PodtlenekAzotu
PodtlenekAzotu
  26 lutego 2015 (pierwszy post)

wchodzę na stronę tak nie - klikam coś i przekierowuje automatycznie do powiadomień
wchodzę w zakładkę nowe - pokazuje zaloguj się lub zarejestruj
wchodzę w zakładkę online - pokazuje zaloguj się lub zarejestruj
ranking też tak ma,

Shaitan
Shaitan
  28 lutego 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: w tak nie już nie da się używać programu Autoclick, komu by się chciało klikać tak czy nie? Tak to zawsze włączałem program i leciało po tysiąc profili na godzinę, a ostatnio nic się nie da. Każdy inteligentny człowiek robi wszystko by ułatwić sobie zycie, tak i ja kombinuję jak zrobić dużo małym kosztem. Czemu teraz po 20profilach wylogowuje?

Polecam przeczytać - abyś się nie zdziwił, jeśli zablokujemy ci konto ;)
PodtlenekAzotu
PodtlenekAzotu
  28 lutego 2015

Autoclick to program do klikania myszką, w żaden sposób nie ingeruje w żadną stronę. Można go wykorzystać do klikania np w grach jeśli ci się nie chce klikać, lub gdy odpowiednio pomyślisz do klikania np na fotce, czy na badoo.

Używam go od lat i jest przydatny. Mam gwiazdę i nie jestem z niej zadowolony, czały czas od początku są błędy. Usuniecie konto, powstanie kolejne, albo sobie więcej założę i będę leciał hurtowo po profilach. Jest to możliwe i przymierzam się to wprowadzić w praktykę.

Jak podglądać kogoś 1000razy w 30min? Autoclick i odświeżanie strony aż zamuli kompa

Ja mam IQ130, kombinuję cały czas, gdybym znał się na programowaniu i hakerstwie to bym mógł zablokować każdą stronę i usunąć dane. Chciałbym poznać hakerkę :)

ilovetrance
ilovetrance
  1 marca 2015
PodtlenekAzotu: Tak to zawsze włączałem program i leciało po tysiąc profili na godzinę, a ostatnio nic się nie da. - no i podtlenku azotu, masz dowód na dziedziczenie "tysiąca profili na godzinę", ciekawe jak daleko w Twoich korzeniach to siedzi... Niektórzy pomyśleliby że to fejkowe zachowanie z Twojej strony, ale spójrz na to z tej strony, że SAM SOBIE BIJESZ BRAWO i dlatego czujesz, że masz silny korzeń, fajne masz samopoczucie :P bueeheehe
a skoro na fotce odkrywam różne błędy serwisu, to nie szkodzimy jej mówiąc o tym na głos.. więc nie pisz o autoclickach bo ktoś wyklika Ciebie milion razy i staniesz się gwiazdą globalną, której dopiero wtedy będą bić brawo :) a Ty poczujesz się wolny od klaskania do lustra :P
POZDRO, MIŁEJ NIEDZIELI.
P.S. po 20 profilach może wylogowywać ze względu na ustawienia serwera, widocznie musisz spędzić trochę więcej czasu na każdym z profili, by soft fotki był pewny, że jesteś człowiekiem a nie botem. [TE]
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.