Angry
Angry
  6 marca 2015 (pierwszy post)

Witam!
Wczoraj moje konto o nazwie "Psychojeb" zostało zablokowane przez moderatora Shaitan ponieważ stwierdził on że niczek ten jest obraźliwy i trzeba mnie zablokować. Dostałem ostrzeżenie na priv że mam 24h na zmianę niczka inaczej zostanę zablokowany. Gdy poprosiłem owego moderatora by wyjaśnił mi dla kogo słowo to jest obraźliwe i wulgarne nie potrafił mi odpowiedzieć. Słowo ktore użyłem do nazwy mojego konta wymyśliłem sam.... nie ma go w żadnym ze słowników i nie jest to żaden wulgaryzm a więc co za tym idzie,uważam że nie ma podstaw do blokowania mi konta. Zrobił to według własnego widzi mi się łamiac regulamin... bo ja go nie złamałem. Proszę Moderatora Globalnego o przeanalizowanie tej blokady ponieważ nie wiem dalej za co zostałem zablokowany,za to że moderator pozazdrościł kreatywnosci w stworzeniu takiej ksywy? Moderator to osoba która powinna działać na podstawie regulaminu a nie kierowac się samopoczuciem czy własną inteligencją. Z tego co czytałem tutaj na forum nie tylko ja widzę przerost władzy co niektórych... jeśli ktoś się nie sprawdza to nie wiem po co zajmuje miejsce wśród VIPów tego portalu.Nie mam zamiaru tutaj nikogo obrażac bo nie o to chodzi,chce tylko sprawiedliwości tej osoby przez którą konto zostało zablokowane.

Shaitan
Shaitan
  6 marca 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Pisz do działu obsługi użytkownika http://www.fotka.pl/kontakt#formularz ;) Najlepiej od razu poproś o skierowanie sprawy do szefowej działu, Siobhan - tylko wtedy poczekasz na odpowiedź do poniedziałku ;)

Angry
Angry
  6 marca 2015

Pisałem ale zupełna olewka.... poszukam innej drogi Panie moderatorze jeśli tak juz musze pisać... Mam nadzieję ze samopoczucie dzisiaj lepsze.

Angry
Angry
  6 marca 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

I prosze Panie moderatorze Shaitan o wyjaśnienie mi tutaj na forum dlaczego i za co zostałem zablokowany. Z polskiego orłem nie byłem ale takiego słowa jak Psychojeb nie znalazłem w żadnym słowniku...nawet języków obcych.Jest to moja własna inwencja twórcza,coś wymyślone przeze mnie i nie widzę podstaw z regulaminu do blokady.

Angry
Angry
  6 marca 2015

Tutaj jeszcze pozwolę posłużyc się urywkami regulaminu tego oto serwisu żeby była jasność:
Zasady obowiązujące na Fotka.pl:
7. Nie wolno zakładać kont z wulgarnymi (polskie,łacińskie, angielskie), obraźliwymi loginami. Login, nie może zawierać ani dosadnych wulgaryzmów, ani ich ukrytych wersji nie może również obrażać uczuć religijnych.
Dział II - Definicje
Art. 5
Nazwa Profilu/Loginu
ciąg znaków wprowadzonych przez Użytkownika w Serwisie, umożliwiający późniejszą identyfikację podczas korzystania z Serwisu.

Angry
Angry
  6 marca 2015

Więc teraz prosze mi wytłumaczyć za co zostałem zablokowany... login to ciąg znaków a nie wyraz składający się z fraz,o tym dokładnie mówi nam tutejszy regulamin.

Angry
wpis jest ukryty
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 651
esquilo
  6 marca 2015

Proszę nie wklejaj screen-ów pw (wiadomości) jakie prowadzisz z moderatorami (również innymi osobami) na forum :-).

binoleq
Posty: 11156 (po ~104 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 13
binoleq
  6 marca 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Osobiscie tez bym zablokowal ... Blokujemy takie konta ... Miales czas ...., poza tym na zmiane loginu- prosba zostalana wyslana nie zastosowales sie do prosby wiec czego oczekujesz? Wulgaryzm w ciagu znaku tez jest zabroniony

Konto usunięte
Konto usunięte: , ani ich ukrytych wersji .

"Dlaczego nie mówisz mi, że mnie kochasz?Już raz to powiedziałem, jak coś się zmieni dam Ci znać."

Angry
Angry
  6 marca 2015

Skoro byś zablokował to powiedz na jakiej podstawie? Takim rozumowaniem to w każdym loginie u każdego możemy się doszukać zegoś ukrytego co jest obraźliwe lub wulgarne...

Angry
Angry
  6 marca 2015

binoleq- w Twoje konto także jest do zablokowania ponieważ login Twój kończy się literką q- ku i moze mieć ukryte znaczenie wulgaryzmu....

binoleq
Posty: 11156 (po ~104 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 13
binoleq
  6 marca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Skoro byś zablokował to powiedz na jakiej podstawie? Takim rozumowaniem to w każdym loginie u każdego możemy się doszukać zegoś ukrytego co jest obraźliwe lub wulgarne...

Nie uwazam tak....jest mnostwo osob ktore maja " normalne " konta

"Dlaczego nie mówisz mi, że mnie kochasz?Już raz to powiedziałem, jak coś się zmieni dam Ci znać."

KillaKellz
KillaKellz
  6 marca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Psychojeb

no raczej wulgarny login.
Angry
Angry
  6 marca 2015

Wulgarny? Jak to słowo nie istnieje w praktyce... Dla kogo jest on wulgarny? Czujesz sie obrażony?

Angry
Angry
  6 marca 2015

binoleq akurat Twoje ma także ukryte wulgarne znaczenie...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.