Siobhan
Posty: 541 (po ~254 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 11
Siobhan
  20 marca 2015 (pierwszy post)

Hejka,

W dniu dzisiejszym udostępniamy Wam nowy profil do testów na http://nowa.fotka.pl/ Nie jest to jeszcze finalna wersja, więc bardzo możliwe, że podczas testów wyjdą błędy, prosimy o zgłaszanie ich w tym temacie. :)

Pozdrawiam i życzę miłego weekendu,
Marta,
Fotka.Team

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  24 marca 2015

Kolejne jeszcze:
- brak informacji że dany profil jest specjalny
- nie ma informacji o ilości komentarzy do zdjęć, a też nie ma szczegółów do zdjęć na profilach innych
- nie można sprawdzić kto ma nas na swojej liście ulubionych, nigdzie tego nie ma
- brakuje informacji o ilości prezentów
- jak ktoś ma zablokowane Tak-Nie to jest widoczna średnia 0,00 (0 decyzji)
- nie widać mojego kolejnego albumu ze zdjęciami
- serduszko pary jest tylko widoczne po wejściu w kontakty
- brak możliwości połączenia się w parę w opcjach na profilu znajomego
- jeszcze taki mały


"Kontakty - znajomi i ulubieni" zostawcie samo znajomi jeśli ktoś ma zablokowany wgląd w listę ulubionych :)

"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
XIlluminatiX
XIlluminatiX
  24 marca 2015
gregbond
gregbond: Kolejne jeszcze: - brak informacji że dany profil jest specjalny - nie ma informacji o ilości komentarzy do zdjęć, a też nie ma szczegółów do zdjęć na profilach innych - nie można sprawdzić kto ma nas na swojej liście ulubionych, nigdzie tego nie ma - brakuje informacji o ilości prezentów - jak ktoś ma zablokowane Tak-Nie to jest widoczna średnia 0,00 (0 decyzji) - nie widać mojego kolejnego albumu ze zdjęciami - serduszko pary jest tylko widoczne po wejściu w kontakty - brak możliwości połączenia się w parę w opcjach na profilu znajomego - jeszcze taki mały

No niestety zniszczyli portal do końca, ech za co my płacimy ja się pytam? Pewnie zaraz poleci ban za prawdę
XIlluminatiX
XIlluminatiX
  24 marca 2015

Jednak widzę że awatarki wróciły :) super d83dde0f poza tym wszystkie zmiany na plus jak dla mnie w tym momencie :) Pozdrawiam

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  28 marca 2015

Kolejne wypatrzone drobne


- czasem brakuje w danych informacji kiedy ktoś ma urodziny, tylko imieniny podane
- odnośnik do wszystkich albumów użytkownika jak takie ma, jest w ogóle niewidoczny na czarnym tle, a też ta lista cała jest beznadziejna, po co zmieniać jak było ładnie przejrzyście
- brak ikonki FT i FP po najechaniu na avatar w zakładce kontakty bez wchodzenia w niego
- jak ktoś ma ukrytych ulubionych, to nie można sprawdzić jakich znajomych ma online, brak tego filtra
- miejscowość i wiek poniżej logina jest słabo widoczna jeśli ktoś zmienił kolor na jaśniejszy tekstu
- jak ktoś założył konto przykładowo godzinę temu to jest tylko sama data że w tym dniu
- odstęp, ikonka FP jest blisko logina, FT ma dobry


Dodajcie dodatkowe wyróżnienie ikonkę czy napis nowy, jak ktoś niedawno założył konto. Przywrócie miniaturki przeglądanych profili z Szukaj lub wyświetlcie parametry jakie się tam ustawiło, a nie te ze strony głównej i online.

"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
XIlluminatiX
XIlluminatiX
  28 marca 2015

Dużo błędów jest, szczególnie jak się wchodzi z fona na "normalną" Fotkę, wiadomo że ten minimalizm miał dostosować portal do smartfonów i zastąpić chyba zmasakrowaną aplikację której Fotce nie chce się chyba już poprawiać

MalinowyBudyn
MalinowyBudyn
  30 marca 2015

Status/Opis na stare miejsce plus srednia
Opcja Tak/Nie niech bedzie na widoku, a tak to ok.

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  31 marca 2015

cóż , co roku pojawia się znana juz telenowela.. NOWY PROFIL , o tym jak bardzo Fotka.pl upadła i jak ludzie tu mają wyebane na kolejne zmiany i kierunek obrany przez portal, może świadczyć chociażby to że mija 11 dzień od tego tematu i raptem nabito 2 strony w tym wątku z czego połowa to mniej lub bardziej konstruktywne uwagi do wyglądu .

z mojej strony brak uwag a bardziej nawet .. mam to gdzieś. Od lat nie pojawiło się tu nic co by było ciekawym rozwiązaniem i by mnie przyciągnęło,a własny profil odwiedzam równo często co kościół w niedziele

...Ignorance is bliss...
PinaColadaDelux
PinaColadaDelux
  31 marca 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
- wyróżniony profil na dole zniknął, a było to nawet fajne i w sumie 'promocja darmowa' dla kogoś kto wykupił gwiazdę
(można by w sumie wyróżniony profil dodać do czatu by się pokazywał i może zmieniał lub w inne miejsca serwisu jak grupy, forum, fotka tv itp.), a teraz lipa i jedyne co dostaje ktoś z gwiazdą to:


- podglądacz full
- tak/nie i głosy widoczne full
- wiadomości pw (prawie) nieograniczone
- login kolorowy
- tło / kolory

iiii koniec.
A szczerze bez tego wszystkiego da się też tu być happy.

Forum umiera, klub gwiazd nie zmieniony od dawna.. stagnacja lekka i tylko design jest odświeżany. Jakieś bonusy i dodatkowe usługi by się przydały dla kogoś z Gwiazdą by był sens jej posiadania i odnawiania.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  31 marca 2015

Bonusy?? ?
Oni jeszcze jeszcze gotowi uwierzyc ze sa tu dla nas

...Ignorance is bliss...
Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  1 kwietnia 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: - wyróżniony profil na dole zniknął, a było to nawet fajne i w sumie 'promocja darmowa' dla kogoś kto wykupił gwiazdę (można by w sumie wyróżniony profil dodać do czatu by się pokazywał i może zmieniał lub w inne miejsca serwisu jak grupy, forum, fotka tv itp.), a teraz lipa i jedyne co dostaje ktoś z gwiazdą to:
To wyróżnienie na warstwie było bardzo dobre, sam nawet tego nie ukrywałem, można czasem zobaczyć ciekawy krótki opis zachęcający do wejścia na dany profil, osobiście bym widział po staremu na profilu lub na stronie głównej, co obecnie jest beznadziejna, może coś wymyśli innego :)

Konto usunięte
Konto usunięte: iiii koniec. A szczerze bez tego wszystkiego da się też tu być happy.
Jeszcze więcej jest tych opcji, które sam widać często wykorzystujesz typu zmian loginu, pisanie w grupie Klubu Gwiazd i inne, wiadomo najważniejsza jest możliwość nawiązywania nowych konwersacji...
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
PinaColadaDelux
PinaColadaDelux
  1 kwietnia 2015
gregbond
gregbond: To wyróżnienie na warstwie było bardzo dobre

Mi też się podobało i było miłym dodatkiem, bo wiele fajnych osób można tak zobaczyć.

gregbond
gregbond: Jeszcze więcej jest tych opcji, które sam widać często wykorzystujesz typu zmian loginu, pisanie w grupie Klubu Gwiazd

Ja opisałem tylko te najważniejsze co mają jaką w sobie funkcjonalność (coś ponad to co jest dostępne w standardzie), bo mało kto zmienia login tak często jak ja (jak już co to zmieniają raz, dwa na .. ruski rok xD), co do Klubu Gwiazd to umiera tak samo jak normalne forum, zatem by tam ktoś napisał to musi się cud zdarzył, ale co tu się dziwić jest niby Klub Gwiazd, a forum zaniedbane i zapomniane od zmian jak nie wiem co.. nawet kategorii/działów (do wyboru forum) tam nie ma.
XIlluminatiX
XIlluminatiX
  1 kwietnia 2015

Założyciel Fotka.pl pewnie nie żyje i nie ma komu tego ogarnąć. Życzenia Wielkanocne z tamtego roku na forum gwiazd mówią same za siebie. Niestety ale po odejściu stąd Eli i innych aktywnych moderatorek z FT ten portal umarł.
Właściciele starają się to nadrobić nieudanymi kopiami amerykańskich portali typu Tinder i minimalizacją, zamiast iść na oryginał i specyficzną atmosferę którą ten portal miał wtedy jak była tutaj aktywność.

MistrzFotki
MistrzFotki
  2 kwietnia 2015

jest ok jak jest, jak cos zmienic to wszystko na nowo. a nie tylko czesc. ale radze nic nie ruszac bo ludzie wola rzeczy do ktorych sa przyzwyczajeni, facebook 2 razy sie zmienil, i wyglada jak wyglada. i zmian wygladu nie planuja.

Monika8812
Posty: 3 (po ~36 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 46
Monika8812
  6 kwietnia 2015

nie można wysyłać wiadomości :p

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  7 kwietnia 2015
gregbond
gregbond: To wyróżnienie na warstwie było bardzo dobre,
Konto usunięte
Konto usunięte: Mi też się podobało i było miłym dodatkiem, bo wiele fajnych osób można tak zobaczyć
test
test:
Może ktoś z FT się wypowie czy to wyróżnienie powróci na nowym wyglądzie? :)
_______________________________________________________________

Kolejne drobne
- opcje zmieniają położenie przy dłuższej miejscowość i dodatkowej


- ciężko zmienić kolejność znajomych
- nie można przeglądać zdjęć w innych albumach
- zachęta do skomentowania pokazuje się niepotrzebnie i pogrubcie login żeby jednakowo wszędzie w serwisie wyglądał


Dodajcie możliwość edytowania nazwy innego albumu (jak ktoś ma) i ustawienia albumu kto może przeglądać.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.