Andrzej54321
Andrzej54321
  5 lutego 2015 (pierwszy post)

Witam jeszcze raz zakładam temat,ponieważ zostałem kolokwialny "olany" napisałem do Edyta78 ,w sprawie mojego bana na czacie odpisała że sprawdzi to ,ale nic do tej pory się nie stało w tej sprawie z reszą co ma sprawdzić nie przeklinałem nic nie zrobiłem niezgodnie z regulaminem nagle dostałem bana niespodziewanie powód "wielokrotne naruszenie regulaminu" przeczytałem regulamin i nic z tego nie zrobiłem nie przeklinałem nie spamowałem nie rekalmowałem nie przedłuzałem liter,po prostu moderator ktory mnie zablokował ,albo się pomylił albo po prostu robi co mu sie zywnie podoba ,swoiste "eldorado" ,jeśli zalsuzyłem na bana to ok przyjmuje jak przewiniłem ale co to zanczy "Wielokrone łamanie regulainu" ale NIC NIE ZROBIŁEM ii jeszcze mam się koło tego "latać" ,mimo wszystko Pozdrawiam

Andrzej54321
Andrzej54321
  5 lutego 2015

aaa i jeszcze chcialem napisać ,że domagam się przeprosin ,jak ja coś złego zrobię potrafie przeprosić ,ale narazie nic nie zrobiłem

bowemnieniemauczuc
bowemnieniemauczuc
  6 lutego 2015

Do rozpatrzenia wniosku czy też prośby jest od chwili zgłoszenia i zapoznania się z nią jest Regulaminowe 14 dni nie wliczając w to weekendów , dni świątecznych , urlopów dni chorobowych i.t.p d83ddc40

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.