JessePinkman
JessePinkman
  2 marca 2015 (pierwszy post)

Zostałem zbanowany na okres 1 godziny z pokoju "BliskoMnie" bez jakiegokolwiek powodu. Uprzednio otrzymałem kicka z innego pokoju za floodowanie (z tym się zgadzam, przypadkiem przytrzymałem 1 klawisz i wysłałem), jednak nie będąc już w nim otrzymałem ban z w/w pokoju, z czym się nie zgadzam (CO TO MIAŁO BYĆ?!?!?!?!?). Niektórzy moderatorzy w sposób bezczelny wykorzystują swoją pozycję nie posiadając jakichkolwiek przesłanek do banowania. Powinno się za coś takiego automatycznie usuwać z funkcji, jeśli oni sami nie znają regulaminu...

Shaitan
Shaitan
  2 marca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Niektórzy moderatorzy w sposób bezczelny wykorzystują swoją pozycję nie posiadając jakichkolwiek przesłanek do banowania. Powinno się za coś takiego automatycznie usuwać z funkcji, jeśli oni sami nie znają regulaminu...


Konto usunięte
Konto usunięte: Zostałem zbanowany na okres 1 godziny z pokoju "BliskoMnie"


Dziwne, bo z tego co widzę, to zarówno kicka jak i bana dostałeś w pokoju sex, a jako, że jesteś osobą nieletnią to nie możesz na takich pokojach przebywać, polecam poczytać netykietę http://www.fotka.pl/forum/czat/415581,NETYKIETA_FAQ_CZAT zanim zaczniesz rzucać oskarżeniami w kierunku moderatorów ;)
JessePinkman
JessePinkman
  2 marca 2015

Tylko w tym problem że byłem w pokoju głównym podczas zbanowania :) Tak czy owak jeśli ktoś przypadkiem uderzy palcem w myszkę i otworzy pokój sex automatycznie ma dostawać BAN? Ciekawa polityka (y)

JessePinkman
JessePinkman
  2 marca 2015

Nie lepiej byłoby żeby ktoś uczciwy zablokował pokój do którego wymagany jest wiek dla osób które tego wieku nie osiągnęły? Wówczas nie byłoby problemu dla moderatorów z wyłapywaniem, a dla użytkownika z wejściem do innego pokoju (gdyż teraz mam ban na wszystkie co jest dość dziwne, jeśli ban został przydzielony za wiek...).

Shaitan
Shaitan
  3 marca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie lepiej byłoby żeby ktoś uczciwy zablokował pokój do którego wymagany jest wiek dla osób które tego wieku nie osiągnęły?


Problem w tym, że pokoje o tematyce seksu są zakładane przez użytkowników a też nie można systemowo ustawić, by na każdy pokój założony przez użytkownika mogły wejść jedynie osoby pełnoletnie, sama możliwość założenia własnego pokoju została dodana głównie z myślą o młodzieży. Jedynie całkowite zabranie tej możliwości mogłoby rozwiązać ten problem, natomiast jeśli dany użytkownik "przypadkowo kliknie" i tam wejdzie - najpierw zostaje wyrzucony, ban zostaje nadany dopiero po powrocie. A jeśli ktoś uważa, że został wykopany i/lub zbanowany "za darmo" to powinno go skłonić do zapoznania się z netykietą zanim zacznie obrzucać błotem moderatorów.

PS: zawyżanie sobie wieku również skutkuje blokadą ;)
Shaitan
Shaitan
  3 marca 2015

I teraz też siedziałeś tam przez przypadek? ;)

JessePinkman
JessePinkman
  3 marca 2015

Wpisałem niepoprawny, jeśli globalny moderator byłby tym zainteresowany niech da znać, mogę wysłać skan dowodu osobistego :) I czekam na odblokowanie BEZPODSTAWNEGO bana...

Shaitan
Shaitan
  3 marca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Wpisałem niepoprawny


Dziwne, że dopiero dzisiaj o tym piszesz, wczoraj na pokój sex wchodziłeś przez przypadek, dzisiaj już tam możesz wchodzić bo jesteś pełnoletni..

Konto usunięte
Konto usunięte: mogę wysłać skan dowodu osobistego :) I czekam na odblokowanie BEZPODSTAWNEGO bana...


Bana masz ode mnie, więc możesz mi wysłać skan dowodu, ewentualnie skieruj się z tą sprawą do działu obsługi użytkownika http://www.fotka.pl/kontakt#formularz
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.