BlueEyeOnGliwice
BlueEyeOnGliwice
  8 lutego 2015 (pierwszy post)

Zauważyłem że to nasila się wszędzie... Fałszywe profile w opisie reklama kamerek erotycznych. to nie tylko tu na fotce. Minusem takich botów jest, że odwiedzają chyba każdą osobę online, wiec pewnie ktoś to zgłosi. Zawsze w linku kamerka. czy nie idzie z tym walczyć przed tym jak taki profil będzie aktywny? To nie tylko fotka ma ten problem. Owszem po zgłoszeniach profile są banowane. Tylko dlaczego przed tym nie są weryfikowane, pod kątem linków w profilu? Co 3ci odwiedzający mnie profil to spamer z web-kamerek..

Edit:
Jak tylko napisałem posta odwiedził mnie kolejny spamer: http://www.fotka.pl/profil/Kruszynkaa69

VK4502B
VK4502B
  8 lutego 2015


ale o co chodzi? w jaki sposób chcesz weryfikować linki czy prowadzą do kamerek?
link się wrzuci na skracacz i już nie widać gdzie prowadzi

po co ten temat?
OdblokujcieMiNicka
OdblokujcieMiNicka
  9 lutego 2015

Na Fotka w miarę lepiej sobie radzą z blokowaniem tego syfu, niż na innych portalach randkowo-społeczościowych. Bo np. po zgłaszaniu czegoś takiego na nk czasami czeka się kilkanaście dni zanim zablokują. Tu po przesłaniu odpowiedniej osobie (FT/FP) zajmują się profilami od ręki.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.