Ezri1986
Ezri1986
  13 kwietnia 2015 (pierwszy post)

Mam nadzieję, że temat ten nie będzie kompletnym bezsensem. :)

Chciałabym przywrócenia funkcji ukrycia oceny profilu (zanim weszły najnowsze zmiany na profilu taka możliwość była, o ile odhaczyło się opcję "tak/nie" w ustawieniach).
Ocena jest mi do niczego potrzebna i zauważyłam, że nie tylko ja korzystałam z opcji jej ukrycia, zaś od kiedy mam ją upublicznioną, walą do mnie adepci PUA, święcie przekonani, że skoro mam poniżej 9 to jestem lochą i złapię się na najsłabszy 'kąplemęt' :D

Avatar użytkownika mlfs1988plmlfs1988pl
Posty: 219 (po ~222 znaków)
Reputacja: -31 | BluzgometrTM: 370
mlfs1988pl
  13 kwietnia 2015

Ja w ogóle odnoszę wrażenie, że zmiany na Fotce są wprowadzane metodą "na kolanie", ktoś napisze jakiś skrypt w wersji beta i już go wprowadza na "wersję produkcyjną" serwisu. Powinna przynajmniej zostać udostępniona jakaś podstrona "beta" do testowania nowych funkcji, które będą dopiero wprowadzone. Przydałby się też jakiś dział, w którym administracja informowałaby o planach wprowadzenia nowych funkcji, pokazywała jak one będą wyglądać, itd.

juzpatrzeznieba
juzpatrzeznieba
  14 kwietnia 2015

Masz ty te dziewucho problemy :-[

Siobhan
Posty: 541 (po ~254 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 11
Siobhan
  14 kwietnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Powinna przynajmniej zostać udostępniona jakaś podstrona "beta" do testowania nowych funkcji, które będą dopiero wprowadzone

Witam,

Wersja testowa została udostępniona użytkownikom dnia 20 marca. Informacja o tym znajduje się w tym miejscu http://www.fotka.pl/forum/fotka.pl/1182192,Nowy_profil Wszystkie problemy i błędy przekazywane są do działu funkcjonalności.

Pozdrawiam,
Marta,|
Fotka.Team
Ezri1986
Ezri1986
  14 kwietnia 2015

@ juzpatrzeznieba,
Może i dziwny. Ale Tobie też by nie było fajnie jak by Ci rozmówca napisał "nie masz nawet 9-ciu, powinnaś być wdzięczna niebiosom, że ktos w ogóle [on] pisze do ciebie i oferuje seks" -.-

Ocena jest moją sprawą, nie zależy mi na niej (mogłaby być opcja wyłączania ocen profilu w ogóle) i nie zależy mi na tym, aby ktoś mnie jakoś na jej podstawie segregował czy segerował się nią (tak, fotka JEST dziwna ale ludzie także). Do tej pory mozna było ją ukryć, teraz już nie.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.