Paattrriicckk
Posty: 37 (po ~129 znaków)
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 32
Paattrriicckk
  1 lutego 2015 (pierwszy post)

Witam ponownie :)
Mam pytanko, Jeśli jestem w klubie gwiazd to można pozatym się jeszcze osobno "Wyróżnić" ? Czy to już jest odrazu w pakiecie Klubu Gwiazd czy jest mozliwość kupienia osobno Opcji "wyróżnij"

Dzięki za Odpowiedż..

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  1 lutego 2015

W pakiecie gwiazdy masz wyróżnienie, nie ma osobnego. http://www.fotka.pl/kontakt#help_242

"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Paattrriicckk
Posty: 37 (po ~129 znaków)
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 32
Paattrriicckk
  1 lutego 2015

Czyli Jak wejdę w Opcje "Wyróżnij się" i przechodzi odrazu do płatności to Czyli będę płacić za Gwiazdę znowu?

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  1 lutego 2015
Paattrriicckk
Paattrriicckk: Czyli Jak wejdę w Opcje "Wyróżnij się" i przechodzi odrazu do płatności to Czyli będę płacić za Gwiazdę znowu?
Jeśli masz wykupiony pakiet gwiazdy to nic już nie musisz wykupywać, to tylko tam przenosi do płatności, a u dołu masz informacje do kiedy gwiazdę masz, ewentualne wykupienie lub przedłużenie.

Nie ma osobnego wyróżnienia.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Paattrriicckk
Posty: 37 (po ~129 znaków)
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 32
Paattrriicckk
  1 lutego 2015

Ok już mam Dzięki za odpowiedż :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.