Siobhan
Posty: 541 (po ~254 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 11
Siobhan
  20 kwietnia 2015 (pierwszy post)

Hejka,

Ze względu na dużą ilość wiadomości z prośbami o skopiowanie opisu, który został stworzony w Naszym serwisie, postanowiliśmy umożliwić Wam to. :) Wystarczy wejść na podstronę http://www.fotka.pl/profil/TWÓJ_LOGIN/opisy i skopiować go. :)

Pozdrawiam,
Marta,
Fotka.Team

PinaColadaDelux
PinaColadaDelux
  20 kwietnia 2015

Czyli np. chociaż w takiej formie opisy już NIE powrócą?



Ludzie skopiują sobie opisy i wtedy je już do końca usuniecie i zablokujecie możliwość przedstawienia swojej osoby? :x

Shaitan
Shaitan
  20 kwietnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Ludzie skopiują sobie opisy i wtedy je już do końca usuniecie i zablokujecie możliwość przedstawienia swojej osoby? :x

Zapewne tak.

Btw spoko podpis, zwłaszcza, że bana na forum to ty ode mnie w życiu nie dostałeś :ziober2:
PinaColadaDelux
PinaColadaDelux
  20 kwietnia 2015
Shaitan
Shaitan: Zapewne tak.

No to lipnie :c

Shaitan
Shaitan: Btw spoko podpis, zwłaszcza, że bana na forum to ty ode mnie w życiu nie dostałeś

No tego to nie wiem, bo nie ma napisane kto daje mi bany :x
ale na profilu za tło, a i owszem zarobiłem ze 2 co najmniej xD
Sheppard
Sheppard
  21 kwietnia 2015

Asz! a już sobie poradziłem z odtworzeniem swojego starego opisu i zamieszczeniem go w chytry (ulubione słówko mojego byłego prof.) sposób na profilu. Trzeba będzie nanieść poprawki. ;p
Swoją drogą, to wcześniej (po wprowadzeniu zmian) ta podstrona była niedostępna. Zatem, gdy opisy zostaną usunięte, to - jeśli komuś będzie się chciało - postąpi podobnie jak jam to uczynił. ;p Szkoda tylko, że trzeba będzie się uciekać do takich metod...

Avatar użytkownika mlfs1988plmlfs1988pl
Posty: 219 (po ~222 znaków)
Reputacja: -31 | BluzgometrTM: 370
mlfs1988pl
  21 kwietnia 2015

@Sheppard tylko czekaj aż Ci to skasują ;)

"5. Od dnia 13.01.2014r w albumach Nie można posiadać obrazów, demotywatorów itd."

PinaColadaDelux
PinaColadaDelux
  21 kwietnia 2015

Niedługo będzie można dodać tylko fotki w oficjalnych koszulkach Fotka xD inne fotki do kosza pójdą xD

- - - - - - - - - - -
btw.
Ma Fotka swój sklep z gadżetami? :x jeśli nie to ja chciałbym 20% prowizji za pomysł od tego xD bo sumie to by była fajna sprawa xD

Shaitan
Shaitan
  21 kwietnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: @Sheppard tylko czekaj aż Ci to skasują ;)"5. Od dnia 13.01.2014r w albumach Nie można posiadać obrazów, demotywatorów itd."


Wkleił tam twarz, więc może mu to zostawią..

Konto usunięte
Konto usunięte: Ma Fotka.pl swój sklep z gadżetami? :x jeśli nie to ja chciałbym 20% prowizji za pomysł od tego xD bo sumie to by była fajna sprawa xD


Gadżety firmowe ma tylko elita.
Sheppard
Sheppard
  21 kwietnia 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: @Sheppard tylko czekaj aż Ci to skasują ;) "5. Od dnia 13.01.2014r w albumach Nie można posiadać obrazów, demotywatorów itd."

Już raz skasowali, dlatego z opisem umieściłem swoją podobiznę, co może oznaczać, że jest to zdjęcie, ale z napisami - tych jest na różnych profilach bardzo dużo. Zawsze znajdzie się jakiś sposób. ;)
Inna kwestia, że jeśli respektować ten regulamin 1:1, to w 5 min. znajdę kilkanaście przykładów, gdzie na profilu są wstawiane "nieregulaminowe" zdjęcia - erotyka, grafika itd. - ale jakoś ich się nie czepiają ( teoria spiskowa mode on - może dlatego, że spora ilość tych profili ma wykupiony abonament?)

BTW. w odpowiedzi na ten punkt 5. (i to o czym wspominałem wyżej) ciekawe jak się ma np. to:
"1. Do albumu dodajemy własne zdjęcia, niedopuszczalne są:
a) obrazki/rysunki/fotki z Internetu;"
- spokojnie można takie znaleźć na profilach.

"4. Nie wolno dodawać zdjęć: (...)
- na których widnieją obraźliwe napisy (np JP, HWDP, albo Monika/Paweł to .. /wulgaryzmy/ );
- co tymi ubranymi w koszulki JP?
- zdjęcie z palcem środkowym;" - jeszcze wczoraj widziałem jedną pannicę z pięknie wystawionym "fakolcem".

"3. Avatar
1. Avatarem może być każde dowolne zdjęcie (np fotka osoby, pieska, kotka, obrazku, itp) "
- jeśli nie można wgrywać obrazków, to jak taki może znaleźć się w avatarze?

Prawda jest taka, że jak się chce uderzyć, to i kij się znajdzie...
PinaColadaDelux
PinaColadaDelux
  21 kwietnia 2015
Shaitan
Shaitan: Gadżety firmowe ma tylko elita.

Zatem ja będę tej elice je rozdzielać :3
Otwieram sklep STOP FOTKA xD
RODODENDRONY
RODODENDRONY
  21 kwietnia 2015

Fotka pl powoli przystosowuje sie do zmiany na nazwy na Gowno pl

Siobhan
Posty: 541 (po ~254 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 11
Siobhan
  21 kwietnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Avatarem może być każde dowolne zdjęcie (np fotka osoby, pieska, kotka, obrazku, itp) " - jeśli nie można wgrywać obrazków, to jak taki może znaleźć się w avatarze?

Można wgrać z pliku bezpośrednio jako avatar :) http://www.fotka.pl/ustawienia/konto_avatar
Sheppard
Sheppard
  21 kwietnia 2015
Siobhan
Siobhan: Sheppard: 1. Avatarem może być każde dowolne zdjęcie (np fotka osoby, pieska, kotka, obrazku, itp) " - jeśli nie można wgrywać obrazków, to jak taki może znaleźć się w avatarze? Można wgrać z pliku bezpośrednio jako avatar :) http://www.fotka.pl/ustawienia/konto_avatar

Aha... cóż, nie korzystałem z tej funkcjonalności, a wydawało mi się, że było to tak jak kiedyś - tylko na podstawie wgranego zdjęcia.
Tak więc zwracam honor i biję się w pierś za moją ignorancję. ;)
Niereformowalny
Niereformowalny
  21 kwietnia 2015

Kiczowate posunięcie jeśli o kasacje opisów chodzi. Wnikając w nie mogłem wywnioskować czy dana osoba prócz ciekawych zdjęć ma coś więcej do zaoferowania- czyt. czy ma nieco oleju w głowie ;] Stworzenie kilku zdań o samym sobie było dla wielu ludzi tutaj sporym wyzwaniem, to jedna z pierwszych pozycji jaką "badałem" na profilu prócz zdjęć ;] Szkoda, ale nie od dziś wiadomo, że co zmiana to gorzej niż było.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.