Angry
Angry
  13 kwietnia 2015 (pierwszy post)

Przed chwilą otrzymałem bana za pisanie prawdy kobiecie jeśli można ja tak nazwać która rozbierała się na tranmisji.... moderator poczęstował mnie banem bez jakiegokolwiek ostrzeżenia. Nie rozumiem teraz jego decyzji...chyba że lubi patrzeć na takie szambo społeczne. Każdy tutaj rządzi się swoimi prawami jak widać a regulamin istnieje tylko w teorii bo każdy rozumie go na swój sposób....

Shaitan
Shaitan
  13 kwietnia 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Bez względu na okoliczności zakazane jest używanie wobec kogoś zwrotów wulgarnych i obelżywych, deal with it. W przeciwnym przypadku np. ja mógłbym do ciebie pisać "ty idioto" (lub bardziej wulgarnie) bo przykładowo tak uważam i amen. Podobałoby ci się to? Nie sądzę ;)
PS: moderator nie ma obowiązku upominania, jeżeli "wykroczenie" jest rażące to leci ban.

IzUsKa87
Posty: 4 (po ~392 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 44
IzUsKa87
  13 kwietnia 2015

Ja zglosilam im kilka razy, ze jak to jest ze niektore moje zdj usuwaja a jak ktos na profilu w ogole nie ma swojego zdjecia tylko jakies krajobrazy itp czy tez jako swoje wstawia zdjecia m.in. aktorow, to po kilku takich zgloszeniach usuneli mi jeden folder ze zdjeciami. Dodam jeszcze, ze zdarza sie iz dostaje nachalne propozycje sponsoringu oraz wiadomosci, ktore mozna uznac za molestowanie seksualne. Mimo zgloszen moderacja ani administracja nic sobie z tego nie robi - ale i na takie cos jest paragraf ;)

Nie przejmuj sie, tutaj sa rowni i rowniejsi. Do tego ciagle zmiany, ktore sa coraz gorsze i nastawione na kase wiec i normalnych osob tutaj bedzie coraz mniej.

Angry
Angry
  13 kwietnia 2015

Shaitan a czy to było aż tak rażące? Wystarczy że byś mnie upomniał i bym skończył...ale tak to jest jak się człowiek chce mścić :) wiec rozumiem Twoją decyzję... a jesli chcesz być juztaki regulaminowy to najpierw edytujcie ten regulamin tak żeby był czysty i klarowny bo teraz tak jak jest napisany to zależy kto z Was( rządzących ) jak go rozumie... jeden wielki bałagan.

Shaitan
Shaitan
  13 kwietnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Shaitan a czy to było aż tak rażące? Wystarczy że byś mnie upomniał i bym skończył...ale tak to jest jak się człowiek chce mścić :) wiec rozumiem Twoją decyzję... a jesli chcesz być juztaki regulaminowy to najpierw edytujcie ten regulamin tak żeby był czysty i klarowny bo teraz tak jak jest napisany to zależy kto z Was( rządzących ) jak go rozumie... jeden wielki bałagan.

Nie wiem czy było to tak rażące, gdyż to nie ja cię banowałem - mówię ci tylko jak wygląda sytuacja ;)
Angry
Angry
  13 kwietnia 2015

Wracajac do regulaminu... na prawdę musicie go sprecyzować i to konkretnie... bo z tkaimi punktami to tutaj nigdy nie bedzie dobrze.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.