Atse
Atse
  31 stycznia 2015 (pierwszy post)

Mam taki problem, że piszę do kogoś i moje wiadomości są cały czas oznaczone jako ''nieprzeczytane'' mimo że osoba do której to wysyłam jest ciągle online, wczoraj rano wysłałem wiadomość do pewnej osoby, dostała ją dopiero dzisiaj rano, a co najlepsze wczoraj miała praktycznie cały dzień włączoną fotkę..

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 652
esquilo
  31 stycznia 2015

Konto masz od 2h, chyba masz na myśli sytuację mającą miejsce w przypadku poprzedniego profilu?
No ale... d83dde09

Jesteś pewien, że ta osoba dostała ją rano czy stwierdzasz to po zmianie statusu wysłanej wiadomości?

Konto usunięte
Konto usunięte: piszę do kogoś i moje wiadomości są cały czas oznaczone jako ''nieprzeczytane'' mimo że osoba do której to wysyłam jest ciągle online

Co nie oznacza, że będąc online musiała od razu odczytać pw od Ciebie i
Konto usunięte
Konto usunięte: wczoraj rano wysłałem wiadomość do pewnej osoby, dostała ją dopiero dzisiaj rano

...zrobiła to dopiero rano. Status wiadomości się zmienił (przeczytana wiadomość = info znika).

Konto usunięte
Konto usunięte: a co najlepsze wczoraj miała praktycznie cały dzień włączoną fotkę..

Mogła zapomnieć się wylogować lub "wisiała" online przez dłuższy czas :P.
Atse
Atse
  31 stycznia 2015

Tak, przepraszam nie wspomniałem o nowym koncie, założyłem, bo nie mogłem numeru zmienić. Tak jestem pewien, ponieważ dokładnie spytałem tej osoby kiedy otrzymała wiadomość, i dostała ją następnego dnia dopiero..

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 652
esquilo
  31 stycznia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak, przepraszam nie wspomniałem o nowym koncie, założyłem, bo nie mogłem numeru zmienić. Tak jestem pewien, ponieważ dokładnie spytałem tej osoby kiedy otrzymała wiadomość, i dostała ją następnego dnia dopiero..

Hmmm, w takiej sytuacji proponuję aby ta osoba poprosiła FP http://www.fotka.pl/przyjaciele#fotka_przyjaciele o odświeżenie profilu (czyszczenie cache też jest wskazane).
Jeżeli sytuacja będzie się powtarzała może istnieć błąd, który należałoby zgłosić poprzez: http://www.fotka.pl/kontakt#formularz ;>.
Atse
Atse
  31 stycznia 2015

Okej, dziękuję Ci bardzo ;>

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.