PolskiJasFasola
Posty: 4 (po ~57 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 373
PolskiJasFasola
  22 lutego 2015 (pierwszy post)

Czym jest spowodowany czas oczekiwania na gwiazdę??Od wczoraj na nią czekam i chyba się na nią nie doczekam.

xToxiic
Posty: 1 (po ~51 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
xToxiic
  22 lutego 2015

Mam to samo. Ale kupiłam ją w piątek. d83dde14

PolskiJasFasola
Posty: 4 (po ~57 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 373
PolskiJasFasola
  22 lutego 2015

A napisałaś do nich czyt. OSZUSTÓW??

Shaitan
Shaitan
  22 lutego 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: A napisałaś do nich czyt. OSZUSTÓW??

Jak mnie irytuje takie biadolenie... Zrozumcie, że opóźnienia w systemach płatności po prostu się zdarzają. I wcale nie jest to wina tego portalu lecz firmy zewnętrznej - w tym przypadku dotpay. Tak czy inaczej nie można tu nikogo nazwać oszustem, wystarczy napisać do działu obsługi użytkownika http://www.fotka.pl/kontakt#formularz podając niezbędne dane takie jak data i godzina złożenia zamówienia, wybrany sposób płatności, ewentualny numer telefonu z którego zostało ono złożone (jeśli mowa o płatności SMS) i zostanie to sprawdzone a odpowiednia usługa aktywowana ;)
fejsbur
Posty: 46 (po ~338 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 10
fejsbur
  22 lutego 2015

DOTPAY - firma zewnętrzna, otrzymuje waszą wpłatę, księguje, a dopiero wtedy jest przesyłane dalej do zrealizowania. I działa jak banki, od poniedziałku do piątku - czyli w dni robocze. A co do SMS - może to nie być do końca wina transakcji, lecz sieci w której macie telefon. Proponuję o założenie nowego postu ,,W jakiej sieci macie numer i częste problemy z zakupem Gwiazdy". Sam nie raz mam problemy z zakupem czegoś przez telefon w kraju w którym jestem, pisząc na ,,KONTAKT" strony gdzie nie mogłem zakupić danego pakietu, dostałem odpowiedź, że to wina mojej sieci. Dopiero pisząc do swojej sieci uzyskałem odpowiednią odpowiedź.

Dwa razy byłem na progu ruiny: raz, kiedy zostałem w sporze pokonany, a drugi raz kiedy spór wygrałem.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.