bakajto
bakajto
  13 kwietnia 2015 (pierwszy post)

Wysłałem sms (klub gwiazd) po chwili przychodzi sms że będę dostawał 2 sms premium po 6zł miesięcznie, zgodnie z regulaminem fotki? ja się pytam co to jest?

Shaitan
Shaitan
  13 kwietnia 2015
http://www.fotka.pl/klubgwiazd/mt?days=14
"Twój pakiet Gwiazda będzie automatycznie przedłużany o 14 dni. Pierwszego płatnego SMSa otrzymasz po potwierdzeniu rejestracji po stronie operatora, następne co 14 dni. Koszt każdego otrzymanego SMSa to 6,15 zł z VAT. Derejestracja usługi jest bezpłatna w każdej z sieci. Aby zakończyć subskrypcję wyślij STOP FOTKA na 60568. Klub Gwiazd jest świadczeniem przedpłacowym. Jego realizacja rozpocznie się otrzymaniu potwierdzenia płatności od Operatora. Jednocześnie informujemy, że rozpoczęcie korzystania z funkcji Klub Gwiazd oznacza żądanie natychmiastowej realizacji usługi i rezygnację z prawa odstępstwa.Regulamin"

Czytanie boli?
bakajto
bakajto
  13 kwietnia 2015

to nie można sobie jednorazowo aktywować gwiazdy???? tylko automatycznie odnawia? a jeżeli wysle stop fotka na 60568 to uduwa gwiazdę bo nie przemawia do mnie ten wasz język administratorski

Shaitan
Shaitan
  13 kwietnia 2015

Można, chociażby przelewem.
Jeśli teraz wyłączysz subskrypcję, to gwiazda wygaśnie ci za 14 dni, bo za pierwszy okres aktywacji została już pobrana opłata.

bakajto
bakajto
  13 kwietnia 2015

Dobra dzięki, teraz czaje ocb :D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.