ErekcjaBezKonca
ErekcjaBezKonca
  10 kwietnia 2015 (pierwszy post)

Kup gwiazde, dostan dwa bany i zablokuja Ci konto, jestes minus 6/11zl.Nie po to kupuje sie gwiazde, by jakis fp bez wyksztalcenia blokowal mi konto i pewnoe tez innym

ErekcjaBezKonca
ErekcjaBezKonca
  10 kwietnia 2015

Znajac zycie i brak zycia moderator, zaraz zostane ukarany banem, choc nie zlamalem regulaminu ^^

ErekcjaBezKonca
ErekcjaBezKonca
  10 kwietnia 2015

Moderatorow*

Shaitan
Shaitan
  10 kwietnia 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

- Notorycznie rób syf, miej za to zablokowanych kilkadziesiąt kont w kilka miesięcy.
- Dostań perma - gadaj, że ktoś cię okradł.

Takie rzeczy to tylko na fotce.

Avatar użytkownika mlfs1988plmlfs1988pl
Posty: 219 (po ~222 znaków)
Reputacja: -31 | BluzgometrTM: 370
mlfs1988pl
  11 kwietnia 2015

Ale jemu chyba Fotka pobiera z konta kasę za "gwiazdę" nawet pomimo blokady. O ile dobrze rozumiem wpisy tego jegomościa...

ErekcjaBezKonca
ErekcjaBezKonca
  11 kwietnia 2015

Widze, ze masz szitan problem z czytaniem ze zrozumieniem:>

binoleq
Posty: 11156 (po ~104 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 13
binoleq
  11 kwietnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Kup gwiazde, dostan dwa bany i zablokuja Ci konto, jestes minus 6/11zl.Nie po to kupuje sie gwiazde, by jakis fp bez wyksztalcenia blokowal mi konto i pewnoe tez innym

w tej chwili nas nie interesuje czy ktos a gwiazde czy te nie regulamin tyczy sie wszystkich jezeli ktos naprawde przegina i ma bardzo dluga historie.... to otrzyma blokade konta...
Shaitan
Shaitan: Dostań perma - gadaj, że ktoś cię okradł.

;)

"Dlaczego nie mówisz mi, że mnie kochasz?Już raz to powiedziałem, jak coś się zmieni dam Ci znać."

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.