umie z niej korzystać to faktycznie jej nie ma. Tak samo nie rozumiecie że jeśli chcecie o czym sensowym pogadać pisze sie na priv!!! A nie bóldupi na maine to też nasza wina że ktos nie potrafi sie zachować, a jesli ktoś nie potrafi to przepraszam bardzo ale czego wy oczekujecie w zamian? Zaraz ktoś mi napisze że "jak napisze modowi na priv to mi nie odpisze bo boi sie prawdy" kolejny powód do śmiechu ponieważ jak nie macie ochoty z kimś gadać odpisujece mu? Z resztą kto ma ochote gadać z kimś który broni sie tym że komuś ubliży. To w jaki sposób moderuje ja jest moim własnym sposobem moderacji, nie rozumiecie również kompletnie tego że 10 moderatorów to 10 kompletnie różniących sie charakterów regulamin regulaminem. Nam brak odwagi? Gdzie wasza odwaga czemu nie napiszecie o sobie jak sie wyrażacie do nas o swoich problemach tylko znowu coś co niby dotyczy nas. Też chętnie bym to przeczytał. Może ktoś sie pochawli jakimi słowami nas wielbią. Czemu o tym nikt nie napisze hm? Kolejny bezsensowyny post na forum fotki moge jedynie sobie podziękować za stracony czas że musiałem na ten śmieszny post odpisać bo widze poraz kolejny ślepi próbują zobaczyć światełko w tunelu.

Dyskusja Dyskusją ale jak do was pisać, jak wy nawet czasem sensownego zdania w słowach nie potraficie określić?
Wyrażam swoje zdanie, swoją opinie na temat co się dzieje, bronicie się nawzajem ja tak uważam i to jest moje zdanie więc nie musisz się z nim zgadzać. ;)
Endorfina
Endorfina
  23 stycznia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Co cię w tym bawi? :d

nie chciałabyś znac mojej pierwszej mysli po przeczytaniu Twojego tematu.
---------
zarzucasz komuś, ze sensownie nie potrafi zdania napisać, z twojego tematu też nie idzie nic sensownego wywnioskować, (mod taki owaki, dał kicka, czy bana, a ja tylko głosze prawdę) z prawdą jest jak z dupą, każdy ma własną tym bardziej na czacie, osoby które wchodzą porozmawiać na czat nie robią wokół swojej dupci zamieszania, nie zawracają tyłka modom, nie gnębią ich na privach, nie walczą o uwagę, nie prowokują co chwile.
Założę się ze należysz do grona osób, które mają bóle rektalne o nic.
"jestem szczera, mam swoje zdanie" wiesz jak to brzmi?
"Mam naście lat, nadmiar czasu i nie lubie modów, bo mnie wywalają z czatu
Adusia11Laska
Adusia11Laska
  23 stycznia 2015

Każdy pisze tak jak chce, tak wiem jak to brzmi i co z zwiazku z tym??/ ;o

BlackMoonLady
BlackMoonLady
  23 stycznia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Każdy pisze tak jak chce, tak wiem jak to brzmi i co z zwiazku z tym??/ ;o


W związku z tym to, że ocenę zacznijcie od siebie a potem patrzcie innym na ręce.
Adusia11Laska
Adusia11Laska
  23 stycznia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Adusia11Laska: Każdy pisze tak jak chce, tak wiem jak to brzmi i co z zwiazku z tym??/ ;oW związku z tym to, że ocenę zacznijcie od siebie a potem patrzcie innym na ręce.

Sluchaj to że napisałam to to jest moim zdaniem prawda, tak tak i co mi jeszcze powiecie? :d
Endorfina
Endorfina
  23 stycznia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Każdy pisze tak jak chce, tak wiem jak to brzmi i co z zwiazku z tym??/ ;o

no właśnie co?
...właściwie nic, wracaj na czat, zachowuj sie jak człowiek, to nie będzie banów. Zobacz jakie to proste.Jak to jest, jedni siedzą latami na czacie, rozmawiają i banów nie mają a inni ciągle mają jakieś problemy?

Nie podoba sie na pokoju, denerwuje ktoś, wychodzę albo zmieniam pokój, nie potrafisz tego, to znaczy, ze nie powinnas być na żadnym pokoju ;D
Adusia11Laska
Adusia11Laska
  23 stycznia 2015

Siedze na czacie, ale skoro czasami Moderatorzy bez powodu wyrzucają to co już obrona jakaś?? Nie kumam was wogl;) Tyle na ten temat "Zachowuj się jak Człowiek". A odpowiem tak a co zachowuje się jak zwierz?? że tak napisalaś dziwnie??

Adusia11Laska
Adusia11Laska
  23 stycznia 2015

No właśnie nie wiem już co, bo żeście mi tak namieszali w rozmowie :d

TobiXywa
Posty: 676 (po ~121 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 758
TobiXywa
  23 stycznia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Dyskusja Dyskusją ale jak do was pisać, jak wy nawet czasem sensownego zdania w słowach nie potraficie określić

To co napisałaś może i jest po częsci zdaniem ale z drugiej strony brak Ci argumentów więc z góry to zdanie nie ma naczym sie opierać.
:lol2:i'm out:crylol:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.