dwid
Posty: 2 (po ~392 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
dwid
  25 marca 2015 (pierwszy post)

Witam.
Pisałem z kimś pełno wiadomości prywatnych na Fotka przez jakiś miesiąc. Chciałbym teraz poczytać sobie archiwum tej rozmowy od początku, ale nie umiem tego przewinąć. Klikam na ,,pokaż starsze wiadomości" kilkadziesiąt razy, a później nagle już się nie da, a potrzebuje zobaczyć te jeszcze starsze wiadomości.
Nie da się przeczytać całego archiwum rozmów? Są jakieś limity czy co?

Shaitan
Shaitan
  25 marca 2015
dwid
dwid: Nie da się przeczytać całego archiwum rozmów? Są jakieś limity czy co?


Tak, można przeczytać jedynie 1000 ostatnich wiadomości w rozmowie z daną osobą.
PinaColadaDelux
PinaColadaDelux
  26 marca 2015

No nie.. 1.000 ostatnich wiadomości.. no to zaczyna się psucie fotki (najpierw czyszczenie pw starszego, a teraz to.. sztuczne ograniczanie konwersacji)
Czy fotka tak mocno oszczędza i zaciska pasa, że miejsca w 'bazie danych' im brakuje na 'zwykły tekst'..? :ninja:

Wątpię by teraz ktoś chciał tu prowadzić dłuższe rozmowy (bo 1.000 wiadomości to przecież pikuś tu napisać.. max 3-6 dni rozmowy, albo i szybciej) i jedynie będzie tak, że ktoś kogoś tu pozna i przejdą do większej 'niebieskiej' konkurencji jak osobnik zobaczy (zdziwiony), że nie ma sensu prowadzić tu dłuższej wymiany zdań, bo i tak.. tego nie przeczyta w dłuższej perspektywie czasu.
No chyba, że fotka zmienia się w coś innego.. o czym jeszcze nie wiemy i dlatego te czystki i taka polityka.

Wizualnie fotka się zmiana na plus, ale podstawowe rzeczy (jak rozmowa z kimś by spędzić tu dłużej czas) tutaj leża i kwiczą.

Avatar użytkownika mlfs1988plmlfs1988pl
Posty: 218 (po ~219 znaków)
Reputacja: -31 | BluzgometrTM: 369
mlfs1988pl
  26 marca 2015

Nie wiem czy tylko ja to zauważyłem, ale Fotka i tak usuwa archiwa rozmów z osobami z którymi nie komunikowaliśmy się przez dłuższy czas.

Avatar użytkownika testtest
Posty: 3132 (po ~127 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 2
test
  26 marca 2015

To nowe wiadomości więc będą w bazie, zwiększymy limit ;)

PinaColadaDelux
PinaColadaDelux
  29 marca 2015
test
test: zwiększymy limit

Dziękuję d83ddc4d w imieniu swoim i 'prawdopodobnie' reszty za zmianę na plus :D

btw.
Ile teraz wynosi limit? bo mam tutaj konwersację z 3.662 wiadomościami i się cała pokazała ;D
Miałem na innym koncie ok 5.000 ale konto zostało usunięte i nie mam jak sprawdzić czy tak dużo się da :D
Ewelina3421
Posty: 9 (po ~14 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 1
wpis jest ukryty
pinkcellphone
pinkcellphone
  13 kwietnia 2015

Ja na tablecie mogę przewinąć do początku, na telefonie na aplikacji fotka też się da tylko to bardzo czasochłonne.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.