szymczakkkkk
szymczakkkkk
  18 lutego 2015 (pierwszy post)

Dlaczego?

Paffeuu
Paffeuu
  18 lutego 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: ?

Napisz dokładnie o co kaman, napisałeś tak wiele, że mam ochotę Cię strollować i napisać coś w stylu (To chyba dlatego, że masz mniejszy ekraniQ w tym swoim teledoniQ Hehe xD...).

Napisz na pw, to postaram się jakoś pomóc.
szymczakkkkk
szymczakkkkk
  18 lutego 2015

a cotu do tlumaczenia glupiscie czy co? na telu mam lepsza jakosc zdjecia niz jak dodam nafotke, po prostu jakby jakosc sie pogorszyla. A co do durnego hihi haha to tylko swiadczy o waszym poziomie i waszej pladze na fotce:)

Paffeuu
Paffeuu
  18 lutego 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: a cotu do tlumaczenia glupiscie czy co? na telu mam lepsza jakosc zdjecia niz jak dodam nafotke, po prostu jakby jakosc sie pogorszyla. A co do durnego hihi haha to tylko swiadczy o waszym poziomie i waszej pladze na fotce:)

Pomagać takim ludziom jak Ty, to czysta przyjemność xD

Replay... Opisz dokładnie problem...

Rozdzielczość jest niska?
Zdjęcia są rozmyte?
Wydaje Ci się, że zostały zbyt bardzo skompresowane?

22 lata masz i wbijasz tu z tematem pt. "mam zrypana jakosc zdjec natelefonie sa lepsze", dafaq :zonk:
szymczakkkkk
szymczakkkkk
  18 lutego 2015

Irytuje mnie ten rosyjski napis natym forum. Zamocno chyba skompresowane i lepek po powiekszeniu robi sie z kwadracikow. Eh zreszta niechce mi sie tlumaczyc ludziom ktorzy mnie denerwuja. Opisalem co ma byc, mam 21 lata i musze wszystko znac hyba nie.

Paffeuu
Paffeuu
  18 lutego 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Irytuje mnie ten rosyjski napis natym forum.

Rosyjski napis jest moim dziełem, to tak jakby podpis, każdy może ustawić dowolny (nie łamiący reg.).
Wszystko znajdziesz tutaj http://www.fotka.pl/ustawienia/forum

Jak ogarniasz BBcode, to zrobisz cos fajnego (nie trzeba być Informatykiem, google pomaga).

Konto usunięte
Konto usunięte: Eh zreszta niechce mi sie tlumaczyc ludziom ktorzy mnie denerwuja. Opisalem co ma byc, mam 21 lata i musze wszystko znac hyba nie.

Luzuj zwieracz ^^ Odrobinę poczucia humoru : D

Konto usunięte
Konto usunięte: Zamocno chyba skompresowane i lepek po powiekszeniu robi sie z kwadracikow.

Jak możesz, to podeślij mi Screen'a na pw (Zrzut ekranu), kombinacja przycisków Alt + Print Screen,


następnie otwórz dowolny edytor obrazów (np. Paint) i wklej obraz urzywająć kombinacji przycisków (CTRL + V), zapisz np. na pulpicie i podeślij.
Możliwe, że nie doczytuje Ci fotek w 100%, jak podeślesz i będzie tak jak myślę, to ogarniemy cały problem.

P.S. u mnie jakość Twoich zdjęć jest ok, ale mimo wszystko, podeślij zrzut:piwo:
szymczakkkkk
szymczakkkkk
  18 lutego 2015

Eh natelefonie dzialam gdybym byl na kompie to niema problemu ale jak powiekszysz fotke raz tyle i jakosc jest bez kwadratow to gra moze strony natelefonie sie niemoga doladowac albo cos

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.