PodtlenekAzotu
PodtlenekAzotu
  26 lutego 2015 (pierwszy post)

wchodzę na stronę tak nie - klikam coś i przekierowuje automatycznie do powiadomień
wchodzę w zakładkę nowe - pokazuje zaloguj się lub zarejestruj
wchodzę w zakładkę online - pokazuje zaloguj się lub zarejestruj
ranking też tak ma,

Shaitan
Shaitan
  26 lutego 2015

U mnie wszystko działa poprawnie, odświeżyłem ci konto, wyczyść cache z przeglądarki i sprawdź.

Niereformowalny
Niereformowalny
  27 lutego 2015
Shaitan
Shaitan: U mnie wszystko działa poprawnie, odświeżyłem ci konto, wyczyść cache z przeglądarki i sprawdź.


Może on mówi o mobilnej, faktycznie tam się momentami cuda dzieją :D
fejsbur
Posty: 46 (po ~338 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 10
fejsbur
  27 lutego 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Może on mówi o mobilnej, faktycznie tam się momentami cuda dzieją :D


Ale z przeglądarki też się cuda dzieją. Czasami wystarczy zmienić tylko przeglądarkę na zwykłego Explorer i wszystko działa. Dużo osób ma problemy związane z wchodzeniem na czyjeś transmisje. Albo jest ciąg, że się logują cały czas, bądź nie mogą pisać i nie zawsze czyszczenie cache i odświeżanie pomaga.
Dwa razy byłem na progu ruiny: raz, kiedy zostałem w sporze pokonany, a drugi raz kiedy spór wygrałem.
fejsbur
Posty: 46 (po ~338 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 10
fejsbur
  27 lutego 2015

Przepraszam, ale zapomniałem dodać właśnie jeszcze. Że nawet problemy z Edytowaniem zdjęć są Gdy wybieram zdjęcie i próbuję je edytować wyskakuje mi czarna strona. Dlatego z Maxhtona od razu przeskakuje na Explorera. I działa. Czasami mi wystarczy prze logowanie się między właśnie przeglądarkami. Mimo, że często czyszczę cache - nie zawsze skutkuje.

Dwa razy byłem na progu ruiny: raz, kiedy zostałem w sporze pokonany, a drugi raz kiedy spór wygrałem.
juzpatrzeznieba
juzpatrzeznieba
  27 lutego 2015

Ściągnijcie sobie nową aktualizacje
Fotki Mobilnej to problemów mieć może nie będziecie mieć
Ale po co jak wy zawsze tylko narzekać potraficie

PodtlenekAzotu
PodtlenekAzotu
  27 lutego 2015

korzystam i z lapka i z tel-przez przeglądarkę, teraz się poprawiło

Kolejne błędy;
- wstawiasz zdjęcia, które na laptopie są prawidłowo widoczne, a fotka obraca je o 90stopni, każde zdjęcie trzeba edytować
- w zakładce nowe nie ma nowych zdjęć, niektóre mają po 2-3dni. Nowe to znaczy nowe a nie wg rankingu wysoko. Ranking jest gdzieś indziej

VK4502B
VK4502B
  27 lutego 2015
Enter
Enter: Maxhtona

serio?
ilovetrance
ilovetrance
  28 lutego 2015

Moi drodzy, korzystając z fotki po 14 lutego, niektórzy z Was używający ŁindoŁsa mogą mieć problemy jak wyżej...
Jak się pozbyć problemu:
1. otwórz nowe okno w przeglądarce,
2. zamknij okno fotki
3. wejdź w ustawienia przeglądarki
4. wyczyść ciasteczka dla: "fotka.pl" "www.fotka.pl" oraz dla "s.fotka.pl". Dla "n.fotka.pl" czyści się automatycznie po każdej sesji.
Linux to przewidział i sam dał sobie radę. CIACH CIACH

VK7201K
VK7201K
  28 lutego 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Linux to przewidział i sam dał sobie radę. CIACH CIACH

W sensie, że niezależnie od ustawień przeglądarki, system GNU Linux zamyka mi sesje i kasuje wszystkie ustawienia serwisu przy każdym zamknięciu przeglądarki?
Fajnie, polecam.
ilovetrance
ilovetrance
  28 lutego 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: zależy czy tylko ty jestes jako root w systemie oraz czy chcesz mieć wgląd do historii gości, zależy od ustawionego poziomu bezpieczeństwa i dostępu do zmian
VK7201K
VK7201K
  28 lutego 2015

Widzisz, kiedy masz Windows, to ustawiasz to jednym ustawieniem w przeglądarce. :)
Prościej, czyli lepiej.

Windows 1:0 Linux

ilovetrance
ilovetrance
  28 lutego 2015

Historia pokazała:
Windows 1:∞ Linux

PodtlenekAzotu
PodtlenekAzotu
  28 lutego 2015

a co ma windows do firefoxa czy chrome?

Mam windows, mam firefoxa i ciasteczka i dane przeglądarki czyszczą mi się automatycznie przy zamykaniu przeglądarki. tO JEST PROSTE I LOGICZNE, ŻE MOŻNA TAKIE COŚ USTAWIĆ SAMEMU.

Błędy są na stronie.

Klub Gwaiazd:
Brak limitu na nowe rozmowy
Nawiązuj kontakty i pisz wiadomości do wielu nowo poznanych osób!

a tymczasem jest tak po chyba 100 wiadomościach
Zauważyliśmy, że wysyłasz bardzo dużo wiadomości do osób, z którymi nie kontaktowałeś się wcześniej. Może to zostać uznane za rozsyłanie spamu. Zgodnie z regulaminem serwisu chronimy naszych użytkowników przed otrzymywaniem niechcianych wiadomości reklamowych. Poczekaj do...

PodtlenekAzotu
PodtlenekAzotu
  28 lutego 2015

w tak nie już nie da się używać programu Autoclick, komu by się chciało klikać tak czy nie? Tak to zawsze włączałem program i leciało po tysiąc profili na godzinę, a ostatnio nic się nie da.

Każdy inteligentny człowiek robi wszystko by ułatwić sobie zycie, tak i ja kombinuję jak zrobić dużo małym kosztem.

Czemu teraz po 20profilach wylogowuje?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.