BreakTheRules
BreakTheRules
  16 lutego 2015 (pierwszy post)

Witam tak jak w temacie chciałbym się dowiedzieć czy w ogóle jest taka możliwość ? jeżeli tak to jakie warunki trzeba spełniać ? bardziej mi chodzi o nadzór w transmisjach "AV" z góry dziękuje za odpowiedź i Pozdrawiam!

CPH4
CPH4
  17 lutego 2015

prędzej, czy później panel sie kazdemu znudzi, przecież to nie jest biznes FP, tylko taka pomoc, wiec ile można sie jarać zabawkami, zapytajcie sie komuś z FT czy byliby moderatorami, xD

binoleq
Posty: 11156 (po ~104 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 13
binoleq
  17 lutego 2015

;) jak to mowia czlowiek uczy sie na bledach ,... :) kto nic nie robi ten nie popelnia bledow ...(:

Konto usunięte
Konto usunięte: ps: ja tak jak napisalem jakby co to prv z checia wymienie sie "pogladami" na dany temat... binoleq: wiesza sam ze nie banuje ludzi za frico i rzadko to robię... wole porozmawiać przetłumaczyć coś niż banowować... (robię to w ostateczności) Wiem Binol, Osobiście nie trafiłem na sytuacje, w której dajesz bana (z dupy), chodzi o coś innego.. Masz tak samo jak Bujająca, Pjotrek i kilka innych osób, piszesz czasami straszne bzdety no.. Zupełnie nie na temat (mimo dobrych chęci), bo wiem, że akurat takie masz, ale no nie wychodzi Ci dość często.. Ucz się.. Ciesz się, że już nie trolluję, bo nie zostawiłbym na Tobie suchej nitki. Masz ten jedyny plus, że nie forsujesz demonstracyjnie jak reszta. Jak Ci ktoś xx razy pisze, żeee:Paffeuu: ak nie masz dostępu do pełnej klawiatury, nie masz niczego konkretnego do przekazania lub nie jesteś czegoś pewien, to zwyczajnie nie pisz, jak inni Twego pokroju.. Zaoszczedź wstydu sobie i Fotałce. Rozumiesz? Ucz się Chłopaku.. Piąteczka

"Dlaczego nie mówisz mi, że mnie kochasz?Już raz to powiedziałem, jak coś się zmieni dam Ci znać."

CharlieHebdo
CharlieHebdo
  17 lutego 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: + jestem za ostrym zaostrzeniem zasad.


d83ddc47
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie nabijaj postów tuku, zbanuj się teraz sam,

To się ich pilnuj, bo gdyby były zaostrzone, miał byś już bana. TROLOLOLOL
ps. ja bym miał gdybym tak napisał (albo Sowa), wiadomo. Trza mieć znajomości NIE?
ppmx
Posty: 684 (po ~135 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 7
ppmx
  17 lutego 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Masz tak samo jak Bujająca,


juz myslalem, ze bujajaca zostala Fotka Przyjacielem...nie strasz czlowieku...
Paffeuu
Paffeuu
  17 lutego 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
CPH4
CPH4: prędzej, czy później panel sie kazdemu znudzi, przecież to nie jest biznes FP, tylko taka pomoc, wiec ile można sie jarać zabawkami, zapytajcie sie komuś z FT czy byliby moderatorami, xD

Tooo, touu, tooo! Właśnie tak.

Taka "sezonowa fucha-szkolenie", można się czegoś nauczyć, zabawnych sytuacji cała masa, ogólnie fajna sprawa. Tylko przeginka jest z tym marginesem na byki :jezyk2:
Rozumny kriczer będzie wiedział czego można się tutaj nauczyć, co można szlifnąć etc.
Przygłup strolluje lub napisze coś bez sensu ^^

Swoją drogą... Można byłoby przetestować system (urlopu przymusowego)
Po powiedzmy 6-12 miesiącach moderowania, MP dostawałby 3-6 miesięcy przymusowego wolnego (odebranie wszystkich mocy).
Przez ten okres okazałoby się ktooo faktycznie się nadaje, a kto nie :jezyk: + zapobiegłoby to tzw. "WYPALENIU".

Prawda jest brutalna, FT, FP, MP, jeden wuj.. Po czasie wszystko się nudzi, wpadamy w rutynę, nabieramy złych nawyków etc....
Taka przerwa na bank pomogłaby oczyścić umysł.
Teraz macie przykład takiego zjawiska, starzy FP wracają na stołki, MG, którzy się nie sprawdzali, bo zwyczajnie mieli wszystko w dupie przez zbyt długie siedzenie przed LCD też wrócili. Miejmy nadzieje, że wystarczająco wypoczęli i wróciły im chęci do działania.

Konto usunięte
Konto usunięte: To się ich pilnuj, bo gdyby były zaostrzone, miał byś już bana. TROLOLOLOL ps. ja bym miał gdybym tak napisał (albo Sowa), wiadomo. Trza mieć znajomości NIE?

Zbanowałbym Cię za sam styl pisania + za te wszystkie byki, które tu sadzisz.

Manipulacja tematem, czasami wydaje mi się, że niektórzy z Was nie mają ukończonej nawet podstawówki d83dde02

P.S. Piszesz jak Yolo z Madagaskaru, to Cię banują..

ppmx
ppmx: juz myslalem, ze bujajaca zostala Fotka Przyjacielem...nie strasz czlowieku...

Zakrztusiłem się prawie własnym smarkiem ze śmiechu xDDD
CharlieHebdo
CharlieHebdo
  17 lutego 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: .

co za typ :lol: koleś zluzuj, nie przeżywaj tak tego, to tylko fotka. Przeżywasz jak by Ci zgwałcili matkę XD he he
Endorfina
Endorfina
  17 lutego 2015

a mi tam sie dobrze moderowało, jak ktos jakieś faile robił, to miałam chociaż z kogo się śmiać.
Zawsze miałam ubaw jak ktos robił "gównoburze" z byle powodu, albo wdawał sie w jakies afery z innymi, może dlatego stwierdziłam ze sie do tego nie nadaje, bo za bardzo na lajcie do tego podchodziłam.

Paffeuu
Paffeuu
  17 lutego 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: to tylko fotka

To tylko fotka, to tylko rozmowa,...
.
.
.
.
.
.
.
.

To tylko praca, to tylko życie...

,
,
,
,
,
,

Od takich bzdetów się zaczyna, a latka lecą.

Dlatego kończycie przy taśmach w UK lub na zasiłku w polszy, bo zakładów pracy zabrakło.. + wieczny płacz i chęci posiadania niewyobrażalnych wpływów lub kasy.. Pokazania się, wyróżnienia..

Najlepiej powiedzieć, jebem na to i ok, no nie? :D

TROLOLOLO XOXOOXOXOx TOP BK [smiech] xD....

Trollować można, ale z głową ^^

Endorfina
Endorfina: a mi tam sie dobrze moderowało, jak ktos jakieś faile robił, to miałam chociaż z kogo się śmiać. Zawsze miałam ubaw jak ktos robił "gównoburze" z byle powodu, albo wdawał sie w jakies afery z innymi, może dlatego stwierdziłam ze sie do tego nie nadaje, bo za bardzo na lajcie do tego podchodziłam.

Plusik, 100% agree.
Miałem podobnie, tylko w 2 stronę : D
CharlieHebdo
CharlieHebdo
  17 lutego 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Od takich bzdetów się zaczyna, a latka lecą.

Konto usunięte
Konto usunięte: + wieczny płacz



d83dde0f
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.