SEXandDRUGS
SEXandDRUGS
  27 lutego 2015 (pierwszy post)

Witam, mam mały problem ... niedawno zakupiłam gwiazdę przez smsa na 14 dni chyba bodajże już nie pamiętam i przyszedł mi sms z odpowiedzią ze subskrypcja fotki została rozpoczęta. Niestety gwiazda nie została wykupiona i nie pobrali mi pieniędzy za wykupienie. Co jest przyczyną??? proszę o pomoc

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 583
esquilo
  27 lutego 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Niestety gwiazda nie została wykupiona i nie pobrali mi pieniędzy za wykupienie. Co jest przyczyną???

www.fotka.pl/kontakt#help_252 ;>
Weronkaaa08
Weronkaaa08
  2 marca 2015

Witam, mój kolega ma całkowicie zablokowane konto, przez moderatorów, ale nadal pobiera mu pieniądze za klub gwiazd... Co moze zrobic zeby wyłączyc klub gwiazd? Bo bez sensu, nie ma dostępu do konta a musi płacic...

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 583
esquilo
  2 marca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam, mój kolega ma całkowicie zablokowane konto, przez moderatorów, ale nadal pobiera mu pieniądze za klub gwiazd... Co moze zrobic zeby wyłączyc klub gwiazd? Bo bez sensu, nie ma dostępu do konta a musi płacic...

Anulowanie subskrypcji - z numeru, z którego była rozpoczęta:
- 14 dni: należy wysłać SMS o treści STOP FOTKA na numer 60568
- 30 dni: należy wysłać SMS o treści STOP FOTKA na numer 60968

Jeżeli to nic nie da niech skontaktuje się z serwisem poprzez: http://www.fotka.pl/kontakt#formularz .
KillaKellz
KillaKellz
  2 marca 2015

Ja kupiłem gwiazdę i zapomniałem z jakiego numeru mi pobiera kasę. Co robić?

JessePinkman
JessePinkman
  2 marca 2015

Niestety niedociągnięcia serwisu to norma. Po zbanowaniu / zablokowaniu konta klub gwiazd jest bezużyteczny. Jeśli moderator ma czas na zbanowanie może też mieć czas (jeśli taka funkcja jest dostępna dla takiego zwykłego moderatora... Jeśli nie można by było ją dodać) na zastopowanie subskrypcji. To zwykłe naciąganie. Jeśli moja wypowiedź zostanie skasowana, lub konto zablokowane za te "wypowiedzenie własnego zdania" też bym się nie zdziwił...

Siobhan
Posty: 541 (po ~254 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 11
Siobhan
  4 marca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja kupiłem gwiazdę i zapomniałem z jakiego numeru mi pobiera kasę. Co robić?

Skontaktuj się z działem Helpdesk poprzez formularz kontaktowy www.fotka.pl/kontakt#formularz

Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli moderator ma czas na zbanowanie może też mieć czas (jeśli taka funkcja jest dostępna dla takiego zwykłego moderatora... Jeśli nie można by było ją dodać) na zastopowanie subskrypcji.


Przykro mi, ale ani moderator ani Fotka.Team nie ma możliwości zastopowania subskrypcji. Jedyną możliwością zakończenia jest wysłanie smsa STOP FOTKA na odpowiedni numer bezpośrednio przez użytkownika.

Pozdrawiam,
Marta,
Fotka.Team
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.