puiut
puiut
  11 lutego 2015 (pierwszy post)

NIE WYKUPUJCIE KLUBU GWIAZD NA FOTKA.PL przez SMS !!!! Dzisiaj wykupilem za 11 zeta.przyszly zwrotne smsy z nr uwaga FOTKA I 60968 i po 11 zeta zzarlo.Mialem jeszcze kase na tak taku i zamowilem 2 gi raz,i okazlo sie ze nie przedluzylo,bo wazne tylko 30 dni od daty aktywacji.Szlak kase trafil ha ha. dobre nie ?

Shaitan
Shaitan
  11 lutego 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: NIE WYKUPUJCIE KLUBU GWIAZD NA FOTKA.PL przez SMS !!!! Dzisiaj wykupilem za 11 zeta.przyszly zwrotne smsy z nr uwaga FOTKA I 60968 i po 11 zeta zzarlo.Mialem jeszcze kase na tak taku i zamowilem 2 gi raz,i okazlo sie ze nie przedluzylo,bo wazne tylko 30 dni od daty aktywacji.Szlak kase trafil ha ha. dobre nie ?

Ale co ty chciałeś przedłużać? Wykupiłeś SUBSKRYPCJĘ usługi, co oznacza, że co miesiąc będzie się ona AUTOMATYCZNIE przedłużać ;)
puiut
puiut
  11 lutego 2015

Czyli ze jak dzisiaj wykupilem 2 miechy to bede te 2 mieczy mial ? Dzieki za info.Pozdrawiam Robert

puiut
puiut
  11 lutego 2015

A co z tymi smsami z nr 60968 po 11 zl ?

Shaitan
Shaitan
  11 lutego 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Czyli ze jak dzisiaj wykupilem 2 miechy to bede te 2 mieczy mial ? Dzieki za info.Pozdrawiam Robert

Nie dwa miechy, kupiles RAZ miesieczna subskrypcje co oznacza, ze za miesiac ponownie usluga zostanie aktywowana i pieniadze zostana pobrane z konta w telefonie ;) I tak co miesiac az nie zrezygnujesz z subskrypcji.
puiut
puiut
  12 lutego 2015

Jesli tak to ok.Takze poczekam,zobaczymy

pittsoon93
Posty: 7 (po ~192 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 42
pittsoon93
  12 lutego 2015

Mam problem. Zakupiłem poakiet gwiazdy na 90 dni i wysłano mi link aktywacyjny na adres email który na onet.pl dawno mi usunęli. Założyłem nowy email lecz chcę odzyskać ten pakiet gwiazd, który zakupiłem! Proszę o pomoc administrację fotki!

Szymonxyz
Szymonxyz
  14 lutego 2015

klub gwiazd. przez sms lipa, nie dziala

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 651
esquilo
  14 lutego 2015
Szymonxyz
Szymonxyz: klub gwiazd. przez sms lipa, nie dziala

Jeżeli wykupiłeś Gwiazdę ponad 48h temu, dostałeś 2 sms-y zwrotne/opłata została pobrana i dalej jej nie ma skontaktuj się z kimś z Helpdesku poprzez www.fotka.pl/kontakt#formularz .
P.S. Dodaj regulaminowe foto - z twarzą - na chwilę obecną brak takowego ;>.
Pietro1983r
Pietro1983r
  17 lutego 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

ja dziś wykupiłem za 6 zł z groszami przyszedł mi sms nie pobrało mi z konta i kliknąłem potwierdzenie a tu nic podało mi że nie wysłałem sms-a a sms przyszedł że Usługa Fotka jest Aktywna . I co wy na to ??

Nawet kartę sim wrzuciłem do drugiego telefonu i to samo przyszedł mi sms Usługa Fotka jest aktywna i też z konta nic nie pobrało , drugi sms nie przyszedł i jak mam to rozumieć ??

CharlieHebdo
CharlieHebdo
  18 lutego 2015

Było dobrze jak SMSem można było wykupić gwiazdę na miesiąc. Bez żadnych głupich subskrypcji

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.