Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  25 stycznia 2015 (pierwszy post)
http://www.fotka.pl/grupa/744/Ponczochy_ponczoszki/Forum/179151/jakie_ponczochy_na_seks_ubieracie
Taki sobie link, a w nim krótka acz dosadna animacja.
Brak możliwości raportu to se mówię: powiadomię Fotkę poprzez wiadomość prywatną. Jaka odpowiedź? Nie mają władzy by moderować w grupach. Super! Moje najszczersze gratulacje.

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

Shaitan
Shaitan
  25 stycznia 2015
Beholder
Beholder: Jaka odpowiedź? Nie mają władzy by moderować w grupach. Super! Moje najszczersze gratulacje

No niestety to prawda, my jako FP też nie mamy technicznej możliwości ingerowania w treści publikowane w grupach, jedynie możemy daną grupę zablokować - co właśnie w tym momencie uczyniłem. A winna to uczynić osoba, która rozpatrywała twoje zgłoszenie.
Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  25 stycznia 2015

Osoba podpisała się jako Kasia.
Myślę, że powinniście sobie wewnętrznie zgłosić potrzebę możliwości moderacji grup, bo bez sensu ubijać całą grupę przy jednostkowym wandalizmie. W ten sposób można zablokować grupę "Szydełkowanie" tworząc fake konto i wrzucając tam xxx, a chyba nie o to chodzi.

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

binoleq
Posty: 11156 (po ~104 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 13
binoleq
  27 stycznia 2015
Beholder
Beholder: Osoba podpisała się jako Kasia. Myślę, że powinniście sobie wewnętrznie zgłosić potrzebę możliwości moderacji grup, bo bez sensu ubijać całą grupę przy jednostkowym wandalizmie. W ten sposób można zablokować grupę "Szydełkowanie" tworząc fake konto i wrzucając tam xxx, a chyba nie o to chodzi.

Zalatwione;-)

"Dlaczego nie mówisz mi, że mnie kochasz?Już raz to powiedziałem, jak coś się zmieni dam Ci znać."

HollywoodUndead
HollywoodUndead
  28 stycznia 2015
Beholder
Beholder: potrzebę możliwości moderacji grup, bo bez sensu ubijać całą grupę

Za moderację grup odpowiada założyciel. Jeśli masz w grupie po raz pierwszy coś nieregulaminowego to oni piszą byś to usunął (bo możesz nie wiedzieć) bynajmniej kiedyś tak było. A teraz grup nie ma już prawie
Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  28 stycznia 2015

Ja wszystko rozumiem, ale nadal uważam, że moderatorzy (czyli osoby, którym władze Fotki nadali status uprzywilejowany do pilnowania porządku) powinni mieć takie narzędzia by ten porządek móc utrzymać. Założyciela grupy może dawno nie być. Nawet w jednej takiej grupie jestem, gdzie założyciel przegrał walkę z chorobą.. grupa nadal ma się dobrze, ale co gdyby ktoś tam wrzucił gołą laskę? Zamknęlibyście nam grupę zamiast usunąć zdjęcie i ewentualnie ukarać wrzucającego?

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

binoleq
Posty: 11156 (po ~104 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 13
binoleq
  28 stycznia 2015

mamy juz moderacje :)

"Dlaczego nie mówisz mi, że mnie kochasz?Już raz to powiedziałem, jak coś się zmieni dam Ci znać."

Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  28 stycznia 2015

No to git :) Nie zrozumiałem Twojego poprzedniego postu.

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.