Siobhan
Posty: 541 (po ~254 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 11
Siobhan
  20 marca 2015 (pierwszy post)

Hejka,

W dniu dzisiejszym udostępniamy Wam nowy profil do testów na http://nowa.fotka.pl/ Nie jest to jeszcze finalna wersja, więc bardzo możliwe, że podczas testów wyjdą błędy, prosimy o zgłaszanie ich w tym temacie. :)

Pozdrawiam i życzę miłego weekendu,
Marta,
Fotka.Team

Anghel
Anghel
  17 kwietnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Żeś się uczepił tych zaproszeń jak rzep psiego ogona. Zupełnie tak jak byś nie miał własnego życia i własnych problemów. Co Cię obchodzą CUDZE zaproszenia do znajomych? A może chcesz być "dorosły tak bardzo, wow" i dlatego pouczasz innych? Żałosne.


Popieram w 100% następna osoba czepia się zaproszeń skoro można zapraszać to, dlaczego nie skorzystać z tej usługi i nikogo nie powinno interesować, kogo się zaprasza i ile osób ta pani w dodatku wypowiada się w sprawach, o których niema zielonego pojęcia parę dni temu założyła konto niema żadnych znajomych, ale chce wszystkim pouczać i uświadamiać, co mamy robić, kogo zapraszać i co robić na fotce osoby, które tak piszą najczęściej są zazdrosne oto, że mamy znajomych a one ich nie mają.
Dyskusja zmierza w złym kierunki, bo przecież jak sama nazwa wskazuje wypowiadamy się na temat NOWY PROFIL ja w pierwszym moim poście zwróciłem tylko uwagę na problem nie wyświetlanie się pełnej listy zaproszonych osób, bo chciałbym część z tych osób, które kiedyś zapraszałem usunąć blokują mi listę a w obecnej formie tego nie da się zrobić i tyle tylko oto mi chodziło, ale nie lepiej rozwijać temat, że nie powinienem tyle zapraszać, że to moja wina i że mam wszystkie usunąć i zaprosić odnowa do tego dostaję jakieś umoralnianie czy naprawdę niektórzy nie potrafią tego zrozumieć, o co mi chodzi czy to tak trudno zrozumieć, że nie chodzi o znajomych, ale o błędne ograniczenia wyświetlanych osób jak mam usunąć te stare jak ich nie widzę fotka tego nie umożliwia i moim zdaniem to błąd.
Avatar użytkownika mlfs1988plmlfs1988pl
Posty: 218 (po ~219 znaków)
Reputacja: -31 | BluzgometrTM: 369
mlfs1988pl
  18 kwietnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: KOBIETO, ja jestem dorosła tak wow

Dorosła, ale wiekiem (sprawdziłem dzięki TAK/NIE, które wyświetla wiek nawet gdy jest ukryty na profilu). Bo zachowanie wybitnie dziecinne. Ledwie się zarejestrowała i już poucza innych.
Berenike
Berenike
  18 kwietnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Berenike: KOBIETO, ja jestem dorosła tak wow Dorosła, ale wiekiem (sprawdziłem dzięki TAK/NIE, które wyświetla wiek nawet gdy jest ukryty na profilu). Bo zachowanie wybitnie dziecinne. Ledwie się zarejestrowała i już poucza innych.


Widzę, że wybitnie ci się nudzi. Dyskusję uważam za zakonczoną.
Berenike
Berenike
  18 kwietnia 2015
Anghel
Anghel: ivellios1988: Żeś się uczepił tych zaproszeń jak rzep psiego ogona. Zupełnie tak jak byś nie miał własnego życia i własnych problemów. Co Cię obchodzą CUDZE zaproszenia do znajomych? A może chcesz być "dorosły tak bardzo, wow" i dlatego pouczasz innych? Żałosne. Popieram w 100% następna osoba czepia się zaproszeń skoro można zapraszać to, dlaczego nie skorzystać z tej usługi i nikogo nie powinno interesować, kogo się zaprasza i ile osób ta pani w dodatku wypowiada się w sprawach, o których niema zielonego pojęcia parę dni temu założyła konto niema żadnych znajomych, ale chce wszystkim pouczać i uświadamiać, co mamy robić, kogo zapraszać i co robić na fotce osoby, które tak piszą najczęściej są zazdrosne oto, że mamy znajomych a one ich nie mają. Dyskusja zmierza w złym kierunki, bo przecież jak sama nazwa wskazuje wypowiadamy się na temat NOWY PROFIL ja w pierwszym moim poście zwróciłem tylko uwagę na problem nie wyświetlanie się pełnej listy zaproszonych osób, bo chciałbym część z tych osób, które kiedyś zapraszałem usunąć blokują mi listę a w obecnej formie tego nie da się zrobić i tyle tylko oto mi chodziło, ale nie lepiej rozwijać temat, że nie powinienem tyle zapraszać, że to moja wina i że mam wszystkie usunąć i zaprosić odnowa do tego dostaję jakieś umoralnianie czy naprawdę niektórzy nie potrafią tego zrozumieć, o co mi chodzi czy to tak trudno zrozumieć, że nie chodzi o znajomych, ale o błędne ograniczenia wyświetlanych osób jak mam usunąć te stare jak ich nie widzę fotka tego nie umożliwia i moim zdaniem to błąd.


Nawet tej "ściany płaczu" nie czytam. Uważam, że nie warto zawracać sobie głowy, kimś kto wykłóca się z moderatorem o liczbę znajomych, a ten jak dziecko przyłapane ne gorącym uczynku tłumaczy się z kim pisał, po co, i dlaczego. Zabrali im niektóre opcje i trzeba "ryczeć" na całą fotkę. A jakże, jakie to dorosłe
Berenike
Berenike
  18 kwietnia 2015

Gdybyście robili to z głową nie mielibyście dziś problemu. Najwidoczniej jest tak jak pisze moderator... nawysyłaliście zaproszeń przypadkowym osobom z którymi nie zamieniliście ani jednego słowa i toczycie bezsensowne "bojówki" z całą fotką.

Anghel
Anghel
  18 kwietnia 2015

Skoro nie czytasz a się wypowiadasz to jesteś IDIOTKĄ znowu umoralniasz spadaj na drzewo kobieto i się nie udzielaj, bo tylko mieszasz w temacie, w którym zostały zwrócone uwagi na błędy techniczne, ale widocznie ktoś taki jak ty nigdy tego nie ogarnie zwracasz uwagę i umoralniasz a przecież chodzi o błąd techniczny gdybyś przeczytała dokładnie, o co chodzi w postach to byś się nie udzielała piszesz że nie warto zawracać sobie głowy, kimś kto wykłóca się z moderatorem a jednak zwracasz uwagę więc sama sobie przeczysz moim błędem było to że napisałem o tym technicznym problemie tutaj zamiast w pomysłomacie albo bezpośrednio do działu obsługi fotki.

Berenike
Berenike
  18 kwietnia 2015

jedynym błędem genetycznym i graficznym są takie osobniki jak ty i powinno się je eliminować ze społeczeństwa, że też są tu jeszcze takie kobiety które patrzą tylko na wygląd a nie charakter i przyjmują zaproszenia od takich pomyłek jak ów pan powyżej

Sheppard
Sheppard
  18 kwietnia 2015
Anghel
Anghel: (...) parę dni temu założyła konto niema żadnych znajomych, ale chce wszystkim pouczać i uświadamiać, co mamy robić, kogo zapraszać i co robić na fotce osoby, które tak piszą najczęściej są zazdrosne oto, że mamy znajomych a one ich nie mają. (...)

Haha! Wyszczególniłem ten fragment wypowiedzi, bo niezmiernie mnie rozbawił. To takie iście dziecięce podejście - zazdrość o ilość znajomych i wytknięcie tego "świeżakowi". Aż mi się przypomniały teksty z dzieciństwa, m.in: "a ja mam lizaka, a Ty nieeee ;P" - ten sam poziom wypowiedzi.
BTW. to ja też się powymądrzam i zaznaczę, że "wieżę" i "niema" pisze się troszkę inaczej...

Konto usunięte
Konto usunięte: (...) że też są tu jeszcze takie kobiety które patrzą tylko na wygląd a nie charakter (...)

No niestety, po usunięciu opisów, nie ma już jak "patrzeć" na charakter. Został więc tylko wygląd i nic nie mówiące rubryki. A na czyją korzyść, to chyba nie trzeba dodawać, bo widać m.in. po tym temacie.
Berenike
Berenike
  18 kwietnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: No niestety, po usunięciu opisów, nie ma już jak "patrzeć" na charakter.


To akurat nie był najlepszy pomysł, ale my na to wpływu nie mamy. Co do charakteru, to wątpię w to, by dało się go poznać na serwerze. Bardzo często jest tak, że ludzie zwłaszcza młodzi "oswojeni" z myślą, że pozostaną anonimowi pisząc rzeczy których nigdy by nie napisali/powiedzieli będąc z Tobą sam na sam.

Konto usunięte
Konto usunięte: "wieżę"


Może jemu chodziło o "wieżę Babel", a nie wiarę jako kult czy religię. Wieżę która runęła, bo sam się "zakorkował" i moderacja jest temu winna i oczywiście trzeba jej dać po głowie za swój "geniusz". Powinni go tak zostawić na przyszłość dobierałby swoich znajomych z większą starannością i rozsądkiem
Anghel
wpis jest ukryty
Berenike
Berenike
  18 kwietnia 2015

Zachowanie godne "dżentelmena z najniższej półki". Właśnie, poznał cię calutki portal i nie było potrzeby spamowania zaproszeniami. Mode nie banuj już nic nie napiszę. Obiecuję

Avatar użytkownika mlfs1988plmlfs1988pl
Posty: 218 (po ~219 znaków)
Reputacja: -31 | BluzgometrTM: 369
wpis jest ukryty
Berenike
Berenike
  18 kwietnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: , która nie mając własnego życia przylazła na ten portal, żeby "pouczać" innych jak mają


naprawić ten portal po tych niby

Konto usunięte
Konto usunięte: błędach technicznych i


d83ddc47

Konto usunięte
Konto usunięte: niedoróbkach,


Rozumiem, że twoje życie jest tak "bujne jak trawa w maju" i tylko z tego powodu postanowiłeś zbawić zarząd fotki i wszystkich użytkowników dorobiając to i owo

Może zajmij się właśnie swoim życiem a zmiany i niedoróbki zostaw mądrzejszym od siebie bo widzę że ty też się z zadkiem na rozumy pozamieniałeś i chyba piszesz o sobie
Avatar użytkownika mlfs1988plmlfs1988pl
Posty: 218 (po ~219 znaków)
Reputacja: -31 | BluzgometrTM: 369
mlfs1988pl
  18 kwietnia 2015

Powyższy post pokazuje, że na forum powinna zostać zainstalowana funkcja raportowania wpisów.

Do moderatorki, która truje mi na privie że mam się "dostosować do uwag" - nie, NIE BĘDĘ SIĘ DOSTOSOWYWAŁ do uwag w sytuacji, gdy sprawiedliwość w tym portalu jest stosowana w sposób wybiórczy. Moje i Anghela wpisy pokasowaliście, ale tego powyżej już nie:

"ty też się z zadkiem na rozumy pozamieniałeś i chyba piszesz o sobie"

IMO powinny stąd w ogóle wylecieć wszystkie wpisy nie odnoszące się do kwestii zmian na profilach.

Berenike
Berenike
  18 kwietnia 2015

Tylko "szczekasz i narzekasz" nic poza tym. Jak ci się nie podoba to fora ze dwora i po problemie. Polak to jednak potrafi i jedyną jego wybitną specjalizacją jest wbijanie szpili każdemu kto zrobił więcej od niego i inaczej jak sobie tego forumowi "informatycy" życzyli, bo pewnie wszystko co potrafią to poprawnie włączyć "pawer"( wziąwszy pod uwagę, że pomysłomat jest pusty) Nic nie robią tutaj innego tylko spamują bezsensownymi uwagami i wszystkich "poprawiają"( zacznij od siebie te zmiany,bo ja jako nowicjusz mogę nie wiedzieć o co chodzi, ale wy tacy światowi i obyci "informatycy" a takie brednie piszą)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.