XIlluminatiX
XIlluminatiX
  21 marca 2015 (pierwszy post)

Zwracam się z uprzejmą prośbą o zwrot pieniędzy za gwiazdy na innym moim koncie (powiązanym z tym kontem) które mam tam do listopada 2016 r. Zamawiając gwiazdy ani przez chwilę nie pomyślałem że w pewnym momencie znajdę się na innym portalu, http://nowa.fotka.pl/ na pewno nie jest tym samym portalem który był tu chociażby 2 lata temu. Kupując te gwiazdy wtedy płaciłem chociaż by za ocenę 1-11 (co jeszcze po tej zmianie na 1-10 dało się przeżyć) jak również za normalną szatę graficzną z normalnymi awatarami (nie zaokrąglonymi) może dla kogoś to nie istotne ale jak płacę za coś, to żądam tego w nie zmienionej aż tak formie, jak wiedział bym że awatary będą w pół okrągłe i portal przypominał będzie portal dla dzieci z podstawówki to nigdy bym nie zamawiał. Nie wiem jakim portalem chce zostać Fotka (portalem przynętą dla dzieci, by pedofile miały raj?), mnie to już nie obchodzi, chcę moją kasę bo płaciłem za portal Fotka normalny nie dla dzieci i debili ! Pozwoliłem sobie zamówić opinię prawną na ten temat http://prawo.money.pl/porady-prawne/zamow-opinie/
NIE BLOKOWAĆ BLOKOWACZE bo tylko to potraficie zablokować i usunąć.

XIlluminatiX
XIlluminatiX
  21 marca 2015

Uprzedzam wpis esquilo "Forum nie jest miejscem do załatwiania tego typu spraw. " Jest bo na kontakcie nie odpisują w sposób jaki tego chcę

XIlluminatiX
XIlluminatiX
  21 marca 2015
http://www.fotka.pl/forum/fotka.pl/1180573,okradanie_klientow_p ten Użytkownik jak wiem otrzymał zwrot kasy. Oczywiście ostatni wpis jak o tym napisał zablokowali.
marasosw
marasosw
  21 marca 2015

w Którym roku kupiłeś gwiazdę? 2014 czy 2015?

XIlluminatiX
XIlluminatiX
  21 marca 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: 2014 czy 2015?

2013 i 14 jeszcze jak nie było tych subskrypcji.
ps. minimalizm na tym profilach aż poraża, pewnie to jest wersja aplikacji na androida w kompie XD Mają dziadostwo aplikację na androidzie to postanowili też zepsuć profile
marasosw
marasosw
  21 marca 2015

mogą ci zwrócić tylko 50 % ale nie musza nie było przymusowego oddania. Teraz jak byś kupił to w ciagu 14 dni musza ci zwrócić pieniądze Prawo Konsumenta jak dobrze pamietam

XIlluminatiX
XIlluminatiX
  21 marca 2015

Dobra, temat do blokady. I pozostaje tylko facebook

sylvester
sylvester
  21 marca 2015

marasosw niekoniecznie.. ja co prawda po wielu bojach i wymianach zdań ostatecznie odzyskałem pieniądze w całości za klub gwiazd.. i życze powodzenia w walce.. bo jak wykupuje się jakąkolwiek usługe to w konkretnym niezmienionym formacie powinna ona zostać utrzymana do końca ...

LAGERFELD
LAGERFELD
  21 marca 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: minimalizm na tym profilach aż poraża,

przy tej tendencji minimalizmu na profilach, przy następnym liftingu fotka planuje mikroskop w prezencie dla tych kilku użytkowników którzy tutaj jeszcze przetrwają do tego momentu :lol: potwierdzone info
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.