Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  13 kwietnia 2015 (pierwszy post)

Taki mały błąd:

Nie ma sensu wyświetlać komunikatu o tym, bym dodał komentarz, skoro nie mam uprawnień do jego dodania.

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  13 kwietnia 2015

Hmm, upload pliku nie działa? Wygenerowało i wstawiło link http://w.fotka.pl/015/102/4989253489.jpg, który zwraca 404

Na screenie widać komunikat "Jeszcze nikt nie skomentował tego zdjęcia. Bądź pierwszy." a w zablokowanym polu dodawania komentarza: "Nie chcę otrzymywać komentarzy"

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  22 kwietnia 2015

Ktoś się w ogóle zajmuje zgłaszanymi błędami? Pomijam już, że jak użytkownik robi dla Was darmowe QA to miło by było chociaż przyjąć zgłoszenie.

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

Siobhan
Posty: 541 (po ~254 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 11
Siobhan
  23 kwietnia 2015
Beholder
Beholder: Ktoś się w ogóle zajmuje zgłaszanymi błędami?

Błędy zgłaszane są na bieżąco do programistów. Zachęcamy również do pisania bezpośrednio na kontakt www.fotka.pl/kontakt#formularz

Pozdrawiam,
Marta,
Fotka.Team
Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  23 kwietnia 2015

Ok, dzięki za potwierdzenie. Kiedyś zgłaszałem wszystkie błędy przez prv, ale odniosłem wrażenie, że gdy przekazać je publicznie, to bardziej spręży ekipę. Może się myliłem :)

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

fresh
fresh
  23 kwietnia 2015
Beholder
Beholder: Ok, dzięki za potwierdzenie. Kiedyś zgłaszałem wszystkie błędy przez prv, ale odniosłem wrażenie, że gdy przekazać je publicznie, to bardziej spręży ekipę. Może się myliłem :)

Weź pod uwagę to, że na fotce od "zawsze" są jakieś problemy i kilkaset osób dzień w dzień coś zgłasza, więc programiści mają co robić - naprawianie starych błędów plus nowych dodatkowo czytanie wiadomości ws. kolejnych usterek.
Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  23 kwietnia 2015

Biorę pod uwagę, wierz mi. Pracowałem przy portalach z 50 milionami unikalnych miesięcznych odwiedzin i miliardem (!) wyświetleń więc rozumiem problem. Ale z Fotką nigdy nie wiem czy coś poszło gdzie trzeba czy zostało olane - stąd pytanie.

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.