Siobhan
Posty: 541 (po ~254 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 11
Siobhan
  20 marca 2015 (pierwszy post)

Hejka,

W dniu dzisiejszym udostępniamy Wam nowy profil do testów na http://nowa.fotka.pl/ Nie jest to jeszcze finalna wersja, więc bardzo możliwe, że podczas testów wyjdą błędy, prosimy o zgłaszanie ich w tym temacie. :)

Pozdrawiam i życzę miłego weekendu,
Marta,
Fotka.Team

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  20 marca 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Wielkich zmian nie ma, nawet ładnie wygląda tylko osobiście bym widział możliwość oddania decyzji Tak-Nie widoczne bez rozwijania opcji, oraz widoczny bardziej powinien być ten krótki opis, teraz się zlewa z resztą danych. :)

- nie działa opcja ukrycia tła
- na profilach innych osób, brak podziału na ulubionych i online
- linki w opisie nie działają
- brak skype i strony swojej
- wiadomości otworzone na profilu, pokazują się w jednym rzędzie, brak podziały prawa ja, lewa strona rozmówca
- przy dłuższych miejscowościach login jest widoczny poniżej avatara

"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
fresh
fresh
  20 marca 2015

Pewnie jak zwykle wystąpią błędy itp. ale jedno mnie ciekawi: Dlaczego wprowadzając jakiekolwiek zmiany, nie bierzecie pod uwagę zmiany szaty graficznej. Też by się co jakiś czas przydało odświeżyć :) .

fejsbur
Posty: 46 (po ~338 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 10
fejsbur
  20 marca 2015

Błąd - jeżeli do dzisiaj ktoś ma UKRYTY ALBUM - przy tej wersji niestety jest widoczny.

Dwa razy byłem na progu ruiny: raz, kiedy zostałem w sporze pokonany, a drugi raz kiedy spór wygrałem.
Niereformowalny
Niereformowalny
  20 marca 2015

Albumów prywatnych brak, opisów brak

XIlluminatiX
XIlluminatiX
  20 marca 2015

brzydko, chyba skasuję konta. Te awatarki przypominają stare poradzieckie telewizorki. Lepiej do końca skopiować google i dać okrągłe

Paattrriicckk
Posty: 37 (po ~129 znaków)
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 32
Paattrriicckk
  20 marca 2015

Szczerze mówiąc nie podoba mi się "Nowy testowy wygląd"i Chcialbym zostać przy "Starym wyglądzie" i nie wiem Czemu planujecie zmienić jak jest dobrze teraz jak jest... Bardziej estetyczny i wyrazisty.. To tylko moja opinia :)

fejsbur
Posty: 46 (po ~338 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 10
fejsbur
  21 marca 2015

Gdy wchodzimy do kogoś na profil, a prowadzi transmisję, nie można wyłączyć okienka na profilu, zakrywa pasek opcji.

Dwa razy byłem na progu ruiny: raz, kiedy zostałem w sporze pokonany, a drugi raz kiedy spór wygrałem.
Psyko
Psyko
  21 marca 2015

Zmiana ładna na wygląd podoba mi się d83ddc4d

XIlluminatiX
XIlluminatiX
  21 marca 2015

Zróbcie przynajmniej w ustawieniach możliwość wyboru wyglądu tych awatarów (tak by ktoś kto che miał wybór półokrągłe, lub normalne jak zawsze.) Tak poza tym zmiany są ok

MAGlSTER
MAGlSTER
  21 marca 2015

Słabe... dajcie starą fotkę..

Psyko
Psyko
  21 marca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Słabe... dajcie starą fotkę..

No fakt fotka za 2008 roku była de Best;]
Siobhan
Posty: 541 (po ~254 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 11
Siobhan
  23 marca 2015

Witam,

Wszystkie uwagi zostały przekazane programistom. :)

Pozdrawiam,
Marta,
Fotka.Team

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  23 marca 2015
Siobhan
Siobhan: błędy

1. Przy kliknięciu ikonki 'OPCJE' na profilu znajomego pokazuje sie 'dodaj do kontaktow' - mimo, że daną osobę w kontaktach już mamy
2. W przypadku użytkowników, którzy dodawali fotki jeszcze za czasów 'albumów' fajnie by było, gdyby jednak pozostała opcja 'przenieść między albumami'

Sugestie:
1. Fajnie by bylo jakby miniaturke profilową można było ustawić bezpośrednio z najechania na miniature (Jak w poprzedniej wersji) lub chociaz z OPCJI (na str głównej profilu)
2. Skoro są już zmiany, dobrze by było dodać możliwość wybrania skasowania kilku fotek na raz.
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
juzpatrzeznieba
juzpatrzeznieba
  23 marca 2015
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Skoro są już zmiany, dobrze by było dodać możliwość wybrania skasowania kilku fotek na raz.

Może jeszcze wymyśl skasowanie kilku znajomych na - raz
Tylu ich się dorobiłaś od 7 września 2006 ?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.